Klasse: Trollnatta kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Live Bostrøm Mattland | Klubbløs | |||||||
Konstanse Olea Speake | Lillomarka OL | |||||||
Marie Haugen Jordheim | Klubbløs | |||||||
Erik Nyland Aspelund | IL Koll | |||||||
Johannes Thu Dyrstad | IL Koll | |||||||
Ingrid Synnøve Tesli Kallander | IL Koll | |||||||
Solveig Helene Tesli Kallander | IL Koll | |||||||
Mali Mathea Smestad | Nydalens SK | |||||||
Saga Smestad | Nydalens SK | |||||||
Solvor Kirkhus | Nydalens SK | |||||||
Maja Katinka Nybråten | Tyrving IL | |||||||
Atle Näsholm | IL Koll | 14:54 | ||||||
Ove Näsholm | IL Koll | |||||||
Einar Hattestad Kristensen | Heming Orientering | |||||||
Johannnes Flatland | Klubbløs | |||||||
Jonas Sveum Trøhaugen | Klubbløs | |||||||
Tobias Pettersen | Klubbløs | |||||||
Agnes Haveland Kollerud | Klubbløs | |||||||
Hennie Kollerød | IL Koll | |||||||
Emilie Rørtveeit Henriksen | IL Koll | |||||||
Thea Stavik Øverby | Klubbløs | |||||||
Magnus Pettersen | Klubbløs | |||||||
Elisa Gruben | Klubbløs | |||||||
Arnulf Steigen Waarum | Klubbløs | |||||||
Maia Balchen Ludvigsen | IL Koll | |||||||
Ella Gilbert Lund | Klubbløs | |||||||
Birk Norum Stangborli | Klubbløs | |||||||
Pia Ekholt McAdam | Klubbløs | |||||||
Vilde Fredheim | Klubbløs | |||||||
Embla Fredheim | Klubbløs | |||||||
Oliver Nikolai Lundby | Nydalens SK | |||||||
Cilian Olsen | Klubbløs | |||||||
Marius Høyer Jacobsen | Oppsal Orientering | |||||||
Lars Torvald Torp-Joakimsen | Klubbløs | |||||||
Kaja Lyng Kallerud | Klubbløs | |||||||
Nils Ragvin Rystad | Nydalens SK | |||||||
Iris Øien Skorve | IL Koll | |||||||
Anna Winsnes Nedrevåg | IL Try | |||||||
Ingvild Lykke Lillerud Slagsvold | Heming Orientering | |||||||
Sigurd Thorsrud | Klubbløs | |||||||
Viljar Godager Kaas | Bækkelagets SK | |||||||
August Dalen | Klubbløs | |||||||
Jo Paltiel Hanslien | Klubbløs | |||||||
Karen Johanne Fugleneb Aamand | Idrettslaget Dyre Vaa | |||||||
HÃ¥kon Davik Nicolaisen | IL Koll | |||||||
Juni Funderud Dahle | IL Koll | |||||||
Elna Marie Mesna Heireng | IL Koll | |||||||
Helene Moen | Bækkelagets SK | |||||||
Johan Eia | Klubbløs | |||||||
Anna Dalene | Klubbløs | |||||||
Saga | Klubbløs | |||||||
Hedda Heireng | Klubbløs | |||||||
Inga Klokk Hveem | IL Koll | |||||||
Eivind og Elida Skanofer | IL Koll | |||||||
Halvor Holmboe | IL Koll | |||||||
Sigurd Holmboe | IL Koll | |||||||
Freija Hagen | IL Koll | |||||||
Karin Annika Green | Heming Orientering | |||||||
Bjørn Ingemar Green | Heming Orientering | |||||||
Knut Finborud Reigstad | IL Koll | |||||||
HÃ¥kon Ugland | IL Koll | |||||||
Solan Saatvedt Dahr | ||||||||
Flemming Saatvedt Dahr | ||||||||
Theodor Kaltenborn | IL Koll | |||||||
Alexander Kaltenborn | IL Koll | |||||||
Adele Stenshall | IL Koll | |||||||
Sverre Kjenseth Glendrange | Nittedal OL | |||||||
Julie Lye | Nydalens SK | |||||||
