Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

sprintcup 2 Bergen 26. april 2022

Klasse: D16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit Margrethe Møller

Fana IL

26:39

+0:00

9:31

2.

Live Grønnevet

IL Gular

28:38

+1:59

10:13

3.

Helene Nysæter

Bergens TF

28:43

+2:04

10:15

4.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

29:05

+2:26

10:23

5.

Karoline Strandenes

Fana IL

29:39

+3:00

10:35

6.

Idun Karlsøen Hekland

IL Gular

29:56

+3:17

10:41

Klasse: H16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

22:17

+0:00

7:57

2.

Brage Bell Lysaker

Fana IL

23:12

+0:55

8:17

3.

Daniel Skår

Os Orienteringsklubb

37:39

+15:22

13:26

DSQ

Stian Lien

Os Orienteringsklubb

28:45

31 36 37 64 43 44 45

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

23:28

+0:00

8:22

2.

Charlotte Watson

Varegg Fleridrett

24:22

+0:54

8:42

3.

Kristina Voll

Haugesund IL Orientering

27:37

+4:09

9:51

4.

Mariann Schei

TIF Viking

28:17

+4:49

10:06

5.

Vibeke Øye

IL Gular

29:59

+6:31

10:42

6.

Randi Hole

Bergens TF

30:39

+7:11

10:56

7.

Lise Christensen

TIF Viking

32:11

+8:43

11:29

8.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

32:36

+9:08

11:38

9.

Solveig Letmolie

Varegg Fleridrett

33:46

+10:18

12:03

10.

Gunhild Forland Slungård

Fana IL

34:58

+11:30

12:29

11.

Bente Kristin Berg

Hordvik IL

35:01

+11:33

12:30

12.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

35:35

+12:07

12:42

13.

Maaike van Langen

Fana IL

38:25

+14:57

13:43

14.

Trude Fixdal

Heming Orientering

43:24

+19:56

15:30

15.

Annhild Fetveit

Fana IL

47:14

+23:46

16:52

Klasse: H19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Knudsen

Gneist, IL

21:35

+0:00

7:42

2.

Andreas Dale

Bergens TF

21:54

+0:19

7:49

3.

Trygve Buanes

TIF Viking

22:03

+0:28

7:52

4.

Rune Nygaard

IL Gular

22:42

+1:07

8:06

5.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

22:43

+1:08

8:06

6.

Mark Purkis

Varegg Fleridrett

22:50

+1:15

8:09

7.

Vegard Velle Sivertsen

Bergens TF

24:51

+3:16

8:52

8.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

25:12

+3:37

9:00

9.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

25:24

+3:49

9:04

10.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

25:53

+4:18

9:14

11.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

25:54

+4:19

9:15

12.

Tobias Kamenicky

Varegg Fleridrett

27:05

+5:30

9:40

13.

Lars Bukkehave

Varegg Fleridrett

29:18

+7:43

10:27

14.

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

29:32

+7:57

10:32

15.

Sondre Batalden

Fana IL

30:43

+9:08

10:58

DSQ

Knut Utne

Fana IL

25:48

36

Klasse: H40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Hekland

IL Gular

24:40

+0:00

8:48

2.

Helge Nysæter

Bergens TF

24:55

+0:15

8:53

3.

Håkon Reikvam

IL Gular

25:03

+0:23

8:56

4.

Lars Røttingen

Fana IL

26:41

+2:01

9:31

5.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

27:30

+2:50

9:49

6.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

27:50

+3:10

9:56

7.

Erik Vikane

Fana IL

28:28

+3:48

10:10

8.

Lars Baklid

Konnerud IL

28:47

+4:07

10:16

9.

Tom Øyvind Johannessen

Gneist, IL

30:03

+5:23

10:43

10.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

30:06

+5:26

10:45

11.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

30:08

+5:28

10:45

12.

Kjetil Damm

TIF Viking

30:20

+5:40

10:50

13.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

31:39

+6:59

11:18

14.

Roar Berge

Varegg Fleridrett

36:04

+11:24

12:52

15.

Trygve Dahle

Varegg Fleridrett

38:56

+14:16

13:54

DSQ

Geir Heksem

Fana IL

10:13

64 38 40 41 43 44 45 46 48 50 51 65 10...

DSQ

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

23:13

36

DSQ

Bjørge Solli

Askøy OL

27:31

36

DSQ

Hans-Richard Brattbakk

Fana IL

30:15

36

DNS

Helge Haugen

Hordvik IL

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

27:26

+0:00

11:25

2.

Live Mjelde

TIF Viking

29:29

+2:03

12:17

3.

Marie Kjærgård

Gneist, IL

46:33

+19:07

19:23

4.

Henrikke Lund Olsen

TIF Viking

50:36

+23:10

21:05

5.

Nora Sjursen Langerfeldt

TIF Viking

50:39

+23:13

21:06

6.

Lovise Litlekalsøy

Gneist, IL

59:12

+31:46

24:40

DSQ

Livia Berbain Frøynes

TIF Viking

26:19

63 32 34 35 38 40 42 41 46 50 51

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Berg Haugen

Hordvik IL

21:18

+0:00

8:52

2.

Syver Tøllefsen Hjelle

TIF Viking

25:07

+3:49

10:27

3.

Viljar Berg Leiren

Hordvik IL

25:09

+3:51

10:28

4.

Simon Søndervik Lekve

Varegg Fleridrett

35:18

+14:00

14:42

5.

Emilian Blom Færevåg

TIF Viking

36:32

+15:14

15:13

6.

Aksel Richter Lorentzen

TIF Viking

1:09:50

+48:32

29:05

7.

Asbjørn Manger Mathisen

TIF Viking

1:09:54

+48:36

29:07

Klasse: D13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

23:45

+0:00

9:53

2.

