Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Jaktstart TradisjonsbærerenDataeksport
Brikkesys.no

KM Mellomdistanse Sør-Trøndelag 21. mai 2011

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Live Skånøy Løland

Byåsen IL

16:44

June Skånøy Løland

Byåsen IL

16:42

Mathea Spets Storhov

SPK Freidig

16:54

Erlend Aune

Byåsen IL

16:16

Jørgen Aune

Byåsen IL

31:45

Frida Haugskott

OL Trollelg

13:11

Mona Ulseth Sylte

SPK Freidig

17:44

Vegard Ulseth Sylte

SPK Freidig

25:10

Vegard Lundteigen Aune

Byåsen IL

16:28

Signe Gilje Sanne

Byåsen IL

20:44

Charlotte Sætherhaug

OL Trollelg

18:03

Sverre Hellevik

SPK Freidig

28:51

Mari Eidsmo

SPK Freidig

24:25

Torgeir Mælhumsveen

Byåsen IL

21:10

Henrik Kvennås

Byåsen IL

21:11

Samuel Tyvold

Byåsen IL

15:26

Ella Sandstad

SPK Freidig

29:06

Erik Bakk

Melhus IL

37:52

Solveig Sæternes

Byåsen IL

19:30

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Viken

Byåsen IL

29:37

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iris Mæhlumsveen

Byåsen IL

17:09

+0:00

2.

Martine Klock Fleten

Wing OK

20:07

+2:58

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

14:46

+0:00

2.

Marie Bakken Sørensen

SPK Freidig

16:22

+1:36

3.

Andrine Viken

Byåsen IL

19:33

+4:47

4.

Malin Opøien

OL Trollelg

20:05

+5:19

5.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

20:55

+6:09

6.

Maria Ulseth Sylte

SPK Freidig

21:47

+7:01

7.

Hege Lien

Selbu OK

22:00

+7:14

8.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

23:44

+8:58

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

17:19

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

19:07

+1:48

3.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

21:29

+4:10

4.

Line Sølberg

IL Leik

26:28

+9:09

5.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

27:19

+10:00

6.

Hilvi Emerense Hamar

SPK Freidig

27:48

+10:29

7.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

29:24

+12:05

8.

Frida Opheim

SPK Freidig

32:41

+15:22

9.

Malin Sandstad

SPK Freidig

33:49

+16:30

10.

Tina Løvås

SPK Freidig

34:27

+17:08

11.

Dina Evjen Røset

Byåsen IL

35:34

+18:15

12.

Helga Stenvik

Byåsen IL

37:35

+20:16

13.

Pernille Opheim

SPK Freidig

1:15:17

+57:58

Klasse: D13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Åse Vigdisdatter Nytrø

Byåsen IL

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

SPK Freidig

27:57

+0:00

2.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

31:28

+3:31

3.

Anna Solberg

OL Trollelg

34:57

+7:00

4.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

35:33

+7:36

5.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

36:38

+8:41

6.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

40:06

+12:09

7.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

42:52

+14:55

8.

Gina Mølnvik

SPK Freidig

44:31

+16:34

9.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

47:42

+19:45

10.

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

50:27

+22:30

11.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

52:10

+24:13

12.

Kaja Bø Timestad

SPK Freidig

55:20

+27:23

13.

Andrea Vindal

Wing OK

57:27

+29:30

14.

Ida Margit Øien

OL Trollelg

1:03:08

+35:11

15.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

1:10:07

+42:10

DNS

Karoline Wollan

Byåsen IL

DNS

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

52:49

+0:00

2.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:36:12

+43:23

Klasse: D19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

48:32

+0:00

2.

Ina Catharina Storrønning

Byåsen IL

52:56

+4:24

DNS

Marianne Løvås

OK Nidarøst

DNS

Julie Arnesen

Byåsen IL

Klasse: D21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

NTNUI

35:07

+0:00

2.

Hanne Sandstad

SPK Freidig

35:08

+0:01

3.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

36:00

+0:53

4.

