Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup løp 4 5. mai 2022

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

16:23

+0:00

2.

Einar Wold Aalde

Freidig

26:20

+9:57

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ina Catharina Storrønning

Byåsen IL

21:33

+0:00

2.

Heidi Bjørndal

22:18

+0:45

3.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

23:14

+1:41

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

22:44

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

15:36

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

10:02

Berit Helgemo Furuholt

Byåsen IL

18:35

Emmy Sofie Bjørnsen

Byåsen IL

19:05

Embla Neese-Følstad

Freidig

14:34

Zoe Coudert

Freidig

14:40

Birka Neese-Følstad

Freidig

20:57

Elise Waaktaar Opland

Byåsen IL

21:46

Tina Sletner

Freidig

27:03

DNS

Ingrid Hohl Reenaas

Byåsen IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

8:35

+0:00

2.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

9:16

+0:41

3.

Vilde Haaland

Wing OK

9:41

+1:06

4.

Una Nomeland

Byåsen IL

10:25

+1:50

5.

Clara Reinertsen Leroyer

Freidig

10:55

+2:20

6.

Sigrid Lauvstad Brenne

Byåsen IL

11:11

+2:36

7.

Lilly Sesseng

Freidig

11:47

+3:12

8.

Olea Bjørnsen

Byåsen IL

17:38

+9:03

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

17:49

+0:00

2.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

18:00

+0:11

3.

Lina Sandquist

OL Trollelg

19:57

+2:08

4.

Eva Amundsen

Freidig

21:33

+3:44

5.

Guro Haaland

Wing OK

21:34

+3:45

6.

Maia Ruano Strand

Wing OK

21:54

+4:05

7.

Emma Imsland

Wing OK

22:23

+4:34

8.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

25:31

+7:42

9.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

25:45

+7:56

10.

Agnes Vilhelmine Engtrø

Freidig

27:06

+9:17

11.

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

29:33

+11:44

DSQ

Eira Forsbak Asplem

Freidig

25:06

136

DSQ

Ellinor Haugan Sando

Freidig

25:19

136

DNS

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Halvorsen

Freidig

18:25

+0:00

2.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

18:45

+0:20

3.

Annika Lund Eikrem

Freidig

20:31

+2:06

4.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

20:53

+2:28

DSQ

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

24:57

136

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

17:13

+0:00

2.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

19:36

+2:23

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

14:35

+0:00

2.

Janne Tjørhom Aasheim

NTNUI

15:39

+1:04

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

15:44

+1:09

4.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

16:43

+2:08

5.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

16:47

+2:12

6.

Maren Norderud

NTNUI

17:26

+2:51

7.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

17:28

+2:53

8.

Marit Schmid

OL Trollelg

18:36

+4:01

9.

Sunniva Morgan

Malvik IL

18:58

+4:23

10.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

21:44

+7:09

11.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

23:42

+9:07

DNS

Maren Grande

Frol IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Byåsen IL

18:23

+0:00

2.

Mari Angell-Petersen

Freidig

20:56

+2:33

3.

Kristin Waaktaar Opland

Byåsen IL

23:49

+5:26

4.

Ingrid Denstad Iversen

Wing OK

24:20

+5:57

5.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

24:24

+6:01

6.

Evelyn Lauvstad Brenne

Byåsen IL

25:06

+6:43

7.

Ingerid Reinertsen

Freidig

26:29

+8:06

DSQ

Ida Neese

Freidig

22:59

134

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

18:56

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

19:57

+1:01

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

20:46

+1:50

4.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

21:41

+2:45

5.

Tone Almås

IL Leik

21:42

+2:46

6.

Sigrid Melkild

Freidig

21:50

+2:54

7.

Hilde Forbord

Malvik IL

23:35

+4:39

8.

Mari Hoff

Byåsen IL

25:17

+6:21

9.

Trude Forsbak

Freidig

28:56

+10:00

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Arnesen

Byåsen IL

23:24

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

24:29

+1:05

3.

Grete Berge Owren

Freidig

25:47

+2:23

4.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

29:12

+5:48

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Byåsen IL

39:46

+0:00

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

31:53

+0:00

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

37:10

+5:17

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Helland

Wing OK

47:02

+0:00

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

28:53

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johannes Harneshaug Ronæss

Freidig

17:06

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

13:26

Anton Nomeland

Byåsen IL

10:12

Torstein Wold Aalde

Freidig

12:13

Eivind Helgemo Furuholt

Byåsen IL

18:13

Elias Rygg

Freidig

13:14

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

7:54

+0:00

2.

