Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Vister | Bækkelagets SK | 39:24 | +0:00 | 6:23 | |||
2. | Alan Cherry | Nydalens SK | 42:27 | +3:03 | 6:53 | |||
3. | Elias Jonsson | NTNUI | 43:32 | +4:08 | 7:04 | |||
4. | Halvor Tørnqvist Halden | Nydalens SK | 45:00 | +5:36 | 7:18 | 170 | ||
5. | Vegard Kittilsen | Freidig | 46:00 | +6:36 | 7:28 | |||
6. | Ivar Aukrust Osmoen | Ã…s-NMBU Orientering | 47:02 | +7:38 | 7:38 | |||
7. | Mikael Birkelund | Asker Skiklubb | 48:44 | +9:20 | 7:54 | |||
8. | Anton Kamolz | Nydalens SK | 49:14 | +9:50 | 7:59 | |||
9. | Jostein Svaland Dale | Ã…s-NMBU Orientering | 51:31 | +12:07 | 8:21 | |||
10. | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 54:36 | +15:12 | 8:51 | |||
11. | Thor Mella | Oppsal Orientering | 1:06:33 | +27:09 | 10:48 | |||
12. | Jørgen Frøyd | Larvik OK | 1:07:45 | +28:21 | 10:59 | |||
13. | Lars Mikalsen | Sandnes IL (Rogaland) | 1:12:31 | +33:07 | 11:46 | 170 | ||
14. | Jakub Pitu?a | Oslostudentenes IK | 2:23:54 | +1:44:30 | 23:21 | |||
DSQ | Børge Brenås | Varteig OL | 52:19 | 178 44 169 54 56 87 | ||||
Brutt | Torkil Eide Solstad | Nydalens SK | 8:13 | 173 170 176 177 42 38 178 44 169 54 56 87 | ||||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lone Brochmann | Nydalens SK | 37:56 | +0:00 | 8:40 | |||
2. | Marthe Gløersen | Bækkelagets SK | 37:59 | +0:03 | 8:41 | |||
3. | Mia Mathisen Bekhus | Fredrikstad SK | 39:05 | +1:09 | 8:56 | |||
4. | Ane Ingeborg Kalbækken | Ås-NMBU Orientering | 49:41 | +11:45 | 11:22 | |||
5. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 52:39 | +14:43 | 12:02 | |||
6. | Malin Eijsink | Nydalens SK | 57:16 | +19:20 | 13:06 | |||
7. | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 58:33 | +20:37 | 13:23 | |||
8. | Mari Brøndbo Dahl | Ås-NMBU Orientering | 1:04:07 | +26:11 | 14:40 | |||
DNS | Linda Fredh | OK Moss | ||||||
Avlest | Linn Mei Waaler | Ã…s-NMBU Orientering | 49:57 | |||||
Klasse: H 17- A kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn Erik Glomsrud | Indre Østfold OK | 33:53 | +0:00 | 7:45 | |||
2. | Øyvind Løken | OK Moss | 36:51 | +2:58 | 8:25 | |||
3. | Erlend Sommerhein | Fossum IF | 36:57 | +3:04 | 8:27 | |||
4. | Magnus Sigurdsson | Stokke IL | 37:31 | +3:38 | 8:35 | |||
5. | Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | 38:28 | +4:35 | 8:48 | |||
6. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 38:31 | +4:38 | 8:48 | |||
7. | Simen Dalen Eriksen | Asker Skiklubb | 40:26 | +6:33 | 9:15 | |||
8. | Donatas Kontautas | OK Moss | 40:29 | +6:36 | 9:15 | |||
9. | Thomas Roskifte | OK Moss | 41:57 | +8:04 | 9:35 | |||
10. | Magnus Svaland Dale | OL Vallset/Stange | 45:15 | +11:22 | 10:21 | |||
11. | Robert Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 50:53 | +17:00 | 11:38 | |||
Klasse: Night & Fog Masters Men | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Richard Eriksen | Asker Skiklubb | 36:37 | +0:00 | 8:22 | |||
2. | Jan Tore Henriksen | Norges Bank BIL | 37:44 | +1:07 | 8:38 | |||
3. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 38:05 | +1:28 | 8:42 | |||
4. | Ole Kjell Langmyren | Lillomarka OL | 38:33 | +1:56 | 8:49 | |||
5. | Knut Edvard Helland | Østmarka OK | 38:49 | +2:12 | 8:52 | |||
6. | Vidar Benjaminsen | Lillomarka OL | 39:16 | +2:39 | 8:59 | |||
7. | Stein Blomseth | Lillomarka OL | 40:52 | +4:15 | 9:21 | |||
8. | Steinar LÃ¥g | Asker Skiklubb | 41:09 | +4:32 | 9:24 | |||
9. | Ståle Sønsterudbråten | Lillomarka OL | 41:38 | +5:01 | 9:31 | |||
10. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 41:51 | +5:14 | 9:34 | |||
11. | Guttorm Egge | IL GeoForm | 42:54 | +6:17 | 9:49 | |||
12. | Knut Bjørkelo | Nordre Follo Orientering | 42:56 | +6:19 | 9:49 | |||
13. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 44:33 | +7:56 | 10:11 | |||