Bodil Holmström

NTNUI

37:12

+2:05

5.

Ane Brevik

Røyken OL

37:23

+2:16

6.

Hanne Nøvik

NTNUI

38:09

+3:02

7.

Sofia Törnqvist

Alfta-Ösa OK

38:16

+3:09

8.

Pavla Udrzalova

Wing OK

39:50

+4:43

9.

Marte Reenaas

Wing OK

40:29

+5:22

10.

Tiia Tallila

Valkeakosken Haka

40:34

+5:27

11.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

40:53

+5:46

12.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

41:29

+6:22

13.

Natalie Egli

NTNUI

45:47

+10:40

14.

Heli Heikkilä

NTNUI

51:59

+16:52

15.

Emily Wall

Wing OK

1:07:39

+32:32

Brutt

Sofie Aarnes

NTNUI

22:33

78 91 82 83 85 87 90 100 97

DNS

Randi Lillealtern

SPK Freidig

DNS

Anne Johanne Lind

NTNUI

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sandstad Eidsmo

SPK Freidig

27:39

+0:00

2.

Heidi Arnesen

SPK Freidig

30:06

+2:27

3.

Torunn Spets Storhov

SPK Freidig

31:44

+4:05

4.

Tone Almås

IL Leik

34:37

+6:58

5.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

38:29

+10:50

6.

Kari Ulseth

SPK Freidig

38:43

+11:04

7.

Gunn Karin Baardsgaard

OL Trollelg

42:46

+15:07

8.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

45:36

+17:57

9.

Ingunn Morset

Wing OK

48:45

+21:06

10.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

52:00

+24:21

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

31:14

+0:00

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

31:43

+0:29

3.

Karin Galaaen

Selbu OK

38:47

+7:33

4.

Siri Bø Timestad

SPK Freidig

50:10

+18:56

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

SPK Freidig

26:20

+0:00

2.

Torid Kvaal

SPK Freidig

27:10

+0:50

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddveig Johanne Lien

Orkanger IF

49:11

+0:00

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Einar Eide

Byåsen IL

19:45

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

17:00

Lars Sandstad

SPK Freidig

23:01

Simen Spets Storhov

SPK Freidig

23:54

Vegard Kittilsen

SPK Freidig

17:49

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

SPK Freidig

12:37

+0:00

2.

Mathias Vindal

Wing OK

14:14

+1:37

3.

Anders Haugskott

OL Trollelg

15:00

+2:23

4.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

15:02

+2:25

5.

Martin Selmer

SPK Freidig

18:32

+5:55

6.

Daniel Grønås

Byåsen IL

21:14

+8:37

7.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

22:25

+9:48

8.

Mats Eidsmo

SPK Freidig

34:27

+21:50

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

18:41

+0:00

2.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

20:09

+1:28

3.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

21:28

+2:47

4.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

22:44

+4:03

5.

Magnus Gjersvold Haug

SPK Freidig

24:00

+5:19

6.

Preben Antonsen

Byåsen IL

24:07

+5:26

7.

Johan Bakken Sørensen

SPK Freidig

24:48

+6:07

8.

Johannes Midtbø

Wing OK

25:55

+7:14

9.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

27:02

+8:21

10.

Jonas Unsgård

IL Leik

27:03

+8:22

11.

Are Helle Mårdalen

SPK Freidig

31:53

+13:12

12.

Einar Keiserås

IL Leik

32:13

+13:32

13.

Martin Løvås

OK Nidarøst

34:36

+15:55

14.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

37:28

+18:47

15.

Adrian Opheim

SPK Freidig

45:00

+26:19

16.

Odin Løvås

SPK Freidig

54:12

+35:31

DNS

Torgeir Andresen Klevstuen

OL Trollelg

Klasse: H13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

14:17

+0:00

2.

Johannes Løvås

Byåsen IL

15:36

+1:19

3.

Audun Vigdissønn Nytrø

Byåsen IL

19:12

+4:55

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

23:49

+0:00

2.

