Klasse: Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Karoline Sønsterudbråten | Lillomarka OL | 28:12 | +0:00 | ||||
2. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 30:17 | +2:05 | ||||
3. | Stein Myhre | BæRUM Skiklubb | 41:47 | +13:35 | ||||
4. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 43:24 | +15:12 | ||||
5. | Jon C. Fougner | FUGRO | 51:56 | +23:44 | ||||
6. | Gunn Stabbetorp | FHIbil | 59:20 | +31:08 | ||||
7. | Kari Lyngbakken | Konnerud | 1:04:26 | +36:14 | ||||
Klasse: Mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øystein Holo | Fossum IF | 30:00 | +0:00 | 72 73 130 75 76 117 116 113 114 71 | |||
2. | Mathias Benjaminsen | Lillomarka OL | 30:07 | +0:07 | ||||
3. | HÃ¥kon Bogason | Lillomarka OL | 30:38 | +0:38 | Innsendt korrigert klasse | |||
4. | Jøran Kristensen | HEMING Orientering | 34:07 | +4:07 | ||||
5. | Eivind Hoff | IL Tyrving | 35:15 | +5:15 | ||||
6. | Frank Ã…ge Kippernes | FFI BIL | 36:01 | +6:01 | ||||
7. | Espen Aubert | Daimyo | 37:06 | +7:06 | ||||
8. | Marianne Njåstein | Tyrving, IL | 38:34 | +8:34 | ||||
9. | Terje Wiig Mathisen | Cognite | 39:29 | +9:29 | 120 | |||
10. | Hallvard Fjær | Lillomarka OL | 40:06 | +10:06 | ||||
11. | Guttorm Egge | GEOFORM | 40:49 | +10:49 | ||||
12. | Eivind Ruth | DNV | 41:20 | +11:20 | ||||
13. | Marie Rygh Holten | Nydalens SK | 44:25 | +14:25 | ||||
14. | Frode Johansen | Equinor | 44:27 | +14:27 | ||||
15. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 47:17 | +17:17 | ||||
16. | Ask Felland Sætnan | Fossum IF | 48:09 | +18:09 | ||||
17. | Trude Fixdal | HEMING Orientering | 49:29 | +19:29 | ||||
18. | Lars Vold | Lillomarka OL | 50:29 | +20:29 | ||||
19. | Morten Hjelm | Veritas BIL | 1:01:38 | +31:38 | ||||
20. | Rune Hultgreen | GEOFORM | 1:06:29 | +36:29 | ||||
21. | Lars Christensen | Veritas BIL | 1:06:36 | +36:36 | ||||
22. | Tormod Øvergård | Vestre Aker Skiklub | 1:09:30 | +39:30 | ||||
DSQ | Arnt Ove Takvam | Fossum IF | 13:57 | 75 76 117 116 113 114 71 122 150 | ||||
DSQ | Eirik Tandrevold | Fossum IF | 33:52 | 75 122 150 | ||||
Klasse: Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Espen Beer Prydz | HEMING Orientering | 45:00 | +0:00 | ||||
2. | Karl Even Rygh | Heming Orientering | 47:45 | +2:45 | ||||
3. | Vidar Benjaminsen | Lillomarka OL | 50:40 | +5:40 | ||||
4. | Ståle Heitmann | Fossum IF | 51:14 | +6:14 | ||||
5. | Per Christian Stenshorne | Nydalen Skiklubb | 52:14 | +7:14 | 73 | |||
6. | Halvor Aurmo | Heming Orientering | 56:55 | +11:55 | ||||
7. | Torstein Hole | Nydalen Skiklubb | 57:02 | +12:02 | ||||
8. | Finn Rygh | Nydalen | 58:35 | +13:35 | ||||
9. | Fredrik Saugestad | Nydalens Skiklub | 1:05:12 | +20:12 | ||||
10. | Audrun Utskarpen | GEOFORM | 1:18:43 | +33:43 | ||||
DSQ | Morten Wettergreen | Fossum IF | 55:24 | 76 | ||||
DSQ | Jan Tore Henriksen | Norges Bank BIL | 1:01:51 | 71 72 73 75 76 77 78 79 109 110 111 116 11... | ||||
DSQ | Harald Iwe | GEOFORM | 1:12:33 | 130 75 76 78 79 109 110 111 |
Sist oppdatert: | 18 november 2021, 20:50:36 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 44 |
Antall startet: | 44 |