Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Eikernatta 5. oktober 2021

Klasse: AK-åpen 14-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

39:43

+0:00

2.

Sølvi Fossøy

Eiker OL

41:24

+1:41

3.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

43:58

+4:15

3.

Anders Fossøy

Notodden OL

43:58

+4:15

5.

Bjørn Bendiktsen

Modum OL

49:57

+10:14

6.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

52:17

+12:34

7.

Harald Bergan

Kongsberg OL

53:37

+13:54

DNS

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

DNS

Holger Keilholz

Røyken OL

Klasse: AL-åpen 14-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Sørensen

Eiker OL

53:24

+0:00

2.

Arno Lilja Grønhovd

Modum OL

1:00:35

+7:11

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

48:54

+0:00

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

37:52

+0:00

2.

Ingrid Mobråthen

Sandefjord OK

47:03

+9:11

3.

Hedda Kjeldsen

Sturla, IF

56:00

+18:08

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Larysa Mironava

Modum OL

52:25

+0:00

2.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

55:31

+3:06

3.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

59:10

+6:45

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Kjemperud

Eiker OL

1:06:37

+0:00

2.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

1:14:08

+7:31

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Hope

Modum OL

58:20

+0:00

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Eger

Kongsberg OL

46:39

+0:00

2.

Arne Bergan

Kongsberg OL

52:11

+5:32

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Løver

Modum OL

55:48

+0:00

2.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:00:03

+4:15

3.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

1:02:41

+6:53

DNS

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

51:09

+0:00

2.

Kristian Kihle

Ringerike OL

53:36

+2:27

3.

Gunnar Hope

Modum OL

1:00:18

+9:09

4.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:53:10

+1:02:01

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

39:25

+0:00

2.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

41:51

+2:26

3.

Øivind Myhre

Kongsberg OL

43:57

+4:32

4.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

54:45

+15:20

Klasse: D 11-14 Par

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Marlene Keilholz

Røyken OL

Klasse: H 11-14 Par

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

9:56

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 oktober 2021, 22:50:46

Arrangør:

Eiker OL

Antall deltagere:

37

Antall startet:

33