Ola Keiserås

IL Leik

28:48

+4:59

3.

Rein Helle Mårdalen

SPK Freidig

32:22

+8:33

4.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

37:55

+14:06

5.

Jørgen Natvig Løvseth

Byåsen IL

45:17

+21:28

DNS

Øystein Krogstie

SPK Freidig

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

31:14

+0:00

2.

Martin Rønning

SPK Freidig

31:39

+0:25

3.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

34:15

+3:01

4.

Ola Morset

Wing OK

35:36

+4:22

5.

Håkon Selmer

SPK Freidig

35:41

+4:27

6.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

39:11

+7:57

7.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

39:52

+8:38

8.

Brage Sæther

SPK Freidig

40:26

+9:12

9.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

40:58

+9:44

10.

Kristian Øien

OL Trollelg

48:13

+16:59

11.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

56:20

+25:06

12.

Mattis Holt

SPK Freidig

58:32

+27:18

Klasse: H19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Olafsen

SPK Freidig

39:01

+0:00

2.

Per Melander Often

Tynset IF

39:35

+0:34

3.

Tor Håkon Skogstad

OL Gaula

39:57

+0:56

4.

Lars Owren

SPK Freidig

44:35

+5:34

5.

Sindre Sæther

SPK Freidig

45:58

+6:57

Klasse: H21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

33:46

+0:00

2.

Chris Forne

Wing OK

36:13

+2:27

3.

Terje Maroni

Byåsen IL

36:29

+2:43

4.

Espen Fiskum

NTNUI

37:34

+3:48

5.

Felix Breitschädel

NTNUI

38:16

+4:30

5.

Bård Smestad

Wing OK

38:16

+4:30

7.

Anders Einum

NTNUI

38:44

+4:58

8.

Øivind Aunøien

OK Fjell

40:04

+6:18

9.

Espen Jakobsen

NTNUI

41:09

+7:23

10.

Jan Schmid

OL Trollelg

41:17

+7:31

11.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

41:34

+7:48

12.

Stian Alexander Grann

NTNUI

41:49

+8:03

13.

Tomas Udrzal

Wing OK

42:31

+8:45

14.

Marius Christoffer Hartmann Dietrichson

Kongsberg OL

42:34

+8:48

15.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

42:37

+8:51

16.

Øyvind Watterdal

OL Tønsberg og omegn

42:59

+9:13

17.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

43:42

+9:56

18.

Sjur Messel Nafstad

NTNUI

44:07

+10:21

19.

Ola Berger

Wing OK

44:30

+10:44

20.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

45:29

+11:43

21.

Audun Bakk

Melhus IL

45:32

+11:46

22.

Øysten Alvestad

Wing OK

47:35

+13:49

23.

Per Wiréhn

Byåsen IL

47:38

+13:52

24.

Johan Halvarsson

OL Trollelg

53:23

+19:37

25.

Vegard Hansen

OL Trollelg

56:18

+22:32

26.

Stig Magnar Løvås

SPK Freidig

59:19

+25:33

DNS

Snorre Hansen

Byåsen IL

DNS

Wolfgang Kampel

NTNUI

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

SPK Freidig

28:27

+0:00

2.

Johan Ivarsson

SPK Freidig

29:42

+1:15

3.

Håvard Lorange

SPK Freidig

31:46

+3:19

4.

Jens Even Storhov

SPK Freidig

33:12

+4:45

5.

Edvard Haanæs

Byåsen IL

33:42

+5:15

6.

Andreas Sylte

SPK Freidig

34:20

+5:53

7.

Reidar Selmer

SPK Freidig

34:52

+6:25

8.

Frode Haugskott

OL Trollelg

35:45

+7:18

9.

Svein Terje Kolstad

SPK Freidig

36:03

+7:36

10.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

37:44

+9:17

11.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

37:50

+9:23

12.

Jon Røstum

OL Gaula

38:10

+9:43

13.

Kjell Baardsgaard

OL Trollelg

39:25

+10:58

14.

