Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Malvik #15 - Vassåsen 4. oktober 2021

Klasse: Råtassan

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

17:02

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

24:27

Sivert Aalmo

Malvik IL

26:18

Tim Aursand

Malvik IL

26:50

Klasse: Råtassan Lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Aalmo

Malvik IL

27:15

+0:00

20:57

2.

Viktoria Ovesen

Malvik IL

29:53

+2:38

22:59

116

3.

Ole Einar Andresen

Malvik IL

31:54

+4:39

24:32

4.

Kristian Ovesen

Malvik IL

32:12

+4:57

24:46

Klasse: H13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

1:09:53

+0:00

24:05

2.

Jens Anton Andresen

Malvik IL

1:10:04

+0:11

24:09

Klasse: Damer Lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Moltumyr

Malvik IL

30:32

+0:00

23:29

2.

Tone Østgaard

Malvik IL

30:37

+0:05

23:33

Klasse: Damer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ronja Kjelaas

Malvik IL

54:45

+0:00

18:52

DSQ

Maj-Lis Rønning

Freidig

1:01:24

103 109 114 115 122

Klasse: Damer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Malvik IL

59:13

+0:00

15:35

Klasse: Herrer lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roger Berg

Malvik IL

23:02

+0:00

17:43

Klasse: Herrer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Andresen

Malvik IL

39:48

+0:00

13:43

2.

Kåre Eggereide

Malvik IL

1:02:46

+22:58

21:38

3.

Eigil Sørli

Malvik IL

1:06:26

+26:38

22:54

4.

Tor Lunde

Malvik IL

1:08:48

+29:00

23:43

DSQ

Arnulf Villmo

Malvik IL

45:39

115

Klasse: Herrer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

44:16

+0:00

11:38

114

2.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

49:17

+5:01

12:58

3.

Øyvind Scheldrup

Wing OK

50:03

+5:47

13:10

4.

Arild Clausen

Freidig

51:01

+6:45

13:25

5.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

1:08:38

+24:22

18:03

6.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

1:08:43

+24:27

18:05

7.

Morten Aursand

Malvik IL

1:09:12

+24:56

18:12

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

Klasse: Natt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kyrre Auran

Malvik IL

1:00:19

113 122


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 oktober 2021, 20:44:03

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

30

Antall startet:

30