Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østfold vintercup løp 4 22. januar 2022

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

42:38

+0:00

8:52

2.

Sigrid Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

47:57

+5:19

9:59

3.

Randi Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

48:08

+5:30

10:01

4.

Sigrid Schmitt Gran

Halden SK

57:51

+15:13

12:03

DNS

Ingrid Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

DNS

Ingrid Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ralf Johannes G. Hamre

Sarpsborg OL

2:27:36

+0:00

30:45

DSQ

Eskil Pehrsen-Lunde

Sarpsborg OL

2:27:34

33 72 31

Brutt

Jesper Vonen Svae

Sarpsborg OL

45:35

41 34 31 36 76 35

DNS

Fredrik Texmo Grønn

Sarpsborg OL

DNS

Sverre Sandvik

Halden SK

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

50:03

+0:00

8:28

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

52:23

+0:00

10:54

Brutt

Sigrid Hauge

Sarpsborg OL

27:02

33 72 31 36 76 35 42 77 249

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Vister

Bækkelagets SK

51:17

+0:00

6:29

2.

Sander Arntzen

NTNUI

54:07

+2:50

6:51

2.

Markus Holter

Halden SK

54:07

+2:50

6:51

4.

Fredrik Eliasson

Halden SK

54:10

+2:53

6:51

5.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

56:20

+5:03

7:07

6.

Mats Haldin

Halden SK

56:47

+5:30

7:11

7.

Filip Kubina

Nydalens SK

1:01:14

+9:57

7:45

8.

Herman Lien Backstrøm

Halden SK

1:01:42

+10:25

7:48

9.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

1:08:03

+16:46

8:36

10.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

1:09:27

+18:10

8:47

11.

Peder Haugaard

Halden SK

1:16:34

+25:17

9:41

12.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

1:18:03

+26:46

9:52

13.

Tore Sandvik

Halden SK

2:58:00

+2:06:43

22:31

Brutt

Sigurd Saxe Sandvik

Halden SK

48:19

Brutt

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

1:00:24

DNS

Kennedy Jones

DNS

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

DNS

Thomas Natvig Årstad

Halden SK

DNS

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

DNS

Bent Olav Aamodt

Fredrikstad SK

DNS

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

DNS

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Scheele

Nydalens SK

47:51

+0:00

8:06

2.

Marthe Gløersen

Bækkelagets SK

48:25

+0:34

8:12

3.

Mathea Gløersen

OL Tønsberg og omegn

50:32

+2:41

8:33

4.

Alva Marika Niklasson

Nydalens SK

53:59

+6:08

9:08

5.

Rikke Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

1:05:07

+17:16

11:02

6.

Katarína Kubinová

Nydalens SK

1:31:41

+43:50

15:32

7.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

1:33:35

+45:44

15:51

DSQ

Marie Scheele

Nydalens SK

43:05

41 34 31 33 72 31

Brutt

Gjendine Gjelstad Rebård

Sandefjord OK

47:10

36 37 73 42 77

DNS

Birgitte Husebye

Fredrikstad SK

Klasse: A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Scheele

Nydalens SK

47:24

+0:00

8:02

2.

Tore Bjørnerød

OK Moss

48:20

+0:56

8:11

3.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

50:46

+3:22

8:36

4.

Nils Albert Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

50:58

+3:34

8:38

5.

Jørgen Misje Wold

Fredrikstad SK

51:11

+3:47

8:40

6.

Svein Nygård

Lillomarka OL

51:12

+3:48

8:40

7.

Lasse Grøn

Halden SK

52:08

+4:44

8:50

8.

Egon Lundsrud

OK Moss

53:44

+6:20

9:06

9.

Trond Gjelstad

Sandefjord OK

54:46

+7:22

9:16

10.

Pål Backstrøm

Halden SK

55:08

+7:44

9:20

11.

Bengt Niklasson

Nydalens SK

59:21

+11:57

10:03

12.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

59:39

+12:15

10:06

13.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

1:01:06

+13:42

10:21

14.

Heidi Tronbøl

Fet OL

1:03:06

+15:42

10:41

15.

