Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Urb-O #2 vinteren 2021-2022 30. november 2021

Klasse: HN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Emilian Blom Færevåg

TIF Viking

27:32

161

Klasse: H17 - Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tord Strand

Kongsberg OL

5:02

+0:00

8:23

2.

Karl Fremstad

Tyrving IL

5:15

+0:13

8:45

3.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

6:30

+1:28

10:50

4.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

6:31

+1:29

10:51

5.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

7:05

+2:03

11:48

6.

Geir Smestad

7:27

+2:25

12:25

7.

Knut Utne

Fana IL

7:34

+2:32

12:36

Klasse: D17 - Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

7:49

+0:00

13:01

2.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

8:15

+0:26

13:45

Klasse: H-16 - Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

7:52

+0:00

13:06

2.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

9:16

+1:24

15:26

3.

Emil Øye Kragseth

IL Gular

9:49

+1:57

16:21

4.

Gjert Grønnevet

IL Gular

14:58

+7:06

24:56

Klasse: D-16 - Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit Margrethe Møller

Fana IL

5:45

+0:00

9:35

2.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

8:06

+2:21

13:30

3.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

9:50

+4:05

16:23

Klasse: H40 - Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

6:29

+0:00

10:48

2.

Erik Vikane

Fana IL

6:49

+0:20

11:21

3.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

7:02

+0:33

11:43

4.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

7:29

+1:00

12:28

5.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

7:53

+1:24

13:08

6.

Kjetil Damm

TIF Viking

8:41

+2:12

14:28

7.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

8:43

+2:14

14:31

Klasse: D40 - Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

8:03

+0:00

13:25

2.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

9:26

+1:23

15:43

3.

Wenche Gjesdal

Varegg Fleridrett

10:41

+2:38

17:48

4.

Vibeke Øye

IL Gular

11:30

+3:27

19:10

5.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

12:44

+4:41

21:13

6.

Ellen Grønnevet

IL Gular

15:15

+7:12

25:25

Klasse: H60 - Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Hj. Falch

IL Gular

9:47

+0:00

16:18

2.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

15:09

+5:22

25:15

Klasse: D60 - Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

10:42

+0:00

17:50

Klasse: HN - Sløyfe A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigmund Kosmos Drangsland Mjaavatn

TIF Viking

9:14

+0:00

15:23

2.

Ole Helmich Torgersen

TIF Viking

19:53

+10:39

33:08

3.

Asbjørn Manger Mathisen

TIF Viking

20:06

+10:52

33:30

Klasse: H17 - Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Fremstad

Tyrving IL

5:45

+0:00

6:23

2.

Tord Strand

Kongsberg OL

6:40

+0:55

7:24

3.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

6:54

+1:09

7:40

4.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

7:01

+1:16

7:47

5.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

7:09

+1:24

7:56

6.

Knut Utne

Fana IL

8:40

+2:55

9:37

7.

Geir Smestad

13:50

+8:05

15:22

Klasse: D17 - Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

8:07

+0:00

9:01

2.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

8:40

+0:33

9:37

Klasse: H-16 - Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

8:30

+0:00

9:26

2.

Emil Øye Kragseth

IL Gular

11:36

+3:06

12:53

Klasse: D-16 - Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Idun Hekland

IL Gular

8:54

+0:00

9:53

2.

Judit Margrethe Møller

Fana IL

9:03

+0:09

10:03

3.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

9:12

+0:18

10:13

4.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

10:34

+1:40

11:44

Klasse: H40 - Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

7:13

+0:00

8:01

2.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

7:30

+0:17

8:20

3.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

7:33

+0:20

8:23

4.

Erik Vikane

Fana IL

8:10

+0:57

9:04

5.

Kjetil Damm

TIF Viking

8:25

+1:12

9:21

6.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

8:31

+1:18

9:27

7.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

8:57

+1:44

9:56

Klasse: D40 - Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

9:28

+0:00

10:31

2.

Wenche Gjesdal

Varegg Fleridrett

10:26

+0:58

11:35

3.

