Klasse: Dudes | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jørgen Baklid | NTNUI | 13:41 | +0:00 | ||||
2. | Oskar Andren | IL Judas | 14:14 | +0:33 | ||||
3. | Tobias Alstad | IL Judas | 14:21 | +0:40 | ||||
4. | Rasmus Rørholt Theisen | NTNUI Alumni | 14:23 | +0:42 | ||||
5. | Emil Granqvist | NTNUI | 14:33 | +0:52 | ||||
6. | Isak Bergset | Frol IL | 14:46 | +1:05 | ||||
7. | Lukas Olm | Kils OK | 15:00 | +1:19 | ||||
8. | Clemens Sundby Øxnevad | NTNUI | 15:10 | +1:29 | ||||
9. | Jonas Kittelsen | NTNUI | 15:58 | +2:17 | ||||
10. | Vegard Kittilsen | Frekk og Freidig | 15:59 | +2:18 | ||||
11. | Erik Gustafsson | Freidig | 16:05 | +2:24 | ||||
12. | Ola Keiserås | Il Leik | 16:08 | +2:27 | ||||
13. | Johan Christie Ørke | NTNUI | 17:05 | +3:24 | ||||
14. | Are Wigaard | NTNUI | 17:17 | +3:36 | ||||
15. | Olav Milian Schmitt Gran | NTNUI | 17:21 | +3:40 | ||||
16. | Jørgen Tegdan | Freidig | 17:39 | +3:58 | ||||
17. | Jon Røstum | OL Gaula | 17:40 | +3:59 | ||||
18. | Jakob Hjelseth | NTNUI | 18:12 | +4:31 | ||||
19. | Lavran Thorstensen | NTNUI | 18:13 | +4:32 | ||||
20. | Erik Hedman | Östersunds OK | 18:53 | +5:12 | ||||
21. | Jørgen Wulfsberg | NTNUI | 18:54 | +5:13 | ||||
22. | Sander Rogndokken | NTNUI | 19:31 | +5:50 | ||||
23. | Ole Tobias Utne Bjerke | NTNUI | 19:37 | +5:56 | ||||
24. | Ole Jørgen Bogen Arenth | Dyrehagen Allstars | 19:43 | +6:02 | ||||
25. | Halvor Steinsholt | Ã…s-NMBU Orientering | 19:57 | +6:16 | ||||
26. | Martin Ohlsson | OK Storsjön | 20:44 | +7:03 | ||||
27. | Halvard Kornmo | IL Judas | 20:47 | +7:06 | ||||
28. | Petter Liabakk Eriksen | Byåsen IL | 21:44 | +8:03 | ||||
29. | Marcus Amrén | Östersunds OK | 23:54 | +10:13 | ||||
30. | Sindre Tungesvik | Siemenslaget | 25:27 | +11:46 | ||||
31. | Petter Løe | Notodden o-lag | 27:27 | +13:46 | ||||
32. | RF | Bananen Old Stars | 28:11 | +14:30 | ||||
DNS | Alexander Matveev | Trondheim Badmintonklubb | ||||||
Savnet | Audun Rognerud Bøe | NTNUI | ||||||
Savnet | Hans Petter Mathisen | NTNUI | ||||||
Savnet | Anders Vestøl | NTNUI | ||||||
Klasse: Babes | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ane Dyrkorn | NTNUI | 16:46 | +0:00 | ||||
2. | Ingrid Gulbrandsen | NTNUI | 18:03 | +1:17 | ||||
3. | Ingrid Lundanes | NTNUI | 18:05 | +1:19 | ||||
4. | Ida Lindkvist | NTNUI | 19:29 | +2:43 | ||||
5. | Nina Asheim Birkeland | NTNUI | 21:59 | +5:13 | ||||
6. | Ane Malene Kolstad | Frekk og Freidig | 22:27 | +5:41 | ||||
7. | Ane Hagset Stavnesli | Molde og Omegn IF | 23:33 | +6:47 | ||||
8. | Pauline Røstum Bellingmo | OL Gaula | 23:46 | +7:00 | ||||
9. | Ã…sne Naadland Holo | Fossum IF | 24:56 | +8:10 | ||||
DNS | Mari Eidsmo | Freidig | ||||||
DNS | Ida Johanne Aadland | Samnanger IL | ||||||
Savnet | Karoline Aune | NTNUI | ||||||
Klasse: Veteran Herrer | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gunnar Mosevoll | Skien orienteringsklubb | 37:17 | +0:00 |
Sist oppdatert: | 1 oktober 2021, 16:10:36 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 49 |
Antall startet: | 46 |