Erling Overland Holmberg | Lyn Ski | |||||||
Ingebjørg Overland Holmberg | Lyn Ski | |||||||
Emil Omland Paulsrud | IL Koll | |||||||
Jakob Stokka Beek | Heming Orientering | |||||||
Johan Olav Westbye-Wiese | Klubbløs | |||||||
DNS | Ingrid Bruusgaard | IL Koll | ||||||
Klasse: Trollnatta mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Bastian Henrik Hagen-Boldingh | IL Koll | 13:22 | ||||||
Lars Fjellheim | IL Koll | 13:44 | ||||||
Arne Landmark | IL Koll | 40:15 | ||||||
Ingrid Louise Wadahl Sweetman | IL Koll | 15:56 | ||||||
Liv Bryhni Opseth | IL Koll | 24:08 | ||||||
Linus Svensvik | Østmarka OK | 28:11 | ||||||
Sondre Taraldlien | Fet OL | 21:00 | ||||||
Esten Valentin Nybråten | Tyrving IL | 12:18 | ||||||
Sindre Nikolai Holmboe | Tyrving IL | 21:11 | ||||||
Ingrid Gruben Halvorsen | IL Koll | 17:49 | ||||||
Sigrid Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | 27:50 | ||||||
Mathilde Fremstad | Bækkelagets SK | 27:55 | ||||||
Sigurd Næss Hjertø | Bækkelagets SK | 28:11 | ||||||
Sigurd Wærp Glesnes | IL Koll | 21:04 | ||||||
Solveig Lillerud Slagsvold | Heming Orientering | 21:00 | ||||||
Signy Hellerud | IL Koll | 15:32 | ||||||
Sondre Hagen-Boldingh | IL Koll | 24:35 | ||||||
Mads Rodem | Nydalens SK | 30:15 | ||||||
Jesper Brummenæs-Tveite | Klubbløs | 18:50 | ||||||
Kasper Elias Eriksen | Klubbløs | 18:52 | ||||||
Ada Rodem | Nydalens SK | 31:39 | ||||||
William Eriksen | Klubbløs | 18:58 | ||||||
Milja Sofie Oddane Hagen | Bækkelagets SK | 25:37 | ||||||
Nicolai Gråbøl-Undersrud | IL Koll | 31:40 | ||||||
Ove Tvete Inngjerdingen | IL Koll | 31:55 | ||||||
Jona Thürer | IL Koll | 31:49 | ||||||
William E Hausken Sjöqvist | IL Koll | 27:46 | ||||||
Tarjei Hausken Nordberg | Nydalens SK | 27:40 | 197 | |||||
Magnus Sveum Trøhaugen | Østmarka OK | 36:57 | ||||||
Ella Maria Hausken Sjöqvist | IL Koll | 32:14 | ||||||
Ole Owren Valmot | IL Koll | 34:44 | ||||||
Edvard Strand Wigeland | IL Koll | 28:07 | ||||||
HÃ¥kon Gray-Farvaag | IL Koll | 28:03 | ||||||
Erlend Strand Wigeland | IL Koll | 28:22 | ||||||
Elias Evjen-Børresen | IL Koll | 28:23 | ||||||
Marie Owren Valmot | IL Koll | 29:03 | ||||||
Astrid Hellerud | IL Koll | 29:18 | ||||||
Tollev Steigen Waarum | IL Koll | 36:53 | ||||||
Lars Lyng Kallerud | Bækkelagets SK | 30:58 | ||||||
Aslak Hausken Nordberg | Nydalens SK | 36:05 | ||||||
Henrik Gray-Farvaag | IL Koll | 28:16 | ||||||
Mari Oraug Rygh | IL Koll | 16:24 | ||||||
Julie Moe Andersen | IL Koll | 46:25 | ||||||
Ingeborg Rekkertbø Koren | Nydalens SK | 22:01 | ||||||
August Myklebust Leopolder | IL Koll | 10:30 | ||||||
Hans Lye | Nydalens SK | 24:30 | ||||||
Ida Aksnes Solheim | Nydalens SK | 28:28 | ||||||
Kristine Rekkertbø Koren | Nydalens SK | 29:02 | ||||||
Linus Mestad Hansen | Lillomarka OL | 33:54 | ||||||
Marthe Svenning Synstned | Heming Orientering | 34:14 | ||||||
