Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2022Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 4/BK2, Nybrotta 18. mai 2022

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Thea Nordback Bøe

Frol IL

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

Isa Govassmark Dahlen

Frol IL

Even Dahlen

Frol IL

Hermine Dahlen

Frol IL

Henrik Sandstad Dahlen

Frol IL

Ingrid Svendgård

OK Skøynar

Andrea Myrvold

Verdal OK

Maris Tingulm

Verdal OK

Jenny Dillan

Verdal OK

Annbjørg Røflo Skjørholm

Verdal OK

Innsendt korrigert navn

Bård Skjørholm

Verdal OK

Joar Munkeby

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL

83

Peder Munkeby

Frol IL

Johanne Munkeby

Frol IL

Janna Skatland

Frol IL

Lise Skatland

Frol

Innsendt korrigert klubb

Sigrid Lian Strand

Frol IL

Otelie Lian Strand

Frol IL

Live Marie Langøygard

Frol IL

Håkon Hemming

Frol IL

Tiril Dahlen

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Bertelsvik Jenssen

Frol IL

17:23

+0:00

2.

Håkon Skjerve

Verdal OK

24:25

+7:02

3.

Sanna Salater Iversen

Frol IL

24:40

+7:17

4.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

26:13

+8:50

5.

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

26:14

+8:51

6.

Gro Teodorsen

Frol IL

26:36

+9:13

7.

Lars Stavran

Inderøy il

27:55

+10:32

8.

Olav Magne Svendgård

Skøynar

29:02

+11:39

9.

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

29:04

+11:41

10.

Lisbeth Johansen

Frol IL

29:23

+12:00

11.

Magnus Jenssen

Frol IL

29:24

+12:01

12.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

31:03

+13:40

13.

Erik Hemming

Frol IL

31:06

+13:43

14.

Karin Skjellegrind

Frol IL

32:43

+15:20

15.

Fritjof Toft Skjellegrend

Frol IL

32:51

+15:28

16.

Viktor Krupa

Skøynar

33:35

+16:12

17.

Ingrid Bjørklund

Verdal OK

34:59

+17:36

18.

Inge Hafstad

Verdal OK

35:07

+17:44

19.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

37:02

+19:39

20.

Martine Frøseth

Verdal OK

39:14

+21:51

21.

Svein Erik Myrvold

Verdal OK

39:17

+21:54

22.

Trym Ness Jensen

Frol IL

39:59

+22:36

23.

Marius Musum

Verdal OK

40:09

+22:46

24.

Tuva Ness-Jensen

Frol IL

40:43

+23:20

Innsendt korrigert navn

25.

Maren Musum

Verdal OK

42:57

+25:34

26.

Hans Kristian Musum

Frol IL

43:48

+26:25

27.

Kari Melby

Verdal OK

44:48

+27:25

28.

Asbjørn Strøm

OK Skøynar

45:47

+28:24

29.

Heidi Rånes

Verdal OK

50:03

+32:40

30.

May Iren Clausen

Verdal OK

50:12

+32:49

31.

Lene Jacobsen

Frol IL

51:12

+33:49

32.

Vebjørn Hestman

Frol IL

51:30

+34:07

33.

Håvars hestman

Frol IL

51:32

+34:09

34.

Grete Smestad

Frol IL

53:38

+36:15

34.

Grete Smestad

Frol IL

53:38

+36:15

36.

Sander Matberg

Frol IL

54:02

+36:39

37.

Mathias Jacobsen

Frol IL

54:07

+36:44

38.

Gustav Norum Hallset

Inderøy il

56:53

+39:30

39.

Eli Kristoffersen

Verdal OK

1:01:45

+44:22

40.

Snorre Gudding

Frol IL

1:07:00

+49:37

41.

Tiril Gudding

Frol IL

1:07:02

+49:39

DSQ

Runar Jenssen

Frol IL

26:18

87

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Gjedrem Lund

Verdal OK

31:20

+0:00

2.

Matias Skjørholm Dillan

Verdal OK

37:49

+6:29

3.

Øyvind Skei

Frol IL

38:06

+6:46

4.

Nina Stensland Melbye

Verdal OK

50:53

+19:33

5.

Iver Norum Hallset

Inderøy il

52:30

+21:10

6.

Jonas Solberg

Verdal OK

55:09

+23:49

7.

ARnstein Solberg

Verdal OK

55:19

+23:59

8.

Remi Engan Heggelund

Frol IL

1:04:13

+32:53

9.

Tove Engan

Frol IL

1:04:28

+33:08

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johan Hynne Skjerve

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

27:07

+0:00

2.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

28:25

+1:18

3.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

29:53

+2:46

4.

Ane Sandstad

Frol IL

30:41

+3:34

5.

John Kvaal

Verdal OK

34:42

+7:35

6.