Asgeir Lium

Fet OL

1:03:21

+15:57

10:44

16.

Bjørn Axel Gran

Halden SK

1:07:17

+19:53

11:24

17.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

1:07:32

+20:08

11:26

18.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

1:09:11

+21:47

11:43

19.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:20:56

+33:32

13:43

DSQ

Kjetil Bjørlo

Halden SK

50:07

72

DSQ

Jo Shepherd

Halden SK

1:18:00

37

DNS

Rune Blågestad

Indre Østfold OK

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Vonen Svae

Sarpsborg OL

48:06

+0:00

10:01

2.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

49:29

+1:23

10:18

3.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

50:24

+2:18

10:30

4.

Anne Marie Solheim Haugerud

Indre Østfold OK

53:16

+5:10

11:05

5.

Else Kari Nordli Scheele

Nydalens SK

53:26

+5:20

11:07

6.

Leif Bokerød

Idd Sportsklubb

54:08

+6:02

11:16

7.

Bjørn Åstorp

Sarpsborg OL

54:44

+6:38

11:24

8.

Kari-Ann Ånensen

Oppsal Orientering

56:17

+8:11

11:43

9.

Audun Bjerknes

Måren OK

57:39

+9:33

12:00

10.

Liv Inger Prangerød

Tistedalen FL

1:00:00

+11:54

12:30

11.

Willy Grønstad

Gimle IF

1:00:01

+11:55

12:30

12.

Tore Grønlund Moen

Gimle IF

1:00:30

+12:24

12:36

13.

Tor Ragnar Andersen

Halden SK

1:00:39

+12:33

12:38

14.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

1:00:52

+12:46

12:40

15.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

1:03:00

+14:54

13:07

16.

Knut Engen

Raumar Orientering

1:08:16

+20:10

14:13

17.

Frank Johannes Bjøringsøy

Indre Østfold OK

1:08:34

+20:28

14:17

18.

Hanne Lerche Raadal

Halden SK

1:10:38

+22:32

14:42

19.

Svein S Jacobsen

Tyrving IL

1:15:49

+27:43

15:47

20.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:16:59

+28:53

16:02

21.

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:21:13

+33:07

16:55

22.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

1:22:21

+34:15

17:09

23.

Harald Bauger

OK Moss

1:32:35

+44:29

19:17

24.

Tom Wahlgren

Sarpsborg OL

1:35:48

+47:42

19:57

25.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

1:50:36

+1:02:30

23:02

DSQ

Henrik Julian Fontes Aarbu

Halden SK

36:35

31 36 76 35 42 77

DSQ

Øystein Jensen

Sarpsborg OL

54:14

31 33 72 31 41 34 31 36 76 35

DSQ

Frauke Schmitt Gran

Halden SK

55:58

31 41 34 31 36 76 35 42 77

DSQ

Solveig Sikkeland

Tyrving IL

1:15:14

249

DSQ

Geir Trøan

Nordre Follo Orientering

1:46:49

36 76 35 42 77

Brutt

Knut Ramtvedt

Sarpsborg O-lag

1:04:40

31 36 76 35 42 77 249

DNS

Bente Line

Indre Østfold OK

DNS

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

35:29

+0:00

12:14

2.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

35:36

+0:07

12:16

3.

Jan-Erik Fredriksen

Indre Østfold OK

36:47

+1:18

12:41

4.

Per Oskar Larsen

Indre Østfold OK

36:54

+1:25

12:43

5.

Ida Engen

Raumar Orientering

42:38

+7:09

14:42

6.

Stine Austad

Raumar Orientering

43:43

+8:14

15:04

7.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

45:57

+10:28

15:50

8.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

1:20:07

+44:38

27:37

DSQ

Øyvind Larsen

Indre Østfold OK

36:58

48 49

DSQ

Frode Hauge

Sarpsborg OL

1:22:52

34

Brutt

Frej Meinlid Larsen

Indre Østfold OK

1:01:23

Brutt

Astrid Karlstad Larsen

Indre Østfold OK

1:08:18


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 februar 2022, 22:39:24

Arrangør:

Indre Østfold OK

Antall deltagere:

113

Antall startet:

98