Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #3 14. desember 2021

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alan Cherry

Nydalens SK

49:30

+0:00

8:33

2.

Anders Nordberg

Nydalens SK

49:43

+0:13

8:36

3.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

52:01

+2:31

8:59

4.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

55:30

+6:00

9:36

5.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

55:43

+6:13

9:38

6.

Jarl Magnus Berge

IL Koll

1:01:51

+12:21

10:42

7.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:02:14

+12:44

10:46

8.

Filip Kubina

Nydalens SK

1:15:10

+25:40

13:00

DNS

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

DNS

Jon Aukrust Osmoen

Nydalens SK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

41:27

+0:00

10:21

2.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

47:04

+5:37

11:46

3.

Heidi Tronbøl

Fet OL

50:18

+8:51

12:34

4.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

51:52

+10:25

12:58

5.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

57:50

+16:23

14:27

6.

Lene Puck

Måren OK

1:01:22

+19:55

15:20

7.

Katarína Kubinová

Nydalens SK

1:23:59

+42:32

20:59

DNS

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

Ås-NMBU Orientering

37:40

+0:00

9:25

2.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

40:31

+2:51

10:07

3.

Thomas Roskifte

OK Moss

47:25

+9:45

11:51

4.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

48:03

+10:23

12:00

5.

Egon Lundsrud

OK Moss

50:58

+13:18

12:44

6.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

51:32

+13:52

12:53

7.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

53:16

+15:36

13:19

8.

Håvard Berget

Oppsal Orientering

56:12

+18:32

14:03

163

9.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

57:51

+20:11

14:27

10.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:05:00

+27:20

16:15

166 42 57 59 169 162 174

11.

Frode Vigemyr

Nordre Follo Orientering

1:08:04

+30:24

17:01

DSQ

Audun Bjerknes

Måren OK

43:11

174 44 40 163 43 85

DSQ

Elias Stubberud

Nydalens SK

45:20

162 170 174 44 40 163 43

DNS

Øyvind Løken

OK Moss

DNS

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Bjørnerød

OK Moss

45:38

+0:00

11:24

2.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

45:55

+0:17

11:28

3.

Arne Dybdahl

Lillomarka OL

47:14

+1:36

11:48

4.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

47:15

+1:37

11:48

5.

Asgeir Lium

Fet OL

49:22

+3:44

12:20

6.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

49:57

+4:19

12:29

7.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

51:41

+6:03

12:55

8.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

53:21

+7:43

13:20

9.

Sören Jonsson

Nydalens SK

54:25

+8:47

13:36

10.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

55:45

+10:07

13:56

11.

Svein Nygård

Lillomarka OL

58:08

+12:30

14:32

12.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

59:11

+13:33

14:47

13.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

1:00:35

+14:57

15:08

14.

Per Christian Stenshorne

Nydalens SK

1:02:02

+16:24

15:30

15.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:02:55

+17:17

15:43

16.

Helge Stubberud

Nydalens SK

1:06:06

+20:28

16:31

17.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:09:44

+24:06

17:26

18.

Christopher Schive

OK Moss

1:14:46

+29:08

18:41

19.

Rune Hultgreen

IL GeoForm

1:15:18

+29:40

18:49

20.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:16:32

+30:54

19:08

21.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:19:45

+34:07

19:56

22.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:23:40

+38:02

20:55

23.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:25:57

+40:19

21:29

24.

Olav Johannessen

Nordre Follo Orientering

1:28:57

+43:19

22:14

DSQ

Lars Petter Endresen

Måren OK

26:56

170 174 44 163 43 85

DSQ

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

41:23

170 174 44

DSQ

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:08:04

57 59 40

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:43:34

170 174 44 40 163 43

DNS

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

35:02

+0:00

13:37

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

37:37

+0:00

14:38

2.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

38:46

+1:09

15:05

3.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

40:47

+3:10

15:52

4.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

45:53

+8:16

17:51

5.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

49:23

+11:46

19:12

163

6.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

53:16

+15:39

20:43

7.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

53:41

+16:04

20:53

8.

Dag Haugland

Østmarka OK

54:58

+17:21

21:23

DSQ

Fredrik Holth

Ås-NMBU Orientering

1:02:56

58 59

DNS

Kathrine Stokset

Oppsal Orientering

DNS

Kristine Roskifte

OK Moss


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 desember 2021, 09:35:45

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

75

Antall startet:

66