Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #4 18. januar 2022

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

1:00:53

+0:00

9:22

2.

Anders Nordberg

Nydalens SK

1:02:22

+1:29

9:36

3.

Alan Cherry

Nydalens SK

1:03:18

+2:25

9:45

4.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

1:06:37

+5:44

10:15

5.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

1:13:00

+12:07

11:14

6.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

1:14:38

+13:45

11:29

7.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:17:08

+16:15

11:53

8.

Torkil Eide Solstad

Nydalens SK

1:17:48

+16:55

11:59

9.

Filip Kubina

Nydalens SK

1:17:58

+17:05

12:00

175

10.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:42:03

+41:10

15:43

DNS

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marthe Gløersen

Bækkelagets SK

49:21

+0:00

12:02

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

51:24

+2:03

12:32

3.

Oda Scheele

Nydalens SK

55:45

+6:24

13:35

4.

Marie Scheele

Nydalens SK

56:02

+6:41

13:40

5.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

57:28

+8:07

14:00

6.

Katarína Kubinová

Nydalens SK

58:01

+8:40

14:09

7.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

59:14

+9:53

14:26

8.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

1:01:01

+11:40

14:52

9.

Heidi Tronbøl

Fet OL

1:02:14

+12:53

15:10

10.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:04:44

+15:23

15:47

11.

Mari Aarseth

Nydalens SK

1:05:11

+15:50

15:53

12.

Camilla L. Rosenvold

Porsgrunn OL

1:18:54

+29:33

19:14

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

43:06

+0:00

10:30

2.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

44:59

+1:53

10:58

3.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

51:00

+7:54

12:26

4.

Øyvind Løken

OK Moss

53:06

+10:00

12:57

5.

Thomas Roskifte

OK Moss

54:09

+11:03

13:12

6.

Egon Lundsrud

OK Moss

54:36

+11:30

13:19

7.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

55:23

+12:17

13:30

8.

Audun Bjerknes

Måren OK

56:27

+13:21

13:46

9.

Jørgen Frøyd

Larvik OK

57:58

+14:52

14:08

10.

Torstein Hole

Nydalens SK

58:22

+15:16

14:14

11.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:01:48

+18:42

15:04

12.

Leif Foss

Nordre Follo Orientering

1:04:18

+21:12

15:40

13.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

1:04:46

+21:40

15:47

14.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:08:30

+25:24

16:42

15.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:14:40

+31:34

18:12

16.

Birk Breimo

OK Moss

1:32:19

+49:13

22:30

DNS

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

DNS

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Scheele

Nydalens SK

48:51

+0:00

11:54

2.

Tore Bjørnerød

OK Moss

51:00

+2:09

12:26

3.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

51:43

+2:52

12:36

4.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

52:37

+3:46

12:50

5.

Svein Nygård

Lillomarka OL

52:40

+3:49

12:50

6.

Arne Dybdahl

Lillomarka OL

53:09

+4:18

12:57

7.

Asgeir Lium

Fet OL

56:18

+7:27

13:43

8.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

57:09

+8:18

13:56

9.

Guttorm Egge

IL GeoForm

57:43

+8:52

14:04

10.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

58:08

+9:17

14:10

46 47 49 50 181 182 183 180 184 175

11.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

58:23

+9:32

14:14

12.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

59:05

+10:14

14:24

13.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

1:00:08

+11:17

14:40

14.

Dag Brenås

Varteig OL

1:00:28

+11:37

14:44

15.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

1:00:32

+11:41

14:45

16.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

1:01:30

+12:39

15:00

17.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

1:03:30

+14:39

15:29

18.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

1:04:44

+15:53

15:47

19.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

1:05:11

+16:20

15:53

20.

Ståle Heitmann

IL GeoForm

1:05:41

+16:50

16:01

21.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:07:15

+18:24

16:24

22.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:08:58

+20:07

16:49

23.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:09:15

+20:24

16:53

48

24.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:09:32

+20:41

16:57

25.

Rune Blågestad

Indre Østfold OK

1:13:10

+24:19

17:50

26.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:18:10

+29:19

19:03

27.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:29:07

+40:16

21:44

28.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:41:09

+52:18

24:40

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

28:02

51 45 40 48 181 182

DSQ

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

1:08:26

182

DSQ

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:41:09

183 180

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

1:11:39

+0:00

17:28

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

31:00

+0:00

14:45

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

22:41

+0:00

10:48

2.

Trym Breimo

OK Moss

45:12

+22:31

21:31

2.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

45:12

+22:31

21:31

DSQ

Luka Kraskovskis

OK Moss

1:38:35

52 53 55 56 180 184

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

30:21

+0:00

14:27

2.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

31:16

+0:55

14:53

3.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

35:09

+4:48

16:44

4.

Ove Martinsen

Hauketo IF

36:30

+6:09

17:22

52 53

5.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

38:13

+7:52

18:11

6.

Fredrik Holth

Ås-NMBU Orientering

46:37

+16:16

22:11

7.

Dag Haugland

Østmarka OK

49:17

+18:56

23:28

8.

Sigrid Aaby Møretrø

Nordre Follo Orientering

55:17

+24:56

26:19

DSQ

Kjersti Aaby

Nordre Follo Orientering

41:13

56

DSQ

Morten Breimo

OK Moss

54:16

184

DSQ

Ping Ouyang

Østmarka OK

1:07:21

53 54 55 56 180 184


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 januar 2022, 08:51:20

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

89

Antall startet:

86