Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim sprintcup - løp 3 28. april 2022

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

13:35

+0:00

2.

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

18:18

+4:43

3.

Einar Wold Aalde

Freidig

29:15

+15:40

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asle Heide Vaskinn

25:49

+0:00

2.

Heidi Bjørndal

30:52

+5:03

3.

Ina Catharina Storrønning

Byåsen IL

31:31

+5:42

133

4.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

43:44

+17:55

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

21:03

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

28:58

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

10:57

+0:00

2.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

11:17

+0:20

3.

Vilde Haaland

Wing OK

12:53

+1:56

4.

Clara Reinertsen Leroyer

Freidig

15:31

+4:34

5.

Lilly Sesseng

Freidig

16:30

+5:33

6.

Victoria Ovesen

Malvik IL

24:46

+13:49

DNS

Ingrid Bergljot Raanes-Fjelnseth

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

27:00

+0:00

2.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

27:45

+0:45

3.

Emma Imsland

Wing OK

28:18

+1:18

4.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

29:02

+2:02

5.

Maia Ruano Strand

Wing OK

29:18

+2:18

6.

Lina Sandquist

OL Trollelg

30:04

+3:04

139

7.

Guro Haaland

Wing OK

31:29

+4:29

8.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

34:14

+7:14

9.

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

36:55

+9:55

10.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

42:27

+15:27

11.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

42:59

+15:59

12.

Agnes Vilhelmine Engtrø

Freidig

43:58

+16:58

13.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

53:11

+26:11

DNS

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Halvorsen

Freidig

24:21

+0:00

2.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

25:23

+1:02

3.

Annika Lund Eikrem

Freidig

26:05

+1:44

4.

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

32:18

+7:57

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malene Teresia Jebsen

NTNUI

28:00

+0:00

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

NTNUI

23:28

+0:00

2.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

25:36

+2:08

3.

Isabel Seeger

NTNUI

25:37

+2:09

4.

Ada Wulfsberg

NTNUI

25:39

+2:11

5.

Aurora Gjølsjø

NTNUI

26:07

+2:39

6.

Marit Schmid

OL Trollelg

26:12

+2:44

6.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

26:12

+2:44

8.

Bianca Chiusi

NTNUI

27:43

+4:15

9.

Beatriz Sanguino

NTNUI

28:01

+4:33

10.

Sunniva Morgan

Malvik IL

28:18

+4:50

11.

Ingvild Wang

NTNUI

28:24

+4:56

12.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

28:39

+5:11

13.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

29:57

+6:29

DSQ

Marie Liland

NTNUI

20:32

137 138 139 140 136

DSQ

Elise Ausen

NTNUI

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

26:18

+0:00

2.

Maja Berger

Byåsen IL

27:29

+1:11

3.

Mette Resell Nolte

Freidig

28:59

+2:41

4.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

29:56

+3:38

5.

Randi Marie Mohus

Wing OK

30:06

+3:48

6.

Ida Noddeland

Wing OK

30:39

+4:21

7.

Marit Albinson

Freidig

31:54

+5:36

8.

Ingrid Denstad Iversen

Wing OK

32:16

+5:58

9.

Ingerid Reinertsen

Freidig

36:36

+10:18

138

DNS

Beth Paludan Carlsen

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

28:37

+0:00

2.

Rine Hanssen

Byåsen IL

29:00

+0:23

3.

Kari Ulseth

Freidig

29:10

+0:33

4.

Gøril Eide

Byåsen IL

29:20

+0:43

5.

Sigrid Melkild

Freidig

30:25

+1:48

6.

Hilde Forbord

Malvik IL

32:04

+3:27

7.

Mari Hoff

Byåsen IL

32:31

+3:54

8.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

34:03

+5:26

9.

Trude Forsbak

Freidig

39:21

+10:44

10.

Nina Elise Jørgensen

Nittedal OL

41:20

+12:43

11.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

55:58

+27:21

143

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Arnesen

Byåsen IL

31:24

+0:00

2.

Grete Berge Owren

Freidig

34:51

+3:27

3.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

35:45

+4:21

DNS

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gro Rypdal

Byåsen IL

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

43:30

+0:00

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Helland

Wing OK

1:04:04

+0:00

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

41:07

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torstein Wold Aalde

Freidig

23:34

Endre Krogh

Freidig

35:51

Johannes Harneshaug Ronæss

Freidig

25:07

Kristian Ovesen

Malvik IL

32:11

DSQ

Sverre Bøhle

Freidig

143 133 140 138 139 135 146 147 145

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

10:20

+0:00

2.

Jesper Rønsberg

Malvik IL

12:53

+2:33

3.

Trygve Bøhle

Freidig

13:18

+2:58

4.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

13:31

+3:11

5.

Linus Fossum Malmring

Freidig

15:22

+5:02

6.

Tim Aursand

Malvik IL

16:54

+6:34

7.

Arn Kvikne Furberg

Wing OK

20:03

+9:43

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

21:19

+0:00

2.