Jesper Rønsberg

Malvik IL

10:10

+2:16

3.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

10:21

+2:27

4.

Tim Aursand

Malvik IL

10:53

+2:59

5.

Trygve Bøhle

Freidig

11:39

+3:45

6.

Linus Fossum Malmring

Freidig

11:40

+3:46

7.

Kornelius Aas

Freidig

12:52

+4:58

8.

Firmin Coudert

Freidig

15:55

+8:01

DNS

Arn Kvikne Furberg

Wing OK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

17:18

+0:00

2.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

18:36

+1:18

3.

Erlend Grønli

Freidig

18:37

+1:19

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

14:02

+0:00

2.

Hallvard Hellevik

Freidig

16:04

+2:02

3.

Didrik Snøfugl

Freidig

17:44

+3:42

4.

Tristan Halvorsen

Freidig

17:55

+3:53

5.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

20:01

+5:59

Brutt

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

4:32

134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 9...

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Aune

Byåsen IL

15:05

+0:00

2.

Simen Fritzner

NTNUI

17:57

+2:52

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

12:54

+0:00

2.

Terje Maroni

Byåsen IL

13:08

+0:14

3.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

14:18

+1:24

4.

Ola Keiserås

IL Leik

14:53

+1:59

5.

Lukas Olm

Kils OK

15:10

+2:16

6.

Bjørn Anders Flågen

NTNUI

15:15

+2:21

7.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

15:19

+2:25

8.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

15:29

+2:35

9.

Marius Staff

NTNUI

16:05

+3:11

10.

Ole Tobias Utne Bjerke

NTNUI

16:34

+3:40

11.

Ola Morset

Wing OK

16:35

+3:41

12.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

16:41

+3:47

13.

Tommy Schmid

OL Trollelg

21:30

+8:36

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Byåsen IL

14:38

+0:00

2.

Andreas Haaland

Wing OK

14:57

+0:19

3.

Jørgen Tegdan

Freidig

15:23

+0:45

4.

Christian Hohl

Byåsen IL

15:29

+0:51

5.

Børge Leiren

Byåsen IL

15:52

+1:14

6.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

16:20

+1:42

7.

Simon Lund Eikrem

Freidig

16:50

+2:12

90

8.

Johannes Høysæter

Wing OK

17:15

+2:37

9.

Frode Engtrø

17:29

+2:51

10.

Nicholas Morgan

Malvik IL

17:45

+3:07

11.

Lars Klemetsaune

OL Trollelg

18:08

+3:30

12.

Morten Aursand

Malvik IL

19:05

+4:27

13.

Kristian Stensrud

Freidig

19:44

+5:06

14.

Anthony Leroyer

Freidig

20:20

+5:42

15.

Lars Imsland

Wing OK

23:11

+8:33

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

17:13

+0:00

2.

Truls Ryum

NTNU BIL

17:41

+0:28

3.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

17:58

+0:45

4.

Knut Hagen

Byåsen IL

18:27

+1:14

5.

Agnar Renolen

Wing OK

18:55

+1:42

6.

Eskil Følstad

Freidig

19:24

+2:11

7.

Olle Malmring

Freidig

20:53

+3:40

8.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

21:41

+4:28

9.

Arne Inge Kolstad

Wing OK

21:55

+4:42

10.

Jon Vindal

Wing OK

22:24

+5:11

11.

Dag Erik Helland

Wing OK

22:25

+5:12

12.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

23:32

+6:19

DSQ

Morten Korsvold

Wing OK

19:05

137

DSQ

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

19:35

137

DSQ

Geir Willumsen

Freidig

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

16:41

+0:00

2.

Terje Midtbø

Wing OK

21:04

+4:23

3.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

25:40

+8:59

4.

Per Olav Johansen

29:52

+13:11

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

20:47

+0:00

2.

Geir Owren

Freidig

22:07

+1:20

3.

Helge Rustad

Freidig

25:25

+4:38

4.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

29:10

+8:23

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

22:26

+0:00

2.

Tom Bugge

Byåsen IL

27:35

+5:09

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

29:47

+0:00

2.

Rolf Karset

Steinkjer OK

29:54

+0:07

3.

Roar Forbord

Malvik IL

33:06

+3:19

4.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

34:27

+4:40

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

25:27

+0:00

2.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

27:04

+1:37

3.

Eigil Sørli

Malvik IL

29:15

+3:48

4.

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst OK

49:10

+23:43

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 september 2022, 17:20:44

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

171

Antall startet:

167