Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tradisjonsbæreren 22. mai 2011

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Live Skånøy Løland

Byåsen IL

29:22

June Skånøy Løland

Byåsen IL

29:15

Jo Even Kolstad

SPK Freidig

25:33

Mathea Spets Storhov

SPK Freidig

35:56

Sverre Johansen

SPK Freidig

38:55

Vemund Mølnvik

SPK Freidig

49:00

Oskar Tangvold

SPK Freidig

48:58

Torgeir Mæhlumsveen

Byåsen IL

42:54

Solveig Sæternes

Byåsen IL

1:10:15

Mathias Nissen

SPK Freidig

31:00

Ella Sandstad

SPK Freidig

51:49

Hanne Tyvold

Byåsen IL

52:06

Mari Eidsmo

SPK Freidig

31:57

DNS

Ane Malene Kolstad

SPK Freidig

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Viken

Byåsen IL

1:44:56

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Einar Eide

Byåsen IL

53:02

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

54:36

Brutt

Lars Sandstad

SPK Freidig

67 70 71 72 73 69 80 87 100 97

DNS

Simen Spets Storhov

SPK Freidig

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Haanæs

Byåsen IL

29:35

+0:00

2.

Iris Mæhlumsveen

Byåsen IL

39:04

+9:29

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

40:33

+0:00

2.

Andrine Viken

Byåsen IL

41:11

+0:38

3.

Malin Opøien

OL Trollelg

1:10:07

+29:34

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

SPK Freidig

38:43

+0:00

2.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

44:32

+5:49

3.

Daniel Grønås

Byåsen IL

45:03

+6:20

4.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

48:15

+9:32

5.

Martin Selmer

SPK Freidig

55:18

+16:35

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

34:47

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

49:29

+14:42

3.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

51:37

+16:50

4.

Line Sølberg

IL Leik

51:39

+16:52

5.

Hilvi Emerense Hamar

SPK Freidig

58:51

+24:04

6.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:06:29

+31:42

7.

Malin Sandstad

SPK Freidig

1:29:19

+54:32

8.

Helga Stenvik

Byåsen IL

1:29:26

+54:39

9.

Pernille Opheim

SPK Freidig

1:30:24

+55:37

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

30:21

+0:00

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

35:13

+4:52

3.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

47:53

+17:32

4.

Preben Antonsen

Byåsen IL

49:27

+19:06

5.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

52:25

+22:04

6.

Adrian Opheim

SPK Freidig

53:49

+23:28

7.

Nils Ola Kvam

SPK Freidig

53:54

+23:33

8.

Are Helle Mårdalen

SPK Freidig

58:35

+28:14

9.

Einar Keiserås

IL Leik

1:00:15

+29:54

DNS

Torgeir Andresen Klevstuen

OL Trollelg

DNS

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

Klasse: H13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Løvås

Byåsen IL

33:07

+0:00

2.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

42:01

+8:54

3.

Audun Vigdissønn Nytrø

Byåsen IL

46:05

+12:58

DSQ

Henrik Haanæs

Byåsen IL

38:26

70

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

SPK Freidig

53:12

+0:00

2.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

1:09:05

+15:53

3.

Frida Sæther

SPK Freidig

1:09:45

+16:33

4.

Gina Mølnvik

SPK Freidig

1:14:23

+21:11

5.

Kaja Bø Timestad

SPK Freidig

1:27:22

+34:10

5.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

1:27:22

+34:10

7.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

2:06:01

+1:12:49

Brutt

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

1:03:25

131 127 78 83 100 97

DNS

Karoline Wollan

Byåsen IL

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

Klasse: D19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

1:22:41

+0:00

2.

Ina Catharina Storrønning

Byåsen IL

1:31:49

+9:08

DNS

Marianne Løvås

OK Nidarøst

Klasse: D21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

1:23:23

+0:00

2.

Hanne Sandstad

SPK Freidig

1:24:05

+0:42

3.

Hanne Nøvik

NTNUI

1:27:03

+3:40

4.

Sofia Törnqvist

Alfta-Ösa OK

1:28:22

+4:59

5.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

1:44:39

+21:16

6.

Emily Wall

Wing OK

1:53:49

+30:26

7.

Vibeke Falck

SPK Freidig

2:21:55

+58:32

8.

Giulia Mazzotti

NTNUI

2:37:29

+1:14:06

DNS

Natalie Egli

NTNUI

DNS

Anne Johanne Lind

NTNUI

DNS

Sofie Aarnes

NTNUI

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

SPK Freidig

1:13:45

+0:00

2.

Tone Almås

IL Leik

1:29:52

+16:07

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:39:09

+25:24

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

1:09:01

+0:00

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

SPK Freidig

45:47

+0:00

2.

Torid Kvaal

SPK Freidig

47:36

+1:49

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddveig Johanne Lien

Orkanger IF

1:32:37

+0:00

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

51:38

+0:00

2.

Ola Keiserås

IL Leik

1:13:00

+21:22

3.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

1:27:18

+35:40

4.

Jørgen Natvig Løvseth

Byåsen IL

3:28:56

+2:37:18

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

1:13:54

+0:00

2.

Martin Rønning

SPK Freidig

1:15:38

+1:44

3.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

1:19:48

+5:54

4.

Håkon Selmer

SPK Freidig

1:30:30

+16:36

5.

Kristian Øien

OL Trollelg

1:36:03

+22:09

6.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

1:40:45

+26:51

7.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:44:37

+30:43

8.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

1:46:36

+32:42

9.

