Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusellen 2021 - løp 8 - nattløp 22. september 2021

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Saxhaug

Eidsvoll OL

37:31

+0:00

9:52

2.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

38:14

+0:43

10:03

3.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

40:07

+2:36

10:33

4.

Gjermund Taje Skeie

Eidsvoll OL

41:53

+4:22

11:01

5.

Tor Strand

Eidsvoll OL

43:03

+5:32

11:19

6.

Knut Saxhaug

Eidsvoll OL

44:05

+6:34

11:36

7.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

46:53

+9:22

12:20

8.

Even Engh

Eidsvoll OL

47:13

+9:42

12:25

9.

Knut Engen

Nes OL

48:36

+11:05

12:47

10.

Alvin Andersen Maribo

Eidsvoll OL

50:14

+12:43

13:13

11.

Peter Klaveness

Måren OK

53:43

+16:12

14:08

12.

Geir Johan Andersen

Eidsvoll OL

54:57

+17:26

14:27

DSQ

Erik Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

43:26

116

DSQ

Kenneth Eik

Gjerdrum OL

48:31

109

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oline Soma Slåstad

Ullensaker OL

40:44

+0:00

10:43

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ivar Sveheim

Odal OL - Orientering

35:23

+0:00

13:06

2.

Ivar Slåstad

Ullensaker OL

37:55

+2:32

14:02

3.

Svein Andersen

Eidsvoll OL

38:24

+3:01

14:13

4.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

40:51

+5:28

15:07

5.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

42:39

+7:16

15:47

6.

Tor Solbergseter

Austmarka IL

43:57

+8:34

16:16

7.

Jan Sveen

Ullensaker OL

44:00

+8:37

16:17

8.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

52:10

+16:47

19:19

DSQ

Jakob Ramse Dønåsen

Gjerdrum OL

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

40:18

+0:00

14:55

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Øsmundset

Eidsvoll OL

40:07

+0:00

21:06

2.

Lars Engh

Eidsvoll OL

50:58

+10:51

26:49

2.

Eivind Engh

Eidsvoll OL

50:58

+10:51

26:49

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Øsmundset

Eidsvoll OL

31:40

+0:00

16:40

2.

Anne-Grete Austad

Ullensaker OL

37:45

+6:05

19:52

3.

Ragnhild Haugen

Ullensaker OL

46:26

+14:46

24:26

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2021, 00:38:36

Arrangør:

Eidsvoll OL

Antall deltagere:

32

Antall startet:

32