Klasse: N-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Berit Granli | Fossekallen IL | |||||||
Johanne Sem Johansen | Fossekallen IL | 146 | ||||||
Elias Vold Kjemperud | Fossekallen IL | |||||||
Fillip Brumoen Kjemperud | Fossekallen IL | |||||||
Eva Amalie Larsen Hovi | Skien OK | |||||||
Janne Runa Hagge | Fossekallen IL | 150 | ||||||
Kaja Larsen Hovi | Skien OK | |||||||
DNS | Amalie Nøkleby Briskelund | Fossekallen IL | ||||||
Klasse: D Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Liv Anett Borge | Fossekallen IL | 24:57 | +0:00 | ||||
2. | Hege Heiberg | Hadeland OL | 30:03 | +5:06 | ||||
3. | Miriam Hagge | Fossekallen IL | 30:04 | +5:07 | ||||
4. | Anne-Stine Sem Johansen | Fossekallen IL | 33:15 | +8:18 | ||||
5. | Ingeborg Huse Landrø | Fossekallen IL | 34:49 | +9:52 | ||||
6. | Monica Støa Johansen | Ringerike OL | 55:07 | +30:10 | ||||
DSQ | Mari Olea Johansen | Ringerike OL | 50:46 | 146 | ||||
Klasse: H Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jo Randar Holmøy | Hadeland OL | 22:14 | +0:00 | ||||
2. | John Ivar Kjellevold | Modum OL | 25:03 | +2:49 | ||||
3. | Leif Roger Hultgreen | Ringerike OL | 31:35 | +9:21 | ||||
4. | Sindre GÃ¥rdhammer | Fossekallen IL | 45:33 | +23:19 | ||||
DNS | Steinar Dahl | Fossekallen IL | ||||||
Klasse: D Mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ragnhild Elsrud Hultgreen | Ringerike OL | 36:10 | +0:00 | ||||
2. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 38:21 | +2:11 | ||||
3. | Ida Marie Flågen | Heming Orientering | 39:48 | +3:38 | ||||
4. | Kari Strande | Ringerike OL | 39:59 | +3:49 | ||||
5. | Helga Haverstad | Lierbygda OL | 40:10 | +4:00 | ||||
6. | Line Skjevik Arnevik | Ringerike OL | 40:11 | +4:01 | ||||
7. | Bjørg Gårdhammer | Fossekallen IL | 58:04 | +21:54 | ||||
DSQ | Karen Backe Langum | Ringerike OL | 40:11 | 142 136 137 | ||||
Klasse: H Mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Olav Høgset | Fossekallen IL | 24:15 | +0:00 | ||||
2. | Hroar Sanna | Ringerike OL | 30:40 | +6:25 | ||||
3. | Svein S Jacobsen | Tyrving IL | 31:49 | +7:34 | ||||
4. | Anders Flågen | Heming Orientering | 33:28 | +9:13 | ||||
5. | Egil Iversen | Heming Orientering | 33:35 | +9:20 | ||||
6. | Per Kaarby | Fossum IF | 33:55 | +9:40 | ||||
7. | Knut Ivar Kollstrøm | Ringerike OL | 36:00 | +11:45 | ||||
8. | Leiv Inge Kjemperud | Fossekallen IL | 36:31 | +12:16 | ||||
9. | Geir Svingheim | Hadeland OL | 46:35 | +22:20 | ||||
10. | Johan Swärd | Hadeland OL | 47:52 | +23:37 | ||||
11. | Reidar Kollstrøm | Ringerike OL | 48:35 | +24:20 | ||||
12. | Inge Skavhaug | Ringkollen SK | 50:14 | +25:59 | ||||
13. | Åsmund Sæther | Fossekallen IL | 53:01 | +28:46 | ||||
14. | Karl Sem Johansen | Fossekallen IL | 55:23 | +31:08 | ||||
15. | Tommy Bjerke | Fossekallen IL | 56:19 | +32:04 | 146 155 156 151 | |||
16. | Hans Jørgen Loe | Fossekallen IL | 1:05:51 | +41:36 | ||||
17. | Sascha Bucko | Fossekallen IL | 1:06:26 | +42:11 | ||||
18. | Brede Høibak Gundersen | Ringerike OL | 1:08:15 | +44:00 | ||||
DSQ | Dagfinn Sæther | Fossekallen IL | 1:15:30 | 138 | ||||
Klasse: D Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Janne Tjørhom Aasheim | NTNUI | 35:29 | +0:00 | ||||
2. | Torunn Økern Jensen | Tyrving IL | 48:38 | +13:09 | ||||
3. | Sissel Skovly | Ringerike OL | 56:41 | +21:12 | ||||
4. | Silje Borge Hovi | Skien OK | 1:05:34 | +30:05 | ||||
DNS | Grete Synnøve Hovi | Skien OK | ||||||
DNS | Monica Berglund | Ringerike OL | ||||||
Klasse: H Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn Anders Flågen | NTNUI | 32:03 | +0:00 | ||||
2. | Ole Kjell Langmyren | Lillomarka OL | 37:24 | +5:21 | ||||
3. | Kristian Kihle | Ringerike OL | 37:38 | +5:35 | ||||
4. | Geir Nilsen | Viul Orienteringsklubb | 38:16 | +6:13 | ||||
5. | Oskar Arnevik | Ringerike OL | 38:28 | +6:25 | ||||
6. | Eirik Larsen | Skien OK | 39:10 | +7:07 | ||||
7. | Anders Beyer Brattli | Ringerike OL | 42:10 | +10:07 | 136 140 141 142 | |||
8. | Harald Hovi | Skien OK | 42:47 | +10:44 | ||||
9. | Frode Løset | Ringerike OL | 44:42 | +12:39 | ||||
10. | Morten DÃ¥snes | Ringerike OL | 45:50 | +13:47 | ||||
11. | Lorant Farkas | Østmarka OK | 47:05 | +15:02 | ||||
12. | Ingemar Jansson Haverstad | Lierbygda OL | 48:12 | +16:09 | ||||
13. | Lars D. Fjeldstad | Ringerike OL | 48:27 | +16:24 | ||||
14. | Øyvind Sørlie | Hadeland OL | 49:26 | +17:23 | ||||
15. | Sverre Graffer | Ringerike OL | 1:01:31 | +29:28 | ||||
DNS | Lars Berglund | Ringerike OL | ||||||
DNS | Stein H. Hagen | Fossum IF | ||||||
DNS | Sondre Zahl Hagen | Fossum IF | ||||||
DNS | Ole Kristian Kristensen | Bodø og Omegn IF Orientering | ||||||
Klasse: D 13-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jorunn Kristine Granli | Fossekallen IL | 28:31 | +0:00 | ||||
2. | Linnea Nyhagen | Fossekallen IL | 39:16 | +10:45 | ||||
3. | Elise Sem Johansen | Fossekallen IL | 1:04:05 | +35:34 |
Sist oppdatert: | 18 april 2022, 16:17:54 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 75 |
Antall startet: | 67 |