Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Urb-O #1 vinteren 2021-2022 16. november 2021

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Fremstad

Tyrving IL

16:12

+0:00

6:13

2.

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

19:58

+3:46

7:40

3.

Tord Strand

Kongsberg OL

20:23

+4:11

7:50

4.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

21:52

+5:40

8:24

5.

Lars Bukkehave

Varegg Fleridrett

22:58

+6:46

8:50

6.

Eyvind Kjellevold Malde

IL Gular

24:06

+7:54

9:16

7.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

24:08

+7:56

9:16

8.

Kristian Bråten

Varegg Fleridrett

25:22

+9:10

9:45

9.

Kasper Valestrand

Varegg Fleridrett

26:24

+10:12

10:09

10.

Knut Utne

Fana IL

26:37

+10:25

10:14

11.

Geir Smestad

33:16

+17:04

12:47

DSQ

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

20:57

41

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit Margrethe Møller

Fana IL

23:31

+0:00

9:02

2.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

25:54

+2:23

9:57

3.

Helene Nysæter

Bergens TF

27:50

+4:19

10:42

4.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

29:26

+5:55

11:19

5.

Maria Winther

34:55

+11:24

13:25

6.

Silje Skauge

37:54

+14:23

14:34

Klasse: H-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

21:49

+0:00

8:23

2.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

23:01

+1:12

8:51

3.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

27:26

+5:37

10:33

4.

Johannes Trønnes

Varegg Fleridrett

28:36

+6:47

11:00

5.

Magnus Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

37:20

+15:31

14:21

6.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

38:36

+16:47

14:50

DSQ

Emil Heksem

Fana IL

28:31

36

Klasse: D-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Grønnevet

IL Gular

25:34

+0:00

9:50

2.

Idun Hekland

IL Gular

27:03

+1:29

10:24

3.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

27:27

+1:53

10:33

4.

Tiril Hausberg Kåstad

Fana IL

33:36

+8:02

12:55

5.

Josefine Blomquist

Bergens TF

44:02

+18:28

16:56

161

Klasse: H40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

21:47

+0:00

8:22

2.

Bård Hekland

IL Gular

22:01

+0:14

8:28

3.

Geir Heksem

Fana IL

22:50

+1:03

8:46

4.

Tom Øyvind Johannessen

Gneist, IL

24:33

+2:46

9:26

5.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

25:41

+3:54

9:52

6.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

26:16

+4:29

10:06

7.

Erik Vikane

Fana IL

28:26

+6:39

10:56

8.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

29:19

+7:32

11:16

9.

Helge Nysæter

Bergens TF

32:43

+10:56

12:35

DSQ

Trygve Dahle

Varegg Fleridrett

28:48

42 45

Klasse: D40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Schei

TIF Viking

25:44

+0:00

9:53

2.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

29:38

+3:54

11:23

3.

Ragnhild Balsvik

Varegg Fleridrett

33:44

+8:00

12:58

4.

Wenche Gjesdal

Varegg Fleridrett

34:13

+8:29

13:09

5.

Randi Hole

Bergens TF

44:02

+18:18

16:56

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Jan Olav Ormberg

Fana IL

52:22

161

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

33:38

+0:00

12:56

2.

Berit Hegdal

Bergens TF

36:00

+2:22

13:50

3.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

39:21

+5:43

15:08

4.

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

50:21

+16:43

19:21

Klasse: HN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Hitland Vang

Varegg Fleridrett

14:44

+0:00

12:16

2.

Hans-Erik Berge

16:23

+1:39

13:39

3.

Fredrik Blomquist

Bergens TF

18:07

+3:23

15:05

4.

Aksel Eltvik Vindfeld

Bergens TF

18:08

+3:24

15:06

5.

Håkon Helmich Pedersen

TIF Viking

21:48

+7:04

18:10

6.

Felix Sjursen Langerfeldt

TIF Viking

23:58

+9:14

19:58

7.

Bror Bakke-Ellefsen

TIF Viking

25:25

+10:41

21:10

8.

Leonard Babori

TIF Viking

35:59

+21:15

29:59

DSQ

Sigmund Kosmos Drangsland Mjaavatn

TIF Viking

13:23

100

DSQ

Asbjørn Manger Mathisen

TIF Viking

28:58

45

DSQ

Emilian Blom Færevåg

TIF Viking

29:01

36

DSQ

Anton Babori

TIF Viking

29:04

36

Klasse: DN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Ingeborg Eikanger

Gneist, IL

19:48

+0:00

16:30

2.

Livia Berbain Frøynes

TIF Viking

21:39

+1:51

18:02

3.

Nora Sjursen Langerfeldt

TIF Viking

21:51

+2:03

18:12

4.

Maren F Bråten

Varegg Fleridrett

24:51

+5:03

20:42

5.

Mira Mukhidinova

Varegg Fleridrett

27:30

+7:42

22:55

6.

Sofiya Mukhidinova

Varegg Fleridrett

31:07

+11:19

25:55


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 november 2021, 22:48:32

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

68

Antall startet:

68