Margit Stensland | Klubbløs | 29:58 | ||||||
Ivar Stensland | Klubbløs | 29:56 | ||||||
Hilren Storm Hilland | IL Koll | 30:01 | ||||||
Ole Holt | Østmarka OK | 30:09 | ||||||
Even Holt | Østmarka OK | 30:11 | ||||||
Aksel Holt | Østmarka OK | 30:08 | ||||||
Ola Myklatun | Tyrving IL | 19:17 | ||||||
Aksel Høyer Jacobsen | Tyrving IL | 19:21 | ||||||
Leo Lindahl Nyrud | IL Koll | 26:13 | ||||||
Jakob Tran Fladmoe | Koll | 26:10 | ||||||
Otto Rygh Holten | Nydalens SK | 13:55 | ||||||
Erlend Sanchis | 29:04 | |||||||
Eirik Davik Nicolaysen | IL Koll | 14:36 | ||||||
Simon Ragvin Rystad | Nydalens SK | 26:01 | ||||||
Oscar Lind-Klev | IL Koll | 43:19 | ||||||
Ulrik Mordt-Sølen | Klubbløs | 43:13 | ||||||
Aksel Løvhaug Standal | IL Koll | 29:31 | ||||||
Åsmund Thorsrud | Klubbløs | 29:40 | ||||||
Snorre Heen Vik | Klubbløs | 44:59 | ||||||
Jacob Skylstad Birkeland | Klubbløs | 45:23 | ||||||
Rasmus Haugen Jordheim | IL Koll | 39:00 | ||||||
Ludvig Balchen Ludvigsen | IL Koll | 25:29 | ||||||
Sander Hetle | 25:34 | |||||||
Astrid Näsholm | IL Koll | 24:51 | ||||||
Frida Skar Hegna | IL Koll | 24:52 | ||||||
Jørgen Bjerva | Ås-NMBU Orientering | 26:34 | ||||||
Lavrans Kirkhus | Nydalens SK | 22:56 | ||||||
Mathias Stenshall | 6:41:21 | |||||||
Thomas Juland | IL Koll | 25:00 | ||||||
Lauritz Nissen Hellerud | IL Koll | 24:30 | ||||||
Magnus Ugland | IL Koll | 29:27 | ||||||
Magnus Landmark | IL Koll | 34:00 | ||||||
Ã…smund Braathen Haug | IL Koll | 24:51 | ||||||
Eirik Finborud Reigstad | IL Koll | 25:18 | ||||||
Morten Thomassen | Nydalens SK | 21:35 | ||||||
Endre Mar HÃ¥rstad | 21:46 | |||||||
Oliver Hetle | 30:14 | |||||||
Kristoffer Henden | 25:10 | |||||||
Marie Hjelmstad | Heming Orientering | 25:20 | ||||||
Margrethe Winsnes Nedrevåg | Heming Orientering | 25:39 | ||||||
Alve Fossum-Hellstrøm | IL Koll | 31:32 | ||||||
Lyder Fossum-Hellstrøm | IL Koll | 31:46 | ||||||
Erlend Bråten Berge | IL Koll | 15:15 | ||||||
Olaus Kolbenstvedt Elvestuen | IL Koll | 15:15 | ||||||
Kuisma Logrén | Bækkelagets SK | 21:44 | ||||||
Camilla Juland | IL Koll | 33:15 | ||||||
Peter Slagsvold | Klubbløs | 28:24 | ||||||
Sunniva Linnea Norberg | IL Koll | 28:26 | ||||||
Erik Bråten | IL Koll | 29:13 | ||||||
Emrik Storm Hilland | IL Koll | 22:19 | ||||||
Otto Storm Hilland | Klubbløs | 22:37 | ||||||
Gustav Heir Puntervold | Fossum IF | 33:04 | ||||||
Mimmi Karlsen Akcora | Fossum IF | 34:09 | ||||||
Oda Mellison Lindstad | Fossum IF | 34:14 | ||||||
Aurora Speake | Lillomarka OL | 24:57 | ||||||
Ane Hjelmstad | Heming Orientering | 42:11 | ||||||
Minna Balchen Ludvigsen | IL Koll | 33:15 | 94 193 194 195 196 197 198 100 | |||||
Peder, Serina, Leonora Kleppa Iversen | IL Koll | 44:50 | 195 100 | |||||
Sigurd Samuelsen | IL Koll | 30:49 | 198 | |||||
Jakob Beer | Klubbløs | 26:24 | 198 | |||||
Sigrid Hausken Nordberg | Nydalens SK | 32:08 | 197 | |||||