Vibeke Øye

IL Gular

12:20

+2:52

13:42

DSQ

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

13:17

161

Klasse: H60 - Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Hj. Falch

IL Gular

11:51

+0:00

13:10

Klasse: D60 - Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

10:08

+0:00

11:15

2.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

13:20

+3:12

14:48

31

Klasse: HN - Sløyfe B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Syver Tøllefsen Hjelle

TIF Viking

14:51

+0:00

16:30

2.

Sigmund Kosmos Drangsland Mjaavatn

TIF Viking

15:05

+0:14

16:45

3.

Ole Helmich Torgersen

TIF Viking

27:49

+12:58

30:54

4.

Hilmar Rude Moe

TIF Viking

27:54

+13:03

31:00

5.

Asbjørn Manger Mathisen

TIF Viking

27:54

+13:03

31:00

6.

Håkon Helmich Pedersen

TIF Viking

41:05

+26:14

45:38

7.

Leonard Babori

TIF Viking

41:09

+26:18

45:43

8.

Harald Helmich Torgersen

TIF Viking

41:11

+26:20

45:45

9.

Anton Babori

TIF Viking

41:12

+26:21

45:46

DSQ

Felix Sjursen Langerfeldt

TIF Viking

19:56

35

DSQ

Bror Bakke-Ellefsen

TIF Viking

19:58

35

Klasse: H17 - Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tord Strand

Kongsberg OL

6:20

+0:00

9:02

2.

Karl Fremstad

Tyrving IL

6:28

+0:08

9:14

3.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

7:17

+0:57

10:24

4.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

7:27

+1:07

10:38

5.

Knut Utne

Fana IL

7:50

+1:30

11:11

6.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

8:05

+1:45

11:32

7.

Geir Smestad

8:45

+2:25

12:30

Klasse: D17 - Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

8:46

+0:00

12:31

2.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

9:33

+0:47

13:38

Klasse: H-16 - Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Øye Kragseth

IL Gular

10:20

+0:00

14:45

2.

Sjur Grønnevet

IL Gular

10:54

+0:34

15:34

3.

Gjert Grønnevet

IL Gular

15:00

+4:40

21:25

Klasse: D-16 - Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit Margrethe Møller

Fana IL

8:02

+0:00

11:28

2.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

9:12

+1:10

13:08

DSQ

Idun Hekland

IL Gular

9:43

161

Klasse: H40 - Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

7:23

+0:00

10:32

2.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

7:43

+0:20

11:01

3.

Erik Vikane

Fana IL

7:51

+0:28

11:12

4.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

8:01

+0:38

11:27

5.

Kjetil Damm

TIF Viking

8:45

+1:22

12:30

6.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

9:06

+1:43

13:00

7.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

9:44

+2:21

13:54

Klasse: D40 - Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

9:01

+0:00

12:52

2.

Wenche Gjesdal

Varegg Fleridrett

9:45

+0:44

13:55

3.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

10:04

+1:03

14:22

4.

Vibeke Øye

IL Gular

11:50

+2:49

16:54

5.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

14:53

+5:52

21:15

6.

Ellen Grønnevet

IL Gular

15:00

+5:59

21:25

Klasse: H60 - Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Hj. Falch

IL Gular

12:59

+0:00

18:32

2.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

14:49

+1:50

21:10

Klasse: D60 - Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

10:24

+0:00

14:51

2.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

11:11

+0:47

15:58

Klasse: HN - Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigmund Kosmos Drangsland Mjaavatn

TIF Viking

11:38

+0:00

16:37

1.

Syver Tøllefsen Hjelle

TIF Viking

11:38

+0:00

16:37

3.

Sigmund Kosmos Drangsland Mjaavatn

TIF Viking

22:39

+11:01

32:21

4.

Syver Tøllefsen Hjelle

TIF Viking

22:48

+11:10

32:34

Klasse: DN - Sløyfe C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sjursen Langerfeldt

TIF Viking

30:30

+0:00

43:34

2.

