Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Grankvisten 23. oktober 2021

Klasse: Åpen N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tor Simonsen

OK Øst

35:47

12:46

Liv Simonsen

OK Øst

38:36

13:47

Jonas Debald

Østmarka OK

39:01

13:56

Thorine Marie Setså

Østmarka OK

33:38

12:00

Linus Svensvik

Østmarka OK

43:35

15:33

Ingrid Ruud Tednes

Østmarka OK

37:12

13:17

Stian Lillegård

Lillomarka OL

47:02

16:47

Ole Holt

Østmarka OK

1:03:36

22:42

Ragnhild Brevik

Østmarka OK

36:52

13:10

Emil Purnell

Østmarka OK

57:31

20:32

Even Vogt Kortner

Østmarka OK

45:30

16:15

Line Debald

Østmarka OK

39:21

14:03

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Iben Svensvik

Østmarka OK

36:07

12:53

Linnea Green

Østmarka OK

45:35

16:16

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Sveum Trøhaugen

Østmarka OK

41:08

14:41

Klasse: Åpen-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leonie Svensvik

Østmarka OK

1:43:44

+0:00

20:44

1.

Solveig Ruud Tednes

Østmarka OK

1:43:44

+0:00

20:44

3.

Amund Kortner

Østmarka OK

1:43:53

+0:09

20:46

4.

Ping Ouyang

Østmarka OK

4:33:16

+2:49:32

54:39

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

1:09:35

+0:00

13:38

2.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

1:18:01

+8:26

15:17

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

1:09:17

+0:00

13:35

Klasse: Damer A Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Vogt

Østmarka OK

1:05:43

+0:00

12:53

2.

Julie Berntzen

Fet OL

1:21:29

+15:46

15:58

3.

Hilde Jarstadmarken

Østmarka OK

1:24:26

+18:43

16:33

4.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:45:28

+39:45

20:40

5.

Katrine Holen

Østmarka OK

2:22:44

+1:17:01

27:59

6.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

2:56:16

+1:50:33

34:33

7.

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

2:56:38

+1:50:55

34:38

Klasse: Damer A Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Hammer Iversen

Østmarka OK

2:13:23

+0:00

13:53

2.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

2:38:12

+24:49

16:28

Brutt

Tone Bakken

Østmarka OK

1:42:34

206 207 208 209 210 211 212 200

Klasse: Damer A Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

3:59:42

210 211 212 200

Klasse: Herrer A Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Green

Østmarka OK

56:20

+0:00

11:02

2.

Kim Aleksander Hammer Iversen

Østmarka OK

58:40

+2:20

11:30

3.

Vemund Kongsnes

Østmarka OK

58:44

+2:24

11:30

4.

Rune Teigland

Østmarka OK

59:26

+3:06

11:39

5.

Leif Thingsrud

Østmarka OK

1:06:24

+10:04

13:01

6.

Leif Billingsø

Eidskog OL

1:16:32

+20:12

15:00

7.

Bård Natvig

Nittedal OL

1:19:40

+23:20

15:37

8.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

1:19:53

+23:33

15:39

9.

Raymond Berntzen

Fet OL

1:21:28

+25:08

15:58

10.

Tov Arne Bondal

Notodden

1:32:12

+35:52

18:04

11.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:44:42

+48:22

20:31

Klasse: Herrer A Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Bergan

Fet OL

1:50:16

+0:00

11:29

2.

Henry Michael Ødegård

OK Øst

1:53:30

+3:14

11:49

3.

Håvar Brevik

Østmarka OK

2:13:13

+22:57

13:52

4.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

2:41:59

+51:43

16:52

5.

Lorant Farkas

Østmarka OK

2:44:25

+54:09

17:07

6.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

2:54:13

+1:03:57

18:08

7.

Jakob Gilljam

Østmarka OK

3:28:40

+1:38:24

21:44

Klasse: Herrer A Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E. Helland

Østmarka OK

3:01:47

+0:00

12:32

2.

Magnus Woxholtt-Jensen

Nydalen SK

3:59:46

+57:59

16:32


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 oktober 2021, 22:12:14

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

53

Antall startet:

53