Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #2 30. november 2021

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alan Cherry

Nydalens SK

49:26

+0:00

7:03

2.

Jon Aukrust Osmoen

Nydalens SK

50:00

+0:34

7:08

3.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

51:00

+1:34

7:17

4.

Anders Nordberg

Nydalens SK

52:05

+2:39

7:26

5.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

52:19

+2:53

7:28

6.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

57:16

+7:50

8:10

7.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

58:04

+8:38

8:17

8.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

58:39

+9:13

8:22

9.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

59:13

+9:47

8:27

10.

Jarl Magnus Berge

IL Koll

59:15

+9:49

8:27

11.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

59:53

+10:27

8:33

12.

Simen Ballangrud

Bækkelagets SK

1:00:41

+11:15

8:40

13.

Petter Marki Erichsen

Nydalens SK

1:01:26

+12:00

8:46

14.

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

1:06:53

+17:27

9:33

15.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:16:41

+27:15

10:57

16.

Frode Vigemyr

Nordre Follo Orientering

2:06:35

+1:17:09

18:05

DSQ

Ralph Street

Bækkelagets SK

34:47

85 169 170 171 172 173

DNS

Eirik Svergja Rustad

Bækkelagets SK

DNS

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

DNS

Eskil Sande Gullord

Bækkelagets SK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

35:39

+0:00

9:05

2.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

39:42

+4:03

10:07

3.

Helena Karlsson

Nydalens SK

40:20

+4:41

10:17

4.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

44:30

+8:51

11:21

5.

Åsne Skram Trømborg

Bækkelagets SK

45:06

+9:27

11:30

6.

Lene Puck

Måren OK

45:45

+10:06

11:40

7.

Heidi Tronbøl

Fet OL

48:56

+13:17

12:28

8.

Aasne Fenne Hoksrud

Bækkelagets SK

49:46

+14:07

12:41

9.

Hanna Rehn

Nordre Follo Orientering

52:10

+16:31

13:18

10.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

55:29

+19:50

14:09

DSQ

Marthe Gløersen

Bækkelagets SK

41 85 169 170 171 172 173 51 52 47 50

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

OL Trollelg

33:58

+0:00

8:39

2.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

34:56

+0:58

8:54

3.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

37:26

+3:28

9:32

4.

Donatas Kontautas

OK Moss

38:43

+4:45

9:52

5.

Thomas Roskifte

OK Moss

40:24

+6:26

10:18

6.

Øyvind Løken

OK Moss

42:05

+8:07

10:44

7.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

42:45

+8:47

10:54

8.

Jon Bingen Sande

Nordre Follo Orientering

43:52

+9:54

11:11

9.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

44:52

+10:54

11:26

10.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

45:13

+11:15

11:32

11.

Morten Fredh

OK Moss

46:59

+13:01

11:59

12.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

49:09

+15:11

12:32

13.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

54:29

+20:31

13:53

41 85 169 171 172

14.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

59:06

+25:08

15:04

DSQ

Joakim Vigemyr

Nordre Follo Orientering

42:09

41 85 169 170 171 172

DNS

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

DNS

Audun Bjerknes

Måren OK

DNS

Sondre Sande Gullord

Bækkelagets SK

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

40:53

+0:00

10:25

2.

Asgeir Lium

Fet OL

40:57

+0:04

10:26

3.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

42:20

+1:27

10:47

4.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

43:13

+2:20

11:01

5.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

43:36

+2:43

11:07

6.

Sören Jonsson

Nydalens SK

44:29

+3:36

11:20

7.

Guttorm Egge

IL GeoForm

45:48

+4:55

11:41

8.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

47:29

+6:36

12:06

9.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

47:56

+7:03

12:13

10.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

48:22

+7:29

12:20

11.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

48:55

+8:02

12:28

12.

Helge Stubberud

Nydalens SK

50:57

+10:04

12:59

13.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

53:25

+12:32

13:37

14.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

53:34

+12:41

13:39

15.

Erlend Rehn

Nordre Follo Orientering

58:11

+17:18

14:50

16.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:01:28

+20:35

15:40

17.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:01:50

+20:57

15:46

18.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:02:32

+21:39

15:57

19.

John Ytternes

Nordre Follo Orientering

1:03:19

+22:26

16:09

172 173 51 52 47 50

20.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:10:01

+29:08

17:51

21.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:11:59

+31:06

18:21

22.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:26:43

+45:50

22:07

DNS

Olav Eide

Bækkelagets SK

DNS

Arild Andersen

Oppsal Orientering

DNS

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

DNS

Øystein Kildahl

Østmarka OK

DNS

Stein Mella

Oppsal Orientering

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

54:53

+0:00

14:00

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

26:52

+0:00

9:52

2.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

32:48

+5:56

12:03

DNS

Emilie Rehn

Nordre Follo Orientering

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

20:30

+0:00

7:32

2.

Birk Breimo

OK Moss

30:44

+10:14

11:17

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

25:34

+0:00

9:23

2.

Vidar Berteig

IL GeoForm

26:09

+0:35

9:36

3.

Morten Breimo

OK Moss

28:14

+2:40

10:22

4.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

30:59

+5:25

11:23

5.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

36:45

+11:11

13:30

6.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

38:51

+13:17

14:16

7.

Dag Haugland

Østmarka OK

52:51

+27:17

19:25

DSQ

Egon Lundsrud

OK Moss

42:38

166


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 desember 2021, 00:22:36

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

90

Antall startet:

78