Sigrid Eide Torgersen

TIF Viking

30:33

+0:03

43:38

Klasse: H17 - Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Fremstad

Tyrving IL

4:16

+0:00

10:40

2.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

4:40

+0:24

11:40

3.

Tord Strand

Kongsberg OL

4:47

+0:31

11:57

4.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

5:18

+1:02

13:15

5.

Knut Utne

Fana IL

5:28

+1:12

13:40

6.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

5:35

+1:19

13:57

7.

Geir Smestad

5:41

+1:25

14:12

Klasse: D17 - Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

5:52

+0:00

14:40

2.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

6:29

+0:37

16:12

Klasse: H-16 - Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

5:17

+0:00

13:12

2.

Sjur Grønnevet

IL Gular

7:27

+2:10

18:37

3.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

8:17

+3:00

20:42

4.

Gjert Grønnevet

IL Gular

10:48

+5:31

27:00

Klasse: D-16 - Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit Margrethe Møller

Fana IL

5:48

+0:00

14:30

Klasse: H40 - Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

4:50

+0:00

12:05

2.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

5:09

+0:19

12:52

3.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

5:29

+0:39

13:42

4.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

6:00

+1:10

15:00

5.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

6:03

+1:13

15:07

6.

Kjetil Damm

TIF Viking

6:14

+1:24

15:35

7.

Erik Vikane

Fana IL

6:21

+1:31

15:52

Klasse: D40 - Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

6:04

+0:00

15:10

2.

Wenche Gjesdal

Varegg Fleridrett

6:52

+0:48

17:10

3.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

7:39

+1:35

19:07

4.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

9:08

+3:04

22:50

5.

Ellen Grønnevet

IL Gular

10:50

+4:46

27:05

6.

May-Lill Damm

TIF Viking

14:30

+8:26

36:15

Klasse: H60 - Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kristian Hj. Falch

IL Gular

7:36

63

DSQ

Jan Olav Ormberg

Fana IL

12:44

100

Klasse: D60 - Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

8:10

+0:00

20:25

DSQ

Bjørg Kocbach

Bergens TF

11:43

161

Klasse: HN - Sløyfe D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Felix Sjursen Langerfeldt

TIF Viking

11:46

+0:00

29:25

1.

Bror Bakke-Ellefsen

TIF Viking

11:46

+0:00

29:25

Klasse: H17 - Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Fremstad

Tyrving IL

6:47

+0:00

6:47

2.

Tord Strand

Kongsberg OL

7:38

+0:51

7:38

3.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

8:12

+1:25

8:12

4.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

9:04

+2:17

9:04

5.

Knut Utne

Fana IL

9:46

+2:59

9:46

6.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

10:15

+3:28

10:15

7.

Geir Smestad

11:49

+5:02

11:49

Klasse: D17 - Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

10:08

+0:00

10:08

2.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

11:26

+1:18

11:26

Klasse: H-16 - Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sjur Grønnevet

IL Gular

13:00

+0:00

13:00

2.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

24:59

+11:59

24:59

Klasse: D-16 - Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

10:50

+0:00

10:50

2.

Idun Hekland

IL Gular

11:36

+0:46

11:36

Klasse: H40 - Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

9:09

+0:00

9:09

2.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

9:39

+0:30

9:39

3.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

10:43

+1:34

10:43

4.

Erik Vikane

Fana IL

10:46

+1:37

10:46

5.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

11:17

+2:08

11:17

6.

Kjetil Damm

TIF Viking

12:02

+2:53

12:02

DSQ

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

11:14

161

Klasse: D40 - Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Øye

IL Gular

10:52

+0:00

10:52

2.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

11:04

+0:12

11:04

3.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

12:27

+1:35

12:27

4.

May-Lill Damm

TIF Viking

29:28

+18:36

29:28

Klasse: H60 - Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Hj. Falch

IL Gular

13:28

+0:00

13:28

Klasse: D60 - Sløyfe E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

14:11

+0:00

14:11

2.

Nina Soligard

Bergens TF

17:36

+3:25

17:36


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 desember 2021, 15:48:33

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

174

Antall startet:

173