Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skumringskampen finale 18. oktober 2021

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

1:08:02

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

37:36

+0:00

2.

Jens Wold

Sturla, IF

38:38

+1:02

3.

Mats Johnsen

Sturla, IF

45:56

+8:20

4.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

45:57

+8:21

5.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

50:52

+13:16

6.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

1:06:09

+28:33

7.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

1:25:28

+47:52

DSQ

August Hellerud Sire

Konnerud IL

10:41

157 38 51 53 52 31 175

DSQ

Bjørnar Peikli

Tyrving IL

38:16

157

Klasse: D17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

1:18:08

+0:00

DSQ

Ingrid Mobråthen

Sandefjord OK

1:16:24

150 152 153 155 157 35 39 38 37 51 53 54 5...

Klasse: H17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torkil Eide Solstad

Nydalens SK

51:23

+0:00

2.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

51:39

+0:16

3.

Sander Arntzen

NTNUI

56:39

+5:16

4.

Stian Bergersen

Tyrving IL

1:09:51

+18:28

5.

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

1:09:59

+18:36

6.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

1:10:30

+19:07

7.

Kristian Juell Larsen

Tyrving IL

1:10:56

+19:33

31

8.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

1:11:27

+20:04

9.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:17:11

+25:48

10.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

1:27:02

+35:39

DNS

Lukas Klausen

Sturla, IF

DNS

Erling Sommerfeldt

Asker Skiklubb

Klasse: D17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Hilleren

Eiker OL

47:00

+0:00

2.

Hedda Kjeldsen

Sturla, IF

47:16

+0:16

3.

Ellen Pernille Olsen

Sturla, IF

47:21

+0:21

4.

Hege Holth Rekaa

Røyken OL

48:39

+1:39

5.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:18:18

+31:18

6.

Ruth Vingerhagen

Asker Skiklubb

1:25:28

+38:28

DSQ

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

56:42

38 51 53 52

DSQ

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

Klasse: H17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Tyrving IL

35:22

+0:00

2.

Håvard Hågård

Konnerud IL

38:58

+3:36

3.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

39:31

+4:09

4.

Tellef Juell Larsen

Tyrving IL

39:33

+4:11

5.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

46:05

+10:43

6.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

46:08

+10:46

7.

Håkon Wold

Sturla, IF

46:17

+10:55

8.

Egil Eide

Tyrving IL

47:32

+12:10

9.

Tibor Vári

Sturla, IF

47:49

+12:27

10.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

48:03

+12:41

11.

Eirik Næsset Ramtvedt

Oslostudentenes IK

48:06

+12:44

12.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

50:23

+15:01

13.

Øystein Rastad

Asker Skiklubb

50:28

+15:06

14.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

51:19

+15:57

15.

Øivind Myhre

Kongsberg OL

52:33

+17:11

16.

Hugo A. Christensen

Notodden OL

53:48

+18:26

17.

Lars Baklid

Konnerud IL

53:56

+18:34

18.

Peter Carlsen

Sturla, IF

54:03

+18:41

19.

Christian Grotnes

Tyrving IL

54:25

+19:03

20.

Eivind Bøhn Heiebråten

Røyken OL

54:55

+19:33

21.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

54:59

+19:37

22.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

1:06:13

+30:51

23.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

1:06:22

+31:00

24.

Holger Keilholz

Røyken OL

1:10:57

+35:35

152 153 35 39 37 54 57

25.

Kjell Jarle Gausemel

Røyken OL

1:14:52

+39:30

26.

Ingvar Braaten

Modum OL

1:15:05

+39:43

DSQ

Kristian Kalager

Asker Skiklubb

35:28

38 51 53 52 31 175

DSQ

Magnus Myrvang Hagen

Røyken OL

55:18

157 38 51 53 52 31

DSQ

Sven Ohrvik

Konnerud IL

55:21

38 51 53 52

DSQ

Sveinung Rekaa

Notodden OL

1:07:08

150 155 156 157

DNS

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

36:16

+0:00

Klasse: D/H 11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

27:15

+0:00

2.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

31:09

+3:54

3.

Håkon Sørstad

Røyken OL

31:23

+4:08

4.

Åsmund Larsen Hirsch

Tyrving IL

37:10

+9:55

5.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

44:47

+17:32

6.

Lars Haakon Eriksson

Tyrving IL

46:21

+19:06

7.

Marlene Keilholz

Røyken OL

1:01:37

+34:22

8.

Amanda Langnes

Røyken OL

1:01:39

+34:24

9.

Håkon Juell Larsen

Tyrving IL

1:17:23

+50:08


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 november 2021, 20:47:35

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

73

Antall startet:

70