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

26:46

+3:01

11:09

3.

Ingrid Brattbakk

Fana IL

27:53

+4:08

11:37

4.

Lenea Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

31:05

+7:20

12:57

5.

Lea Hag

Varegg Fleridrett

35:24

+11:39

14:45

6.

Ida Eide

Varegg Fleridrett

36:38

+12:53

15:15

7.

Karoline Daniela Helland

Os Orienteringsklubb

45:48

+22:03

19:05

8.

Nora Ruth Wikestad

Os Orienteringsklubb

45:54

+22:09

19:07

9.

Aurora Indrebø Otterå

TIF Viking

56:35

+32:50

23:34

Klasse: H13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

18:22

+0:00

7:39

2.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

19:37

+1:15

8:10

3.

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

19:49

+1:27

8:15

4.

Emil Heksem

Fana IL

20:05

+1:43

8:22

5.

Magnus Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

23:10

+4:48

9:39

6.

Harald August Gullaksen

Gneist, IL

23:36

+5:14

9:50

7.

Aron Haaheim

Varegg Fleridrett

25:37

+7:15

10:40

8.

Markus Heldal Hersvik

Fana IL

28:33

+10:11

11:53

9.

Olav Berg Leiren

Hordvik IL

29:40

+11:18

12:21

10.

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

36:02

+17:40

15:00

Klasse: D40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Goga

Bergens TF

22:03

+0:00

9:11

2.

Britt Karlsen

Askøy OL

25:22

+3:19

10:34

3.

Venla Arponen Snilstveit

Os Orienteringsklubb

28:57

+6:54

12:03

4.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

29:54

+7:51

12:27

5.

Marianne Berg

Hordvik IL

34:01

+11:58

14:10

6.

Birte Nordeide

Gneist, IL

35:32

+13:29

14:48

7.

Inger Søndervik

Varegg Fleridrett

35:37

+13:34

14:50

8.

Jorunn Kjærgård

Gneist, IL

37:47

+15:44

15:44

9.

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

37:57

+15:54

15:48

10.

Alis Skår

Os Orienteringsklubb

42:39

+20:36

17:46

DSQ

Agnes Tvinnereim

TIF Viking

24:50

63 32

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

26:24

+0:00

11:00

2.

Nina Soligard

Bergens TF

26:58

+0:34

11:14

3.

Berit Hegdal

Bergens TF

28:15

+1:51

11:46

4.

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

28:41

+2:17

11:57

5.

Bjørg Midttun

Bergens TF

30:54

+4:30

12:52

6.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

31:34

+5:10

13:09

7.

Astrid Ormberg

Fana IL

35:26

+9:02

14:45

8.

Astri Ese Hole

Bergens TF

53:40

+27:16

22:21

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

22:06

+0:00

9:12

2.

Egil Karlsen

Askøy OL

25:32

+3:26

10:38

3.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

27:27

+5:21

11:26

4.

Kristian Hj. Falch

IL Gular

32:09

+10:03

13:23

5.

Per Vikane

Fana IL

34:16

+12:10

14:16

6.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

35:37

+13:31

14:50

7.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

38:37

+16:31

16:05

Klasse: DN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eyla Goodwin Franzen

TIF Viking

17:30

Anna Richter Lorentzen

TIF Viking

13:41

Julia Andersen Krog

Gneist, IL

14:17

Maria Christensson

Gneist, IL

14:18

Heidi Frugård Skorpen

TIF Viking

16:02

Sofiya Mukhidinova

Varegg Fleridrett

14:12

Aurora Bakke Ellefsen

TIF Viking

17:40

Frida Berg Haugen

Hordvik IL

11:36

Tone Lund-Olsen

TIF Viking

9:29

Mari Rittersbacher

Varegg Fleridrett

16:32

Signe Hatleskog

Varegg Fleridrett

18:26

Paula Helena Mesecke-Helgesen

TIF Viking

16:09

DSQ

Aasne Aarsand

Varegg Fleridrett

65

DSQ

Sigrid Eide Torgersen

TIF Viking

65

Klasse: HN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

22:05

Levi Friis Urhaug

TIF Viking

13:52

Leonard Babori

TIF Viking

11:03

Felix Sjursen Langerfeldt

TIF Viking

13:02

Ole Helmich Torgersen

TIF Viking

13:46

Olve Kallevik Egeland

Gneist, IL

14:52

Johan Gjerstad

Varegg Fleridrett

11:13

Ole Gjerstad

Varegg Fleridrett

15:43

Jonas Frugård Skorpen

TIF Viking

22:18

Jonas Breistein Pedersen

TIF Viking

10:16

Pelle Føleide

Varegg Fleridrett

12:17

Gustav Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

9:14

Hilmar Rude Moe

TIF Viking

14:48

Emil Markussen

9:25

Lavrans Berg Haugen

Hordvik IL

15:42

Peder Hatleskog

Varegg Fleridrett

18:22

Trygve Lilleheil

TIF Viking

11:42

Lars August Hornebø

Varegg Fleridrett

10:42

Aslak Berg Angell

Varegg Fleridrett

26:06

DSQ

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

48

DSQ

Anton Babori

TIF Viking

52

DSQ

Bror Bakke-Ellefsen

TIF Viking

65

DSQ

Harald Helmich Torgersen

TIF Viking

55 48

DSQ

Peder Kolskår Toppe

TIF Viking

65

DSQ

Sverre Evjen Eide

Varegg Fleridrett

52

DSQ

Håkon Helmich Pedersen

TIF Viking

41 65

DSQ

Karl Sætre

Varegg Fleridrett

52

DSQ

Johan Kvingedal

Varegg Fleridrett

53 33 41 43 52


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 april 2022, 14:13:55

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

162

Antall startet:

161