Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

SprintX3M løp 2-Sprint by night (Natt-o-toget)fgr 6. november 2021

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

33:43

+0:00

2.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

33:45

+0:02

3.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

33:50

+0:07

4.

Josefine Oraug Rygh

Nydalens SK

33:55

+0:12

5.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

33:59

+0:16

6.

Daniella Gjone

Sandefjord OK

34:01

+0:18

7.

Sigrid Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

34:16

+0:33

8.

Helene Scheele

Nydalens SK

34:19

+0:36

9.

Inka Marte Boldingh Debernard

Nydalens SK

56:53

+23:10

10.

Clara Gram-Knutsen Weisz

Nydalens SK

56:54

+23:11

DSQ

Astrid Reusch

Heming Orientering

34:32

93 94

DNS

Kajsa Harstad Arntsen

Heming Orientering

DNS

Minna Sofie Wingstedt

Halden SK

DNS

Ulla Lunøe Akselsen

Nydalens SK

DNS

Åse Lurås

Oppsal Orientering

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

29:03

+0:00

2.

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

29:11

+0:08

3.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

33:35

+4:32

4.

Jens G. Dybvik

Stokke IL

33:44

+4:41

5.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

33:45

+4:42

6.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

34:21

+5:18

7.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

34:48

+5:45

8.

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

35:16

+6:13

9.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

38:14

+9:11

10.

Jakob Refvem Kolderup

IL Koll

39:13

+10:10

11.

Sigurd Skjønsberg Norheim

Ås-NMBU Orientering

56:08

+27:05

12.

Theo Solberg Fredheim

Sandefjord OK

1:09:14

+40:11

13.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

1:55:42

+1:26:39

DNS

Sindre Furland

Sandefjord OK

DNS

Peter Telle-Hansen

Tyrving IL

DNS

Andreas N Aspelund

Nydalens SK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

32:55

+0:00

2.

Ingrid Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

50:27

+17:32

3.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

50:28

+17:33

4.

Pauline Myklebust

IL Koll

51:26

+18:31

5.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

55:10

+22:15

DSQ

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

39:25

94

DSQ

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

55:16

87 88

DNS

Mari Aarseth

Nydalens SK

DNS

Sigrid Schmitt Gran

Halden SK

DNS

Ylva Klausen

Sturla, IF

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

28:47

+0:00

2.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

28:48

+0:01

3.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

28:56

+0:09

4.

Bjørnar Peikli

Tyrving IL

30:07

+1:20

5.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

30:09

+1:22

6.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

30:10

+1:23

7.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

30:43

+1:56

8.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

32:47

+4:00

9.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

33:06

+4:19

10.

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

36:01

+7:14

11.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

36:13

+7:26

12.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

39:26

+10:39

13.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

48:03

+19:16

14.

Niclas Gunnerød

Stokke IL

50:24

+21:37

15.

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

51:11

+22:24

16.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

51:21

+22:34

17.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

1:38:12

+1:09:25

DSQ

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

32:43

93

DSQ

Eskil Brænden

Lillomarka OL

32:49

93

DNS

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

DNS

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

DNS

Diderik Rønning Bøe

Sandefjord OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 desember 2021, 10:29:03

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

63

Antall startet:

50