Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østfold vintercup løp 5 6. februar 2022

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Minna Sofie Wingstedt

Halden SK

32:01

+0:00

2.

Ingrid Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

33:22

+1:21

3.

Sigrid Schmitt Gran

Halden SK

33:32

+1:31

4.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

37:56

+5:55

5.

Hedvig Scheele Søyland

Fredrikstad SK

46:13

+14:12

6.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

49:04

+17:03

7.

Inger Anne Svendsby Braarud

Halden SK

51:40

+19:39

Brutt

Ingrid Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Bryggen

Halden SK

29:36

+0:00

2.

Syver Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

30:00

+0:24

3.

Audun Nordby

Fredrikstad SK

31:52

+2:16

4.

Ville Emil Wingstedt

Halden SK

32:14

+2:38

5.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

34:15

+4:39

6.

Jesper Vonen Svae

Sarpsborg OL

37:57

+8:21

7.

Birk Breimo

OK Moss

41:02

+11:26

8.

Sverre Sandvik

Halden SK

43:32

+13:56

9.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

1:10:37

+41:01

DSQ

Ralf Johannes G. Hamre

Sarpsborg OL

59:01

34

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

40:57

+0:00

2.

Mathias Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

1:06:40

+25:43

3.

Henrik Julian Fontes Aarbu

Halden SK

1:16:38

+35:41

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dina Torgersen

Fredrikstad SK

54:22

+0:00

2.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

58:46

+4:24

3.

Sigrid Hauge

Sarpsborg OL

1:07:47

+13:25

4.

Julie Sophie Wold

OK Moss

1:13:50

+19:28

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

35:31

+0:00

2.

Sindre Østhagen

Fredrikstad SK

37:27

+1:56

3.

Ivar Lundanes

Tyrving IL

38:39

+3:08

4.

Fredrik Eliasson

Halden SK

39:17

+3:46

5.

Tore Sandvik

Halden SK

39:48

+4:17

6.

Øyvind Helgerud

Halden SK

43:03

+7:32

7.

Øystein Ringstad Kristiansen

Fredrikstad SK

43:40

+8:09

8.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

44:44

+9:13

9.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

47:13

+11:42

10.

Magnus Skauge Oliversen

Trøsken IL

49:06

+13:35

11.

Thor Mella

Oppsal Orientering

50:21

+14:50

DSQ

Tamás Néda

Tyrving IL

49:31

53 55 56 120

DSQ

Sigurd Saxe Sandvik

Halden SK

55:53

47 51 52 53 55 56

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marion Aebi

Tyrving IL

35:24

+0:00

2.

Marit Kahrs

Fredrikstad SK

40:24

+5:00

3.

Jo Shepherd

Halden SK

41:31

+6:07

4.

Linda Solberg

Fredrikstad SK

42:41

+7:17

5.

Rikke Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

43:21

+7:57

6.

Hanna Fiskum Nordbrøden

Fredrikstad SK

45:44

+10:20

7.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

47:07

+11:43

8.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

49:42

+14:18

Klasse: A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

37:18

+0:00

2.

Jørgen Misje Wold

Fredrikstad SK

37:33

+0:15

3.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

41:21

+4:03

4.

Thomas Lie

Fredrikstad SK

42:02

+4:44

5.

Lasse Grøn

Halden SK

42:59

+5:41

6.

Runar Saur Modahl

Fredrikstad SK

43:17

+5:59

7.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

44:13

+6:55

8.

Pål Angvoll

Fredrikstad SK

44:45

+7:27

9.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

46:06

+8:48

10.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

46:09

+8:51

11.

Anders Brynildsen

Fredrikstad SK

49:28

+12:10

12.

Knut Engen

Raumar Orientering

49:43

+12:25

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

50:31

+13:13

14.

Einar Modahl

Fredrikstad SK

50:54

+13:36

15.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

54:28

+17:10

16.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

58:12

+20:54

17.

Torgeir Skjønhaug

Fet OL

1:11:02

+33:44

18.

Morten Breimo

OK Moss

1:16:46

+39:28

19.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:18:39

+41:21

DSQ

Arild Kirkerød

Sarpsborg OL

5:59

33 34 35 36 42 43 46 45 44 47 38 48 4...

DSQ

Svein Melby

Sarpsborg OL

50:45

47

DSQ

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

55:28

47

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Delås

Halden SK

31:31

+0:00

2.

Espen Vonen Svae

Sarpsborg OL

32:07

+0:36

3.

Egon Lundsrud

OK Moss

32:46

+1:15

4.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

33:34

+2:03

5.

Anja Wingstedt

Halden SK

34:29

+2:58

6.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

37:56

+6:25

7.

Willy Grønstad

Gimle IF

39:24

+7:53

8.

Vegar Arnesen

Fredrikstad SK

44:39

+13:08

9.

Magnus Holmskau

Fredrikstad SK

44:54

+13:23

10.

Hanne Wold

OK Moss

46:48

+15:17

11.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

49:12

+17:41

12.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

50:07

+18:36

13.

Ellen Kathrine Svendsby

Halden SK

51:55

+20:24

14.

Ida Engen

Raumar Orientering

51:58

+20:27

15.

Toril Falkenberg

Fredrikstad SK

52:41

+21:10

16.

Frauke Schmitt Gran

Halden SK

54:23

+22:52

17.

Tonje Holm

OK Moss

55:17

+23:46

18.

Roy Gjerding

OK Moss

55:22

+23:51

19.

Marit-Elin Iden

Team Jeløy

55:51

+24:20

20.

Geir Trøan

Nordre Follo Orientering

56:07

+24:36

21.

Jan Sveen

Raumar Orientering

58:17

+26:46

22.

Tom Wahlgren

Sarpsborg OL

1:07:30

+35:59

DSQ

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

46:34

49 50 51 53

DSQ

Leif Bokerød

Idd Sportsklubb

1:01:33

32 55

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

29:04

+0:00

2.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

35:43

+6:39

3.

Selmer Ringstad Holt

Fredrikstad SK

36:25

+7:21

4.

Per-Erik Holt

Fredrikstad SK

36:27

+7:23

5.

Britt Stine Strand

Fredrikstad SK

38:07

+9:03

6.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

42:30

+13:26

7.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

43:05

+14:01

8.

Stine Austad

Raumar Orientering

46:34

+17:30

9.

Johan Fredrik Svendsby Braarud

Halden SK

47:20

+18:16

10.

Anne-Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

50:05

+21:01

11.

Tom Normann Hamre

Sarpsborg OL

50:42

+21:38

12.

Håkon Bryggen

Halden SK

51:07

+22:03

13.

Guro Bryggen

Halden SK

51:41

+22:37

14.

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

52:48

+23:44

15.

Eskil Hobøl

Oppsal Orientering

53:42

+24:38

16.

Reidun Hansen

Sarpsborg OL

58:31

+29:27

17.

Vibeke Larsen

Sarpsborg OL

58:56

+29:52

18.

Ingunn Saur Modahl

Fredrikstad SK

1:01:38

+32:34

19.

Frode Hauge

Sarpsborg OL

1:03:15

+34:11

DSQ

Per Oskar Larsen

Indre Østfold OK

25:15

38 37 36

DSQ

Elisabet Breimo

OK Moss

53:57

37 36 35 55 56 120

DSQ

Trym Breimo

OK Moss

1:27:06

35

DSQ

Tove Skiri Wahlgren

Sarpsborg OL

1:29:37

52 55 56


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 februar 2022, 14:14:15

Arrangør:

Fredrikstad Skiklubb

Antall deltagere:

115

Antall startet:

115