Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østfold vintercup løp 3 12. januar 2022

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Schmitt Gran

Halden SK

36:12

+0:00

100

2.

Ingrid Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

38:31

+2:19

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

38:14

+0:00

2.

Jesper Vonen Svae

Sarpsborg OL

38:17

+0:03

3.

Birk Breimo

OK Moss

44:38

+6:24

4.

Eskil Pehrsen-Lunde

Sarpsborg OL

48:54

+10:40

5.

Ralf Johannes G. Hamre

Sarpsborg OL

49:11

+10:57

DSQ

Ville Emil Wingstedt

Halden SK

38:56

61 53 63

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

44:44

+0:00

55

DSQ

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

32:38

54 59 58 60 44 58 53 51 55 56 57 62

DSQ

Mathias Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

48:08

54 59 60 44 58 53 51 55 56 57 62

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

49:54

+0:00

2.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:14:50

+24:56

DNS

Oda Scheele

Nydalens SK

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Kubina

Nydalens SK

44:49

+0:00

55

2.

Emil Wingstedt

Halden SK

45:10

+0:21

55

3.

Fredrik Eliasson

Halden SK

45:13

+0:24

55

4.

Sigurd Myhre Andreassen

Fredrikstad SK

45:15

+0:26

55

5.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

45:42

+0:53

55

6.

Sindre Østhagen

Fredrikstad SK

45:50

+1:01

55

7.

Jon Pedersen

OK Moss

1:11:11

+26:22

Brutt

Anders Vister

Bækkelagets SK

DNS

Raúl Ferra

Halden SK

DNS

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

DNS

Alan Cherry

Nydalens SK

DNS

Lasse Grøn

Halden SK

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marthe Gløersen

Bækkelagets SK

38:52

+0:00

2.

Rikke Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

50:05

+11:13

3.

Katarína Kubinová

Nydalens SK

52:05

+13:13

4.

Lene Puck

Måren OK

52:37

+13:45

Klasse: A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

39:13

+0:00

2.

Øyvind Løken

OK Moss

46:14

+7:01

3.

Bjørn Axel Gran

Halden SK

46:18

+7:05

4.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

46:21

+7:08

5.

Dag Brenås

Varteig OL

49:01

+9:48

6.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

50:01

+10:48

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

50:08

+10:55

8.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

50:38

+11:25

9.

Lars Petter Endresen

Måren OK

59:08

+19:55

10.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:20:55

+41:42

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

39:02

58 44 60 58 59 54 58 53 63

DNS

Audun Bjerknes

Måren OK

DNS

Jørgen Misje Wold

Fredrikstad SK

DNS

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

38:28

+0:00

2.

Kari-Ann Ånensen

Oppsal Orientering

38:33

+0:05

3.

Anja Wingstedt

Halden SK

39:02

+0:34

4.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

42:05

+3:37

5.

Bente Line

Indre Østfold OK

44:36

+6:08

55

6.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

45:03

+6:35

7.

Christopher Schive

OK Moss

46:24

+7:56

8.

Martin Eisvang

OK Moss

46:53

+8:25

9.

Anders Lunde

Varteig OL

48:57

+10:29

9.

Sigrid Hauge

Sarpsborg OL

48:57

+10:29

11.

Knut Engen

Raumar Orientering

53:21

+14:53

12.

Jan Sveen

Raumar Orientering

56:28

+18:00

DSQ

Elias Thoresen

Halden SK

46:26

46 56 55 61 53 63

DSQ

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

1:17:42

45 48 47 58 44 60 58 59 58

DNS

Willy Grønstad

Gimle IF

DNS

Arild Andersen

Oppsal Orientering

DNS

Peder Bryggen

Halden SK

DNS

Fredrik Delås

Halden SK

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

40:09

+0:00

2.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

57:04

+16:55

60

3.

Selmer Ringstad Holt

Fredrikstad SK

58:05

+17:56

4.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

58:17

+18:08

5.

Per-Erik Holt

Fredrikstad SK

58:19

+18:10

6.

Ida Engen

Raumar Orientering

1:15:03

+34:54

DNS

Ola Torstein Endresen

OK Moss

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

31:35

+0:00

2.

Jens Vonen Svae

Sarpsborg OL

31:42

+0:07

3.

Trym Breimo

OK Moss

31:58

+0:23

4.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

33:00

+1:25

DSQ

Espen Vonen Svae

Sarpsborg OL

32:07

46 54 56 55 61 53 63

DNS

Guro Bryggen

Halden SK

DNS

Håkon Bryggen

Halden SK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 januar 2022, 22:22:47

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

76

Antall startet:

61