Klasse: A-lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Simen Hjalmar Wästlund | Bækkelagets SK | 51:28 | +0:00 | 9:21 | |||
2. | Johan Eger | Kongsberg OL | 58:43 | +7:15 | 10:40 | |||
3. | Asbjørn Byggland | Høydalsmo IL | 58:59 | +7:31 | 10:43 | |||
4. | Per Øyvind Eger | Kongsberg OL | 1:10:02 | +18:34 | 12:44 | |||
5. | Ã…smund Slokvik | Notodden OL | 1:10:43 | +19:15 | 12:51 | |||
6. | Arnt Idar Jørstad | Kongsberg OL | 1:16:24 | +24:56 | 13:53 | |||
7. | Svein-Erik Søgård | Kongsberg OL | 1:19:07 | +27:39 | 14:23 | |||
8. | Ole Chr. Johnsen | Notodden OL | 1:20:25 | +28:57 | 14:37 | |||
DSQ | Odd Strand | Kongsberg OL | 57:19 | 123 125 122 124 125 121 | ||||
DSQ | Børge Brubæk | Kongsberg OL | 57:39 | 122 123 126 127 128 129 124 121 123 125 122 124 12... | ||||
DSQ | Petter Løe | Notodden OL | 1:03:33 | 122 123 125 122 124 125 121 | ||||
DSQ | Torgrim Gjestrud | Notodden OL | 1:11:01 | 123 126 127 128 129 123 125 122 124 125 121 | ||||
Brutt | Øyvind Drage | Kongsberg OL | ||||||
Klasse: A-kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rune Mork | Notodden OL | 49:50 | +0:00 | 12:27 | |||
2. | Cathrine Sogn | Notodden OL | 56:35 | +6:45 | 14:08 | |||
3. | Arild Finstad | Kongsberg OL | 56:57 | +7:07 | 14:14 | |||
4. | Sven Ohrvik | Konnerud IL | 58:57 | +9:07 | 14:44 | 123 125 122 124 125 121 | ||
5. | Sveinung Rekaa | Notodden OL | 1:01:09 | +11:19 | 15:17 | |||
6. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 1:01:20 | +11:30 | 15:20 | |||
7. | Hugo A. Christensen | Notodden OL | 1:04:35 | +14:45 | 16:08 | |||
8. | Anders Fossøy | Notodden OL | 1:14:13 | +24:23 | 18:33 | |||
DSQ | Kristin Sandven | Notodden OL | 45:06 | 121 123 124 125 121 130 136 | ||||
DSQ | Øyvind Myhre | Kongsberg OL | 55:39 | 124 125 | ||||
Klasse: C-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anna Gjestrud | Notodden OL | 32:05 | +0:00 | 12:20 | |||
2. | Kristian Mork | Notodden OL | 33:07 | +1:02 | 12:44 | |||
3. | Randi Mork | Notodden OL | 33:17 | +1:12 | 12:48 | |||
4. | Linnea Danielsen | Kongsberg OL | 38:05 | +6:00 | 14:38 | |||
5. | Mathis Renard | Kongsberg OL | 41:13 | +9:08 | 15:51 | |||
6. | Halvor Sogn | Notodden OL | 1:03:29 | +31:24 | 24:25 | |||
7. | Halvor Gjestrud | Notodden OL | 1:03:35 | +31:30 | 24:27 | |||
DSQ | Bjørn Carlsen | Notodden OL | 36:47 | 132 133 134 135 144 | ||||
Klasse: N-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Tobias Danielsen | Kongsberg OL | 15:36 | 9:10 | |||||
Magnus Lesteberg | Kongsberg OL | 15:28 | 9:05 | |||||
Mika Huva | Notodden OL | 43:23 | 25:31 | |||||
Lukas Høgstad | Notodden OL | 43:24 | 25:31 | |||||
DSQ | Susanne Høgstad | Notodden OL | 43:24 | 136 132 133 134 135 | ||||
Startet | Dan Huva | Notodden OL |
Sist oppdatert: | 28 oktober 2021, 20:40:30 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 37 |
Antall startet: | 37 |