Steinar Kvam

Inderøy il

34:48

+7:41

7.

Terje Hofstad

Frol IL

35:42

+8:35

8.

Ida Johanne lian

Frol IL

35:44

+8:37

9.

Magnhild Forseth

Frol IL

36:28

+9:21

10.

Erik Rånes

Verdal OK

36:44

+9:37

11.

Ole A Hustad

Frol IL

37:11

+10:04

12.

Fridtjof Sandstad

Frol IL

37:17

+10:10

13.

Harald Bakken

Frol IL

37:43

+10:36

14.

Trond Iversen

Verdal OK

38:48

+11:41

15.

Andreas Guin

Verdal OK

39:29

+12:22

16.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

39:39

+12:32

17.

Eivind Ness-Jensen

Frol IL

40:57

+13:50

Innsendt korrigert navn

18.

Ludvig Langøygard

Frol IL

41:15

+14:08

19.

Kristian Matberg

Frol IL

42:51

+15:44

19.

Kristian Matberg

Frol IL

42:51

+15:44

21.

Alf Dagfinn Ringstad

OK Skøynar

43:32

+16:25

22.

Brage Reinås

Frol IL

43:36

+16:29

23.

Marita Jacobsen

Frol IL

45:25

+18:18

24.

Hans Moltzau

Frol IL

52:31

+25:24

25.

Astrid Svendgård

Frol IL

53:50

+26:43

26.

Lena Alstad

Frol IL

53:57

+26:50

27.

Trond Sturla Rånes

Verdal OK

54:05

+26:58

28.

Sverre Kristoffersen

Verdal OK

55:41

+28:34

29.

Jo Langøygard

Frol IL

55:48

+28:41

30.

Selma Langøygard

Frol IL

55:51

+28:44

31.

Asbjørn Berg

Inderøy il

56:40

+29:33

32.

Hanna Skjerve

Verdal OK

58:09

+31:02

32.

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

58:09

+31:02

34.

Charlotte Ertsås

Frol IL

1:03:25

+36:18

35.

Lene Ness Jensen

Frol IL

1:06:03

+38:56

36.

Trygve Skavhaug

Frol IL

1:07:42

+40:35

37.

Johannes Matberg

Frol IL

1:07:48

+40:41

38.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

1:07:52

+40:45

39.

Martin Myrvold

Verdal OK

1:32:37

+1:05:30

DSQ

Jan Jacobsen

Frol IL

29:19

150

DSQ

Mia Reinås

Frol IL

41:26

90 91

DSQ

Randi Jensen

Frol IL

45:16

100

DSQ

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

51:05

93 96 100 83 87 85

DSQ

Mads Kristian Strand

Frol IL

1:24:27

Innsendt korrigert navn

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anne Midtbust

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Lund

Verdal OK

38:26

+0:00

2.

Anton Bjartnes

Verdal OK

40:57

+2:31

3.

Arne Grevskott

Frol IL

45:57

+7:31

4.

Karl Arne Melbye

Verdal OK

52:05

+13:39

5.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

52:30

+14:04

6.

Arild Vassenden

Frol IL

54:45

+16:19

7.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

55:44

+17:18

8.

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

57:21

+18:55

9.

Marius Enes

Verdal OK

58:01

+19:35

10.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

1:00:09

+21:43

11.

Anders Hynne

Frol IL

1:07:19

+28:53

12.

Jon Marius Iversen

Verdal OK

1:08:08

+29:42

13.

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

1:12:56

+34:30

14.

William Iversen

Verdal OK

1:13:05

+34:39

15.

Hannah Gustad Strøm

OK Skøynar

1:22:08

+43:42

16.

Håkon Hallan

OK Skøynar

1:23:46

+45:20

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Skjeset

Frol IL

40:16

+0:00

2.

Martin Vehus Skjerve

Frol IL

46:23

+6:07

3.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

50:58

+10:42

4.

Rolf Alstad

Frol IL

53:20

+13:04

5.

Gunnar Vatn

Frol IL

54:58

+14:42

6.

Magnus Alstad

Frol IL

56:28

+16:12

7.

Fhilip Iversen

Verdal OK

56:47

+16:31

8.

Herman Leithe

Frol IL

1:06:38

+26:22

9.

Veiko Saarestik

Frol IL

1:12:24

+32:08

10.

Per Didrik Nonstad

Wing

1:17:44

+37:28

11.

Halvard Vestad

Frol IL

1:25:40

+45:24

12.

Aleksander Tanem Iversen

Verdal OK

1:31:56

+51:40

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Grete Salater

Frol IL

Randi Haugskott

Frol IL

Tom Rune Iversen

Frol IL

Jonas Ressem

Frol IL

Vidar Venås

Frol IL

Hans Lund

Frol IL

Vegard Ressem

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 mai 2022, 20:22:32

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

156

Antall startet:

156