14. | Bjørnar Gammelsæter | Nordre Follo Orientering | 46:34 | +9:57 | 10:39 | |||
15. | Dag Brenås | Varteig OL | 49:17 | +12:40 | 11:16 | |||
16. | Olav Johannessen | Nordre Follo Orientering | 50:02 | +13:25 | 11:26 | 178 | ||
17. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 51:11 | +14:34 | 11:42 | |||
18. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 51:20 | +14:43 | 11:44 | |||
19. | Kjetil Karlsen | Team Jeløy | 51:26 | +14:49 | 11:46 | |||
20. | Tor Lahlum | Nordre Follo Orientering | 55:45 | +19:08 | 12:45 | |||
21. | Lars Petter Endresen | MÃ¥ren OK | 55:49 | +19:12 | 12:46 | |||
22. | Stein Mella | Oppsal Orientering | 55:58 | +19:21 | 12:48 | |||
23. | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 1:00:53 | +24:16 | 13:55 | |||
24. | Arne Kongsnes | Oppsal Orientering | 1:01:24 | +24:47 | 14:03 | |||
25. | Geir Trøan | Nordre Follo Orientering | 1:01:41 | +25:04 | 14:06 | |||
26. | Vincent Eijsink | Ã…s-NMBU Orientering | 1:04:05 | +27:28 | 14:39 | |||
27. | Roy Gjerding | OK Moss | 1:04:44 | +28:07 | 14:48 | |||
28. | Øystein Pedersen | OK Moss | 1:05:02 | +28:25 | 14:52 | |||
29. | Per Ole Dahlsrud | Nydalens SK | 1:08:54 | +32:17 | 15:45 | |||
30. | Even Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:11:46 | +35:09 | 16:25 | |||
31. | Jon Færden | Nordre Follo Orientering | 1:19:55 | +43:18 | 18:17 | |||
32. | Hans Stordal | OL Tønsberg og omegn | 1:21:57 | +45:20 | 18:45 | |||
33. | Odd Harald Nilsen | OL Tønsberg og omegn | 1:23:02 | +46:25 | 19:00 | |||
34. | Oskar Kaaløy | Sandefjord OK | 1:50:21 | +1:13:44 | 25:15 | |||
DSQ | PÃ¥l Sommerhein | Fossum IF | 48:00 | 177 178 | ||||
DSQ | Runar Kittilsen | Stokke IL | 1:11:57 | 42 38 168 54 56 | ||||
DSQ | Ove Martinsen | Hauketo IF | 1:12:27 | 178 42 | ||||
DNS | Olav Johannessen | Nordre Follo Orientering | ||||||
DNS | Hallvard Fjær | Lillomarka OL | ||||||
DNS | Christopher Schive | OK Moss | ||||||
DNS | Morten Due | MÃ¥ren OK | ||||||
Klasse: Night & Fog Masters Ladies | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kari Christiansen | Sandefjord OK | 48:10 | +0:00 | 11:01 | |||
2. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 55:43 | +7:33 | 12:44 | |||
3. | May Bente Brurberg | Ã…s-NMBU Orientering | 1:01:11 | +13:01 | 14:00 | |||
4. | Anita von Krogh | Privat | 1:03:39 | +15:29 | 14:33 | |||
5. | Marit VÃ¥gsnes | Nordre Follo Orientering | 1:07:53 | +19:43 | 15:32 | |||
6. | Anne Sørum | Indre Østfold OK | 1:08:50 | +20:40 | 15:45 | |||
Klasse: D 13-16 C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kinga Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 37:31 | +0:00 | 16:01 | |||
2. | Signy Hellerud | Nydalens SK | 50:22 | +12:51 | 21:31 | |||
Klasse: Ã…pen C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ola Torstein Endresen | OK Moss | 23:46 | +0:00 | 10:09 | |||
2. | Wendy Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 28:28 | +4:42 | 12:09 | |||
3. | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 34:19 | +10:33 | 14:39 | |||
4. | Marianne Løken | OK Moss | 35:22 | +11:36 | 15:06 | |||
5. | Elisabeth Aune Jakobsen | OK Moss | 37:18 | +13:32 | 15:56 | |||
6. | Egil Huseth | Kamp/Vestheim IF | 42:02 | +18:16 | 17:57 | |||
7. | Sissel Olaisen | Nordre Follo Orientering | 47:24 | +23:38 | 20:15 | |||
8. | Dalma Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 1:17:35 | +53:49 | 33:09 | |||
DSQ | Ping Ouyang | Østmarka OK | 12:35 | 43 59 57 52 53 55 51 56 87 | ||||
DNS | Terje Throndsen | Nittedal OL | ||||||
DNS | Sturla Rognskog Mella | Oppsal Orientering | ||||||
DNS | Iqra Muneer |
Sist oppdatert: | 26 februar 2022, 13:01:29 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 98 |
Antall startet: | 90 |