Oliver Follestad | IL Koll | 32:00 | 197 | |||||
Frida Marie HÃ¥vand | IL Koll | 35:12 | 198 | |||||
Elias Michelsen | IL Koll | 38:45 | 94 | |||||
Bernhard Moxnes | IL Koll | 29:05 | 194 196 | |||||
Ola Dahle | IL Koll | 32:05 | 197 | |||||
Silas Mestad Hansen | Lillomarka OL | 34:30 | 195 | |||||
Balder Solberg Fredheim | Sandefjord OK | 17:00 | ||||||
Tolleiv Thomsen | IL Koll | 36:07 | ||||||
Einar Peterson | IL Koll | 35:59 | ||||||
Mats Emrik Grandum | Klubbløs | 41:06 | ||||||
Sigurd Elias Grandum | Klubbløs | 42:27 | ||||||
Henrik Omland Paulsrud | IL Koll | 25:18 | ||||||
Conrad Strømme | IL Koll | 43:57 | ||||||
Kjetil Nyland Asplund | Nydalens SK | 26:10 | ||||||
Gustav Refvem Kolderup | IL Koll | 26:21 | ||||||
Herman Refvem Kolderup | IL Koll | 26:19 | ||||||
Isak Okkenhaug | IL Koll | 37:12 | ||||||
Elida Okkenhaug | IL Koll | 37:34 | ||||||
Borgar Elvestuen | IL Koll | 28:55 | ||||||
Herman Veslum Johansen | Oppsal Orientering | 42:25 | ||||||
Magnus Emil Bruusgaard | IL Koll | 17:02 | 195 | |||||
Eivind Røseid | Klubbløs | 1:28:26 | 193 194 195 196 197 | |||||
Torsten Røseid | IL Koll | 1:28:25 | 193 194 195 196 197 198 | |||||
Ole William HÃ¥land | IL Koll | 26:18 | 100 | |||||
Kristian Stoll | IL Koll | 45:50 | 100 | |||||
DNS | Saga Heen Vik | Klubbløs | ||||||
DNS | Markus Brummenæs-Tveite | Klubbløs | ||||||
DNS | Johan William Mogstad Tesli | IL Koll | ||||||
DNS | Edvard Svarstad Lauritsen | Bækkelagets SK | ||||||
DNS | Mathias Aabech | Fossum IF | ||||||
DNS | Vilde Braathen Haug | IL Koll | ||||||
DNS | Olai Funderud Dahle | IL Koll | ||||||
DNS | Kristin Kolbenstvedt Elvestuen | IL Koll | ||||||
DNS | Timothee Lie Noel | IL Koll | ||||||
DNS | Anna Korsnes Eriksen | Bækkelagets SK | ||||||
DNS | Jakob Fladmo | IL Koll | ||||||
DNS | Sofus Mestad Hansen | Lillomarka OL | ||||||
DNS | Mathilda Finborud Reigstad | IL Koll | ||||||
DNS | Lazar Iordanov | Nydalens SK | ||||||
Klasse: Trollnatta lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Karl Oraug Rygh | IL Koll | 18:38 | +0:00 | ||||
2. | Sigve Nygård Fagervold | Asker Skiklubb | 19:44 | +1:06 | ||||
3. | Ville Emil Wingstedt | Halden SK | 21:03 | +2:25 | ||||
4. | Mathilde Rekkertbø Koren | Nydalens SK | 21:44 | +3:06 | ||||
5. | Max Alexander Nybråten | Tyrving IL | 21:58 | +3:20 | ||||
6. | Ole Jacob Myklebust | IL Koll | 24:36 | +5:58 | ||||
7. | Simen Kjenseth Glendrange | Nittedal OL | 25:19 | +6:41 | ||||
8. | Håkon Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | 27:12 | +8:34 | ||||
8. | Jonas Hirsch | Bækkelagets SK | 27:12 | +8:34 | ||||
10. | Randi Fugleneb Aamand | Idrettslaget Dyre Vaa | 28:46 | +10:08 | ||||
11. | Ingrid Kjerkreit | Heming Orientering | 29:16 | +10:38 | ||||
12. | Trym Stueflotten | IL Koll | 29:18 | +10:40 | ||||
13. | Helle S. Boldingh Debernard | Nydalens SK | 29:43 | +11:05 | ||||
