Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Mossemesterskap Ultralangdistanse 21. november 2021

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Olivia Aune Bryne

OK Moss

44:57

Theo Pedersen

OK Moss

27:48

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

43:35

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

26:11

Klasse: D9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Amelia Aune Bryne

OK Moss

40:00

Eline Pedersen

OK Moss

27:51

Aisha Elmi Rostveit

OK Moss

36:04

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

36:02

Shirin Fahadi- Elmenhorst

OK Moss

40:18

Klasse: H9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Solan Løken

OK Moss

26:08

Ebi Fahadi - Elemhorst

OK Moss

38:06

Max Christian Ellingsen Prestegaard

OK Moss

38:07

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Olivia B. Hanslien

OK Moss

DNS

Tuva Lundsrud Fosser

OK Moss

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Elmi Rostveit

OK Moss

59:41

+0:00

2.

Trym Breimo

OK Moss

1:26:25

+26:44

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

1:10:22

+0:00

2.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:11:20

+0:58

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:06:10

+0:00

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Breimo

OK Moss

1:46:51

+0:00

Klasse: D17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

1:18:40

+0:00

2.

Aurora Gjølsjø

NTNUI

1:24:55

+6:15

3.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:32:08

+13:28

Klasse: H17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

1:21:39

+0:00

2.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:35:38

+13:59

3.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:48:42

+27:03

Klasse: D40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Lødeng

OK Moss

1:32:34

+0:00

33 85 75 36 44 35 54 61 47 48 31 34 12...

2.

Hanne Sophie Wold

OK Moss

1:56:30

+23:56

DNS

Krisine Roskifte

OK Moss

DNS

Helle B. Hanslien

OK Moss

Klasse: H40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

1:29:23

+0:00

2.

Egon Lundsrud

OK Moss

1:29:25

+0:02

48

3.

Øyvind Løken

OK Moss

1:29:52

+0:29

4.

Øystein Olsen

OK Moss

1:31:18

+1:55

85

5.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:56:26

+27:03

Klasse: H60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:20:51

+0:00

2.

Christopher Schive

OK Moss

1:32:14

+11:23

3.

Knut Bjørkelo

OK Moss

1:44:37

+23:46

DNS

Øystein Pedersen

OK Moss

Klasse: D70-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lindløv

OK Moss

2:04:40

+0:00

Klasse: H70-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Reidulf Holm

OK Moss

1:19:49

+0:00

2.

Odd Korslund

OK Moss

1:48:03

+28:14

3.

Knut Arild Lindløv

OK Moss

2:04:32

+44:43

DSQ

Per Oscar Saugestad

OK Moss

2:02:48

48

Klasse: H80-89

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Koren

OK Moss

3:21:59

+0:00

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tine Prestegaard

OK Moss

1:52:34

+0:00

120

DNS

Amanda B. Hanslien

OK Moss

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

2:32:21

+0:00

DNS

Charlotte Aune Bryne

OK Moss

DNS

Anita Rostveit

OK Moss

Klasse: D-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

1:30:06

+0:00

Klasse: H-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Koren

OK Moss

1:32:24

+0:00

2.

Martin Eisvang

OK Moss

1:39:25

+7:01

Klasse: HKort-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Ragnar Pettersen

OK Moss

1:29:31

+0:00

2.

Jan Løken Johannessen

OK Moss

1:41:24

+11:53

54


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 november 2021, 17:14:57

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

55

Antall startet:

47