Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2022Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 2, Børsåsen 27. april 2022

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Balder Amadeus Hogstad

Frol IL

Hermine Dahlen

Frol IL

138 96 100 135 136 137 150

Hanna Sara Stavseth

Frol IL

Åsne Rolin Våge

Frol IL

Håkon Leknes

Frol IL

Filip Hildrum

Frol IL

Olav Martin Indgaard

Frol IL

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

Julie Sivertsen

Frol IL

140

Kristian Alstad

Frol IL

Nils Fenstad

Frol IL

Tiril Dahlen

Frol IL

Thea Johanne Nordbakk

Frol IL

Stein håvard Alstad Forfot

Frol IL

Håvars hestman

Frol IL

Vebjørn Hestman

Frol IL

Sigrid Lian Strand

Frol IL

Otelie Lian Strand

Frol IL

Mads Kristian Strand

Frol IL

Innsendt korrigert navn

Peder Munkeby

Frol IL

Iver Andreas Alstad

Frol IL

Lill Skjærvik

Frol IL

Victoria Skjærvik

Frol IL

Marius Dybdahl

Frol IL

Joar Munkeby

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL

Arne Marius Munkeby

Frol IL

Malin Bakkan Brenne

Frol IL

Nora Eline Kilvik Brenna

Frol IL

Mathias Jacobsen

Frol IL

Albert Jacobsen

Frol IL

Gro Teodorsen

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Matheo Arnevik Johansen

Frol IL

Emil Hjulstad Sivertsen

Frol IL

Frøydis Hjulstad Sivertsen

Frol IL

Håkon Hemming

Frol IL

Lasse Hoff

Frol IL

Tiril Gudding

Frol IL

Mathilde Rønning

Frol IL

135

Thea Emilie Alstad

Frol IL

Johanne Munkeby

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Matberg

Frol IL

18:36

+0:00

85 142 143 138 100 150

2.

Daniel Alstad

Frol IL

23:21

+4:45

3.

Erik Hemming

Frol IL

23:22

+4:46

4.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

23:25

+4:49

5.

Petter Løvås Valstad

Frol IL

26:55

+8:19

6.

Selma Langøygard

Frol IL

27:34

+8:58

7.

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

29:15

+10:39

8.

Nora Hemming

Frol IL

31:17

+12:41

9.

Karoline Ertsås Skei

Frol IL

31:22

+12:46

10.

Iver Hov Lomsdal

Frol IL

34:22

+15:46

11.

Magnus Jenssen

Frol IL

34:53

+16:17

12.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

34:54

+16:18

13.

Live Marie Langøygard

Frol IL

35:44

+17:08

14.

Leander Arnevik Johansen

Frol IL

38:49

+20:13

15.

Sander Matberg

Frol IL

42:10

+23:34

16.

Grete Smestad

Frol IL

48:04

+29:28

17.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

48:55

+30:19

18.

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

49:13

+30:37

19.

Trym Ness Jensen

Frol IL

49:54

+31:18

20.

Torjus Hofseth

Frol IL

55:05

+36:29

21.

Fritjof Hoff Skjellegren

Frol IL

55:39

+37:03

22.

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

+0:0-36

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Bertelsvik Jenssen

Frol IL

47:37

+0:00

2.

Øyvind Skei

Frol IL

48:50

+1:13

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Dagfinn Valstad

Frol IL

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hofstad

Frol IL

35:48

+0:00

2.

Arild Vassenden

Frol IL

38:56

+3:08

3.

Asmund Bjørshol

Frol IL

43:42

+7:54

4.

Even Dahlen

Frol IL

45:00

+9:12

85 142

5.

Ida Johanne lian

Frol IL

45:24

+9:36

6.

Einar Andre Hogstad

Frol IL

47:18

+11:30

7.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

48:03

+12:15

162

8.

Marte Skoglund

Frol IL

48:19

+12:31

9.

Harald Bakken

Frol IL

48:30

+12:42

10.

Vidar Venås

Frol IL

50:32

+14:44

11.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

53:21

+17:33

162

12.

Magnhild Forseth

Frol IL

54:16

+18:28

13.

Atle Bakken

Frol IL

59:14

+23:26

14.

Ann Kristin Alstad

Frol IL

1:00:38

+24:50

15.

Astrid Svendgård

Frol IL

1:00:42

+24:54

16.

Marianne Langøygard

Frol IL

1:01:51

+26:03

17.

Ole A Hustad

Frol IL

1:02:04

+26:16

142 146 162

18.

Trygve Skavhaug

Frol IL

1:06:21

+30:33

19.

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

1:08:57

+33:09

20.

Ivar Reinås

Frol IL

1:12:43

+36:55

21.

Sverre Matberg

Frol IL

1:22:30

+46:42

22.

Brage Reinås

Frol IL

1:43:50

+1:08:02

23.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

1:44:49

+1:09:01

DSQ

Lene Jacobsen

Frol IL

56:03

144 162

DSQ

Kristian Matberg

Frol IL

1:10:26

137

Bekreftet tid

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

25:43

85 140 162 137 150

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johan Hynne Skjerve

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Alstad

Frol IL

44:18

+0:00

2.

Jo Severin Matberg

Frol IL

48:18

+4:00

3.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

55:52

+11:34

4.

Arne Grevskott

Frol IL

56:30

+12:12

5.

Jørgen Hjulstad Nilsen

Frol IL

58:56

+14:38

6.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

1:02:18

+18:00

146 162

7.

Ludvig Langøygard

Frol IL

1:08:14

+23:56

8.

Odd Anders Alstad

Frol IL

1:17:09

+32:51

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Skjeset

Frol IL

40:39

+0:00

2.

Sondre Lomsdal

Frol IL

52:23

+11:44

3.

Ådne Stendahl

Frol IL

56:21

+15:42

4.

Gunnar Vatn

Frol IL

57:50

+17:11

5.

Herman Leithe

Frol IL

1:03:37

+22:58

6.

Halvard Vestad

Frol IL

1:38:17

+57:38

7.

Anders Hynne

Frol IL

2:01:10

+1:20:31

DSQ

Jo Langøygard

Frol IL

26

146 147 171 151 170 88 81 172 174 175 145 140 8...

DSQ

Martin Vehus Skjerve

Frol IL

29

146 147 171 151 170 88 81 172 174 175 145 140 8...

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lena Alstad

Frol IL

Magnus Alstad

Frol IL

Rolf Alstad

Frol IL

Jan Jacobsen

Frol IL

Marita Jacobsen

Frol IL

Lene Ness Jensen

Frol IL

Eivind Ness Jensen

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 mai 2022, 19:30:23

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

118

Antall startet:

118