Mattis Holt

SPK Freidig

1:52:14

+38:20

DNS

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

DNS

Brage Sæther

SPK Freidig

Klasse: H19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Olafsen

SPK Freidig

1:08:46

+0:00

2.

Sindre Sæther

SPK Freidig

1:22:14

+13:28

DNS

Lars Owren

SPK Freidig

DNS

Per Melander Often

Tynset IF

Klasse: H21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

1:18:38

+0:00

2.

Espen Fiskum

NTNUI

1:21:18

+2:40

3.

Chris Forne

Wing OK

1:26:16

+7:38

4.

Terje Maroni

Byåsen IL

1:31:37

+12:59

5.

Jan Schmid

OL Trollelg

1:32:40

+14:02

6.

Håvard Vassenden

Frol IL

1:34:45

+16:07

7.

Bård Smestad

Wing OK

1:35:39

+17:01

8.

Robert Nyhus

OK Fjell

1:43:13

+24:35

9.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:44:08

+25:30

10.

Per Wiréhn

Byåsen IL

1:44:20

+25:42

11.

Tomas Udrzal

Wing OK

1:44:31

+25:53

12.

Øivind Aunøien

OK Fjell

1:47:37

+28:59

13.

Stig Magnar Løvås

SPK Freidig

1:53:28

+34:50

14.

Marius Christoffer Hartmann Dietrichson

Kongsberg OL

2:02:10

+43:32

15.

Einar Hjortås

NTNUI

2:35:05

+1:16:27

Brutt

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

46:18

102 103 104 112 114 119 126 128 129 127 77 78 8...

DNS

Vegard Hansen

OL Trollelg

DNS

Snorre Hansen

Byåsen IL

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

SPK Freidig

1:04:27

+0:00

2.

Johan Ivarsson

SPK Freidig

1:04:59

+0:32

3.

Håvard Lorange

SPK Freidig

1:26:47

+22:20

4.

Reidar Selmer

SPK Freidig

1:27:18

+22:51

5.

Jon Røstum

OL Gaula

1:29:07

+24:40

6.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

1:31:42

+27:15

7.

Øyvind Schjelderup

SPK Freidig

1:31:55

+27:28

8.

Jostein Mårdalen

SPK Freidig

1:37:16

+32:49

9.

Kjell Baardsgaard

OL Trollelg

1:37:46

+33:19

10.

Knut Hagen

Byåsen IL

1:52:31

+48:04

11.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

2:06:03

+1:01:36

DSQ

Olle Malmring

SPK Freidig

1:25:06

84 64 81 83 97

DNS

Geir Paulsen

OL Trollelg

DNS

Jens Even Storhov

SPK Freidig

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Rønning

SPK Freidig

58:41

+0:00

2.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

1:07:25

+8:44

3.

Arild Bjarkø

Nord-Østerdal OK

1:11:26

+12:45

4.

Petter Gullikstad

Nord-Østerdal OK

1:24:34

+25:53

5.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

1:25:31

+26:50

6.

Helge Rustad

SPK Freidig

1:25:38

+26:57

7.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:30:22

+31:41

8.

Helge Eriksen

Byåsen IL

1:32:20

+33:39

9.

Rune M Holt

SPK Freidig

2:09:39

+1:10:58

DNS

Frank Bjarkø

Wing OK

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Bugge

Byåsen IL

1:02:30

+0:00

2.

Frode Stensrud

OL Trollelg

1:03:06

+0:36

3.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

1:03:58

+1:28

4.

Knut Skjesol

Wing OK

1:15:35

+13:05

5.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

1:20:38

+18:08

6.

Nils Olav Vennevik

SPK Freidig

1:22:18

+19:48

DSQ

Svein Hove

Byåsen IL

1:18:03

104

DNS

Paul Martin Berg

Rudsbygd IL

DNS

Roar Forbord

Malvik IL

DNS

Harald Lauglo

OL Trollelg

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

SPK Freidig

1:05:43

+0:00

2.

Jardar Sandstad

Selbu OK

1:17:59

+12:16

3.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

1:21:03

+15:20

4.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

1:31:17

+25:34

Klasse: B3.5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Keiserås

IL Leik

44:23

+0:00

2.

Arild Heggeset

SPK Freidig

45:38

+1:15

3.

Svein Erik Paulsen

OL Trollelg

47:07

+2:44

4.

Jan Hage

IL Leik

53:34

+9:11

5.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

1:04:09

+19:46

6.

Gunn Kari Hygen

SPK Freidig

1:06:24

+22:01

7.

Sonja Irene Forseth

OL Trollelg

1:06:52

+22:29

8.

Brit Friden

OL Trollelg

1:13:17

+28:54

9.

Reidun Fallan Smaavik

SPK Freidig

1:26:09

+41:46

10.

Kristin Sølberg

IL Leik

1:59:29

+1:15:06

DSQ

Gunnar Smistad

OL Trollelg

55:33

70

DSQ

Håvard Eidsmo

SPK Freidig

2:12:01

69 70 63 80

Klasse: A5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Hansen

OL Trollelg

57:15

+0:00

2.

Frank Aasgård

Wing OK

1:03:32

+6:17

3.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

1:05:11

+7:56

4.

Per Erik Kvam

SPK Freidig

1:18:00

+20:45

5.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

1:19:41

+22:26

6.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

1:22:49

+25:34


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 juni 2011, 23:08:41

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

177

Antall startet:

155