14. | Boiana Iordanova | Nydalens SK | 29:55 | +11:17 | 100 | |||
15. | Anna Strøm Juliussen | Sandefjord OK | 30:46 | +12:08 | ||||
16. | Caroline Slungaard | Heming Orientering | 31:38 | +13:00 | ||||
17. | Andrea Haugmoen Mo | Heming Orientering | 32:12 | +13:34 | ||||
18. | Celine Kjenseth | Heming Orientering | 33:06 | +14:28 | ||||
18. | Ingrid Strøm Juliussen | Sandefjord OK | 33:06 | +14:28 | ||||
20. | Emil Marand | Sandefjord OK | 33:29 | +14:51 | ||||
21. | Magnus Syversen Gihle | Oppsal Orientering | 33:42 | +15:04 | ||||
22. | Tiril Myklatun | Tyrving IL | 34:00 | +15:22 | ||||
23. | Silje Taraldlien | Fet OL | 34:05 | +15:27 | ||||
24. | Julia Malathi Brox Rayamajhi | Oppsal Orientering | 35:23 | +16:45 | ||||
25. | Jenny Soma Slåstad | Raumar Orientering | 36:34 | +17:56 | ||||
26. | Jakob Weider Egner | Fossum IF | 38:53 | +20:15 | ||||
27. | Sindre Elias Lysheden-Vogt | Konnerud IL | 39:46 | +21:08 | ||||
28. | Valdemar Hellerud Sire | Konnerud IL | 39:53 | +21:15 | ||||
29. | Sturla Sigurdsson | Stokke IL | 40:40 | +22:02 | ||||
30. | Oliver Benberg | Bækkelagets SK | 40:44 | +22:06 | ||||
31. | Frøya Weum Thorsrud | Nydalens SK | 42:23 | +23:45 | ||||
32. | Johan Fredrik Svendsby Braarud | Halden SK | 42:48 | +24:10 | ||||
33. | Andreas Heggelund Dahl | Bækkelagets SK | 43:55 | +25:17 | ||||
34. | Sondre Sørebø | IL Koll | 44:24 | +25:46 | ||||
34. | Nora Sørebø | IL Koll | 44:24 | +25:46 | ||||
36. | Leonie Svensvik | Østmarka OK | 47:28 | +28:50 | ||||
37. | Iben Svensvik | Østmarka OK | 47:30 | +28:52 | ||||
38. | Emma Margrethe Finstad | Raumar Orientering | 48:57 | +30:19 | ||||
39. | Klara Soma Slåstad | Raumar Orientering | 48:58 | +30:20 | ||||
40. | Aksel Victor Sanchis | Heming Orientering | 52:33 | +33:55 | ||||
41. | Selja Marie Boldingh Debernard | Nydalens SK | 52:54 | +34:16 | ||||
42. | Elias Evjen Jansen | IL Koll | 54:36 | +35:58 | ||||
43. | Mathias Benoni Baastad Moen | Bækkelagets SK | 57:02 | +38:24 | ||||
44. | Vemund Klausen Veggan | Klubbløs | 58:01 | +39:23 | ||||
45. | Sindre Klausen Veggan | Klubbløs | 58:23 | +39:45 | 137 | |||
46. | Ester Møll Nyri | Klubbløs | 59:41 | +41:03 | ||||
46. | Emily Peters | Nydalens SK | 59:41 | +41:03 | ||||
48. | Victoria Moen | Bækkelagets SK | 1:11:58 | +53:20 | ||||
49. | Isabel Alcubilla-Hansen | IL Koll | 1:28:35 | +1:09:57 | ||||
50. | Adriana Alcubilla-Hansen | IL Koll | 1:28:55 | +1:10:17 | ||||
DNS | Iver Aarseth | IL Koll | ||||||
DNS | Alf Hattestad Kristensen | Heming Orientering | ||||||
DNS | Jakob Refvem Kolderup | IL Koll | ||||||
DNS | Jens Peder Lillerud Slagsvold | Heming Orientering | ||||||
DNS | Thomas Nissen Hellerud | IL Koll | ||||||
DNS | Nils Nikolaisen | Oppsal Orientering |
Sist oppdatert: | 1 desember 2021, 10:28:42 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 280 |
Antall startet: | 259 |