Erlend Grønli

Freidig

25:29

+4:10

DSQ

Sindre Mohus

Wing OK

38:25

144

DNS

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

20:51

+0:00

2.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

23:23

+2:32

3.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

24:48

+3:57

4.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

27:24

+6:33

5.

Jakob Jøsang With

Wing OK

27:29

+6:38

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

23:48

+0:00

2.

Sverre Hellevik

Freidig

25:06

+1:18

3.

Simen Fritzner

NTNUI

27:12

+3:24

4.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

29:17

+5:29

DNS

Francesco Ognibene

Freidig

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Paulsen Vie

NTNUI

18:58

+0:00

2.

Anders Vestøl

NTNUI

19:02

+0:04

3.

Håvard Vaeng Bernhardsen

NTNUI

20:31

+1:33

4.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

20:48

+1:50

5.

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

21:33

+2:35

6.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

21:45

+2:47

7.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

22:59

+4:01

8.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

23:12

+4:14

9.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

23:15

+4:17

10.

Marius Staff

NTNUI

23:31

+4:33

11.

Aslak Waage

Freidig

24:07

+5:09

12.

Ole Tobias Utne Bjerke

NTNUI

24:55

+5:57

13.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

25:04

+6:06

14.

Tommy Schmid

OL Trollelg

32:07

+13:09

DSQ

Lars Owren

Freidig

DSQ

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

DNS

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Børge Leiren

Byåsen IL

21:40

+0:00

2.

Arild Nomeland

Byåsen IL

22:06

+0:26

3.

Johan Ahlbäck

Freidig

23:06

+1:26

4.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

23:13

+1:33

5.

Andreas Haaland

Wing OK

23:16

+1:36

6.

Johannes Høysæter

Wing OK

23:37

+1:57

7.

Jørgen Tegdan

Freidig

23:55

+2:15

8.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

24:11

+2:31

9.

Nicholas Morgan

Malvik IL

25:07

+3:27

10.

Simon Lund Eikrem

Freidig

26:00

+4:20

11.

Anthony Leroyer

Freidig

26:03

+4:23

12.

Frode Engtrø

26:06

+4:26

13.

Morten Aursand

Malvik IL

30:10

+8:30

14.

Tore Kvalen

Freidig

31:20

+9:40

15.

Lars Imsland

Wing OK

31:29

+9:49

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU BIL

22:48

+0:00

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

23:53

+1:05

3.

Morten Korsvold

Wing OK

25:30

+2:42

4.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

25:52

+3:04

5.

Knut Hagen

Byåsen IL

26:28

+3:40

6.

Arild H Clausen

Freidig

27:20

+4:32

7.

Harald Storrønning

Byåsen IL

27:58

+5:10

8.

Agnar Renolen

Wing OK

28:02

+5:14

9.

Olle Malmring

Freidig

28:09

+5:21

10.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

28:18

+5:30

11.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

29:06

+6:18

12.

Jan Erik Ledal

OL Trollelg

30:15

+7:27

131

13.

Jon Vindal

Wing OK

30:36

+7:48

14.

Dag Erik Helland

Wing OK

31:04

+8:16

15.

Arne Inge Kolstad

Wing OK

32:08

+9:20

16.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

32:28

+9:40

17.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

37:00

+14:12

DSQ

Torgeir Aune

Byåsen IL

23:41

138

DNS

Arild Heggeset

Freidig

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

25:54

+0:00

131 133

2.

Bernt Rognes

Freidig

26:50

+0:56

3.

Terje Midtbø

Wing OK

31:09

+5:15

4.

Per Einar Pedersli

Trollelg

32:38

+6:44

5.

Lasse Natvig

Byåsen IL

42:30

+16:36

DNS

Per Olav Johansen

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

30:46

+0:00

2.

Geir Owren

Freidig

33:40

+2:54

3.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

34:29

+3:43

4.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

40:31

+9:45

138

DSQ

Inge Nørstebø

OL Trollelg

1:38

132 133 134 135 136 137 138 136 139 140 136 141 14...

DNS

Arnulf Villmo

Malvik IL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

32:22

+0:00

2.

Tom Bugge

Byåsen IL

42:22

+10:00

3.

Rune M Holt

Freidig

45:03

+12:41

DSQ

Knut Lillealtern

Freidig

36:14

134 135 136 137 138 136 139 140 136 144

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Karset

Steinkjer OK

41:21

+0:00

2.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

41:46

+0:25

3.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

43:50

+2:29

4.

Roar Forbord

Malvik IL

47:30

+6:09

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eigil Sørli

Malvik IL

43:38

+0:00

DSQ

Gunnar Østerbø

Freidig

41:17

145

DNS

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

John Petter Gåsvik

Nidarøst OK

Jens Øystein Gjersvold

Nidarøst OK

Leif Engen

Nidarøst OK

136 136


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 juni 2022, 06:13:45

Arrangør:

Nidarøst, OK

Antall deltagere:

182

Antall startet:

171