Klasse: Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Arild Heggeset | Gjest | 27:40 | +0:00 | 13:50 | |||
2. | Egil Repvik | Gjest | 37:05 | +9:25 | 18:32 | |||
3. | Leif Engen | Gjest | 37:24 | +9:44 | 18:42 | |||
4. | Tore Brurok | Gjest | 40:27 | +12:47 | 20:13 | |||
5. | Øistein Åsmul | Byutvikling | 41:26 | +13:46 | 20:43 | |||
6. | Anders Lauglo | Gjest | 41:50 | +14:10 | 20:55 | |||
7. | Atle Mørk | NTNU | 42:11 | +14:31 | 21:05 | |||
8. | Magne Rø | St Olav | 43:48 | +16:08 | 21:54 | |||
9. | Berit Grande | Sikt | 44:07 | +16:27 | 22:03 | |||
10. | Stig Arild Haugskott | Gjest | 48:08 | +20:28 | 24:04 | |||
11. | Tore Kiste | Gjest | 53:39 | +25:59 | 26:49 | |||
12. | Asbjørg Engdal Olsen | Statkraft | 56:48 | +29:08 | 28:24 | |||
13. | Edmund Olsen | NTNU | 57:44 | +30:04 | 28:52 | |||
14. | Arnfinn Langeland | NTNU | 1:11:43 | +44:03 | 35:51 | |||
15. | Anne Stenseth | St Olav | 1:17:48 | +50:08 | 38:54 | |||
16. | Aud Bodil Lund | Gjest | 1:24:48 | +57:08 | 42:24 | |||
Klasse: Mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rolf Arne Kleiv | NTNU | 34:48 | +0:00 | 10:14 | |||
2. | Kim Bjerkevoll | Gjest | 37:31 | +2:43 | 11:02 | |||
3. | Klaus Livik | Volue | 39:12 | +4:24 | 11:31 | |||
4. | Kurt Amundsen | Gjest | 39:34 | +4:46 | 11:38 | |||
5. | Magnus Hjelle | Gjest | 40:19 | +5:31 | 11:51 | |||
6. | Øyvind Haugan Lien | NTNU | 40:25 | +5:37 | 11:53 | |||
7. | Frank Bjarkø | Gjest | 40:38 | +5:50 | 11:57 | |||
8. | Even Hofstad | Gjest | 44:48 | +10:00 | 13:10 | 32 | ||
9. | Frode Stensrud | Gjest | 46:07 | +11:19 | 13:33 | |||
10. | Tor Gjermstad | Gjest | 46:11 | +11:23 | 13:35 | |||
11. | Olav Kvittem | Sikt | 46:19 | +11:31 | 13:37 | |||
12. | Tor Arne Haugen | Gjest | 47:44 | +12:56 | 14:02 | |||
13. | Tore Heggem | Gjest | 48:21 | +13:33 | 14:13 | |||
14. | Terje Aunvik | Gjest | 48:31 | +13:43 | 14:16 | |||
15. | Hilde Nestvold | Gjest | 49:43 | +14:55 | 14:37 | |||
16. | Arnulf Villmo | Gjest | 49:47 | +14:59 | 14:38 | |||
17. | Mario Ditaranto | SINTEF | 50:11 | +15:23 | 14:45 | |||
18. | Ã…se Rita Ellingsen | Byutvikling | 52:43 | +17:55 | 15:30 | |||
19. | Tom Johansen | Gjest | 53:40 | +18:52 | 15:47 | |||
20. | Tore Fornes | Gjest | 54:26 | +19:38 | 16:00 | |||
21. | Svein Hove | Gjest | 55:37 | +20:49 | 16:21 | |||
22. | Erik Lund | NTNU | 57:27 | +22:39 | 16:53 | |||
23. | Maj-Lis Rønning | NTNU | 59:38 | +24:50 | 17:32 | |||
24. | Robert von Hirsch | Statkraft | 1:00:05 | +25:17 | 17:40 | |||
25. | M Le | Gjest | 1:00:06 | +25:18 | 17:40 | |||
26. | Gunnhild Oftedal | NTNU | 1:00:18 | +25:30 | 17:44 | |||
27. | Kari Rannov Bostad | NTNU | 1:03:06 | +28:18 | 18:33 | |||
28. | Per Olav Johansen | Tensio | 1:03:35 | +28:47 | 18:42 | |||
29. | HÃ¥vard Rekstad | NTNU | 1:05:58 | +31:10 | 19:24 | |||
30. | Kjell Bratbergsengen | NTNU | 1:07:45 | +32:57 | 19:55 | |||
31. | Beathe Sitter | NTNU | 1:13:03 | +38:15 | 21:29 | |||
32. | Maren Kamp | Gjest | 1:20:15 | +45:27 | 23:36 | |||
33. | Rune M. Holt | NTNU | 1:25:43 | +50:55 | 25:12 | |||
DSQ | Jens Øystein Gjersvold | Gjest | 1:00:43 | 37 38 45 41 39 48 49 50 | ||||
Klasse: Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Arild Holm Clausen | NTNU | 40:46 | +0:00 | 8:51 | |||
2. | Jens Erik Slagsvold | St Olav | 41:13 | +0:27 | 8:57 | |||
3. | Helge Venås Flægstad | Gjest | 47:24 | +6:38 | 10:18 | |||
4. | Morten Korsvold | SINTEF | 47:26 | +6:40 | 10:18 | |||
5. | Terje Kanstad | NTNU | 55:35 | +14:49 | 12:05 | |||
6. | Vegard Bjørgan | Gjest | 59:38 | +18:52 | 12:57 | |||
7. | Øivind Magne Rogndalen | Gjest | 1:02:34 | +21:48 | 13:36 | |||
8. | Jan Erik Kofoed | NTNU | 1:06:55 | +26:09 | 14:32 | |||
DSQ | Terje Skjeggedal | NTNU | 45:40 | 71 |
Sist oppdatert: | 25 oktober 2022, 07:41:55 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 59 |
Antall startet: | 59 |