Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Langløpet - Høst i Østmarka 13. november 2021

Klasse: Damer - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

1:07:44

+0:00

2.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

1:20:26

+12:42

3.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

1:23:38

+15:54

4.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

1:23:55

+16:11

5.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

1:24:17

+16:33

6.

Katarina Kubinova

Nydalens SK

1:39:57

+32:13

7.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

1:57:57

+50:13

8.

Gunnhild Lurås

Oppsal Orientering

2:08:18

+1:00:34

9.

Anette Rudshaug

3:04:46

+1:57:02

Klasse: Damer - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

2:28:20

+0:00

DSQ

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

2:19:46

163

DNS

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

Klasse: Herrer - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Aaserud

Oppsal Orientering

1:46:06

+0:00

2.

Espen Bergh

Oppsal Orientering

1:46:07

+0:01

3.

Stein Mella

Oppsal Orientering

1:52:24

+6:18

4.

Dag Trygve Norum

Hauketo IF

1:59:10

+13:04

151 150

5.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

2:11:48

+25:42

6.

Alexander Klemp

3:04:49

+1:18:43

DSQ

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

1:45:26

80 151

DNS

Ove Martinsen

Hauketo IF

DNS

Arne Kongsnes

Oppsal Orientering

DNS

Tore Bergum

Klasse: Herrer - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Persson

Oppsal Orientering

1:28:37

+0:00

2.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

1:33:42

+5:05

3.

Leif Størmer

Fossum IF

1:34:25

+5:48

4.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

1:47:56

+19:19

5.

Kjell Winther

Oppsal Orientering

1:53:40

+25:03

6.

Stein Blomseth

Enga

1:55:30

+26:53

7.

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal Orientering

2:03:30

+34:53

8.

Helge Grenager Solheim

Oppsal Orientering

2:03:34

+34:57

9.

Jørn Limi

Oppsal Orientering

2:03:39

+35:02

82

10.

Atle Nikolaisen

2:03:59

+35:22

82

11.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

2:07:26

+38:49

12.

Ola Brox

OL Toten-Troll

2:13:40

+45:03

13.

Erling Hobøl

Oppsal Orientering

2:16:49

+48:12

14.

John Harald Johansen

Oppsal Orientering

2:25:12

+56:35

15.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

2:28:03

+59:26

16.

Egil Engen

Frie Fuglers Forlag

3:41:29

+2:12:52

41 35 64 51 63 154 72 80 151

DNS

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

Klasse: Herrer - lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

Bækkelagets SK

2:12:28

+0:00

2.

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

2:24:30

+12:02

3.

Filip Kubina

Nydalens SK

2:35:48

+23:20

4.

Leif Foss

Nordre Follo Orientering

3:29:04

+1:16:36

DNS

Mathias Pedersen Vold

Lillomarka OL

DNS

Truls Hestengen

Oppsal Orientering

Klasse: Lett 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

1:47:34

+0:00

2.

Martha Kvadsheim

Oppsal Orientering

2:47:12

+59:38

DNS

Eskil Hobøl

Oppsal Orientering

DNS

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

Klasse: Lett 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari-Ann Ånensen

Oppsal Orientering

1:47:40

+0:00

2.

Espen Bratlie

2:11:03

+23:23

3.

Ragnhild Myrnes

2:33:29

+45:49

4.

Sveinung Myrnes

2:33:36

+45:56

5.

Sella Aarrestad Provan

Oppsal Orientering

2:48:00

+1:00:20

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

DNS

May Britt Barli

Oppsal Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 november 2021, 17:51:23

Arrangør:

Oppsal Orientering

Antall deltagere:

56

Antall startet:

45