Jostein Mårdalen

SPK Freidig

39:55

+11:28

15.

Olle Malmring

SPK Freidig

41:34

+13:07

16.

Øyvind Schjelderup

SPK Freidig

41:49

+13:22

17.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

43:21

+14:54

18.

Arild H Clausen

SPK Freidig

43:31

+15:04

19.

Knut Hagen

Byåsen IL

45:42

+17:15

20.

Geir Paulsen

OL Trollelg

45:49

+17:22

21.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

46:32

+18:05

22.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

49:47

+21:20

23.

Asgeir Johan Sørensen

SPK Freidig

55:58

+27:31

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Rønning

SPK Freidig

36:49

+0:00

2.

Bernt Rognes

SPK Freidig

37:28

+0:39

3.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

38:42

+1:53

4.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

40:35

+3:46

5.

Arild Bjarkø

Nord-Østerdal OK

41:41

+4:52

6.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

42:50

+6:01

7.

Jostein Alvestad

Wing OK

43:30

+6:41

8.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

43:53

+7:04

9.

Petter Gullikstad

Nord-Østerdal OK

46:22

+9:33

10.

Frank Bjarkø

Wing OK

46:25

+9:36

11.

Geir Owren

SPK Freidig

48:41

+11:52

12.

Helge Eriksen

Byåsen IL

50:23

+13:34

13.

Helge Rustad

SPK Freidig

52:43

+15:54

14.

Svein Olav Åmot

IL Leik

54:42

+17:53

15.

Terje Midtbø

Wing OK

1:03:51

+27:02

16.

Rune M Holt

SPK Freidig

1:22:56

+46:07

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

OK Nidarøst

30:30

+0:00

2.

Knut Lillealtern

SPK Freidig

31:23

+0:53

3.

Tore Angell-Petersen

SPK Freidig

31:33

+1:03

4.

Frode Stensrud

OL Trollelg

32:20

+1:50

5.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

33:09

+2:39

6.

Knut Skjesol

Wing OK

34:26

+3:56

7.

Tom Bugge

Byåsen IL

34:41

+4:11

8.

Lars Skrøvseth

Wing OK

35:18

+4:48

9.

Svein Hove

Byåsen IL

35:24

+4:54

10.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

36:29

+5:59

11.

Nils Olav Vennevik

SPK Freidig

37:33

+7:03

12.

Steinar Aasvang

Wing OK

37:35

+7:05

13.

Tor Gjermstad

Wing OK

38:35

+8:05

14.

Paul Martin Berg

Rudsbygd IL

42:21

+11:51

15.

Harald Lauglo

OL Trollelg

52:14

+21:44

DNS

Roar Forbord

Malvik IL

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

33:20

+0:00

2.

Gunnar Østerbø

SPK Freidig

34:18

+0:58

3.

Anders Lauglo

OL Trollelg

40:22

+7:02

4.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

41:34

+8:14

5.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

42:00

+8:40

6.

Magnar Egseth

OL Trollelg

1:15:15

+41:55

Klasse: A5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Christian Unger

NTNUI

40:27

+0:00

2.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

1:01:23

+20:56

3.

Erling Bye

Byåsen IL

1:02:08

+21:41

4.

Martin Morset

Wing OK

1:17:54

+37:27

Klasse: B2,5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Paulsen

OL Trollelg

29:23

+0:00

2.

Rudolf Schmid

OL Trollelg

37:51

+8:28

3.

Gunnar Smistad

OL Trollelg

38:42

+9:19

4.

Kristin Sølberg

IL Leik

40:34

+11:11

5.

Brit Friden

OL Trollelg

41:41

+12:18

6.

Håvard Eidsmo

SPK Freidig

43:25

+14:02

7.

Reidun Fallan Småvik

SPK Freidig

45:14

+15:51

8.

Anne Wiggen

Byåsen IL

45:51

+16:28

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnhild Asheim

OK Fjell

18:55

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 juni 2011, 18:54:33

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

260

Antall startet:

248