Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

SprintX3M - Løp nr. 3 - Park Supersprint 7. november 2021

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Klara Soma Slåstad

Raumar Orientering

8:16

Ingrid Strøm Juliussen

Sandefjord OK

7:26

Henny Holtan Sanderud

Lillomarka OL

13:54

Mari Oraug Rygh

IL Koll

20:43

127 170 90

Ida Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

12:04

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Strøm Juliussen

Sandefjord OK

5:39

+0:00

2.

Randi Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

6:42

+1:03

3.

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

8:05

+2:26

4.

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

8:16

+2:37

5.

Silje Taraldlien

Fet OL

8:32

+2:53

6.

Mari Våland Almås

Oppsal Orientering

9:09

+3:30

7.

Iben Svensvik

Østmarka OK

9:15

+3:36

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

9:58

+0:00

2.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

11:58

+2:00

3.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

12:25

+2:27

4.

Daniella Gjone

Sandefjord OK

13:09

+3:11

5.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

13:13

+3:15

6.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

13:14

+3:16

7.

Inka Marte Boldingh Debernard

Nydalens SK

14:13

+4:15

8.

Sigrid Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

16:00

+6:02

153

9.

Leonie Svensvik

Østmarka OK

16:01

+6:03

10.

Josefine Oraug Rygh

Nydalens SK

16:36

+6:38

11.

Kajsa Harstad Arntsen

Heming Orientering

16:54

+6:56

12.

Clara Gram-Knutsen Weisz

Nydalens SK

17:20

+7:22

13.

Astrid Reusch

Heming Orientering

17:44

+7:46

120

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

12:23

+0:00

2.

Ingrid Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

14:15

+1:52

3.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

14:49

+2:26

4.

Anne Østvold

Fossum IF

15:46

+3:23

5.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

19:01

+6:38

6.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

19:52

+7:29

166

7.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

19:56

+7:33

8.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

21:33

+9:10

9.

Inger Anne Svendsby Braarud

Halden SK

21:55

+9:32

207 204 201 202 203

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Taraldlien

Fet OL

11:38

Sturla Sigurdsson

Stokke IL

7:12

Mattis Landsbakken

Lillomarka OL

7:23

Balder Solberg Fredheim

Sandefjord OK

9:14

Hugo Mackenzie

Nydalens SK

14:08

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

4:51

+0:00

2.

Ville Emil Wingstedt

Halden SK

5:46

+0:55

3.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

5:48

+0:57

4.

Emil Marand

Sandefjord OK

6:45

+1:54

5.

Simen Kjenseth Glendrange

Nittedal OL

6:49

+1:58

6.

Alexander Dybvik

Stokke IL

7:07

+2:16

7.

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

7:38

+2:47

8.

Jakob Weider Egner

Fossum IF

7:43

+2:52

9.

Iver Fjeld Bjonviken

Lillomarka OL

8:14

+3:23

10.

Vinjar Ellef Skram

Nittedal OL

8:43

+3:52

11.

Lasse Dähnn

Lillomarka OL

10:03

+5:12

12.

Kasper Marryat Harstad Arntsen

Heming Orientering

17:26

+12:35

124

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

10:11

+0:00

2.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

10:51

+0:40

2.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

10:51

+0:40

4.

Peter Telle-Hansen

Tyrving IL

11:01

+0:50

5.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

11:22

+1:11

6.

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

11:39

+1:28

7.

Jens G. Dybvik

Stokke IL

11:44

+1:33

8.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

12:36

+2:25

9.

Andreas N Aspelund

Nydalens SK

12:58

+2:47

10.

Maxie Mackenzie

Nydalens SK

13:29

+3:18

11.

Theo Solberg Fredheim

Sandefjord OK

13:45

+3:34

12.

Brage Wergeland Biem

Lillomarka OL

15:24

+5:13

13.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

15:26

+5:15

14.

Vinjar Tveito

Oppsal Orientering

20:03

+9:52

15.

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

21:54

+11:43

118

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Peikli

Tyrving IL

12:08

+0:00

2.

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

12:15

+0:07

3.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

12:26

+0:18

4.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

12:55

+0:47

5.

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

13:04

+0:56

6.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

13:06

+0:58

7.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

13:12

+1:04

8.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

13:33

+1:25

9.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

13:35

+1:27

10.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

14:19

+2:11

11.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

16:12

+4:04

202

12.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

16:23

+4:15

125

12.

Martin Dybvik

Stokke IL

16:23

+4:15

14.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

17:04

+4:56

15.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

17:17

+5:09

90

16.

Håvard Eik

Raumar Orientering

17:20

+5:12

166

17.

Rasmus Mackenzie

Nydalens SK

19:31

+7:23

DNS

Diderik Rønning Bøe

Sandefjord OK

DNS

August Hellerud Sire

Konnerud IL

Klasse: N2-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sølve Skram

Nittedal OL

22:21

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Casper Eckmann Aronsen

Nittedal OL

14:28

+0:00

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oliver Nikolai Lundby

Nydalens SK

28:17

154

Simon Ragvin Rystad

Nydalens SK

20:29


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 november 2021, 13:03:27

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

89

Antall startet:

87