Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsserien løp 4 24. mai 2022

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Bjerkseth

Fredrikstad SK

Julia Øygard

Fredrikstad SK

Ingrid Louise Pehrsen-Lunde

Sarpsborg OL

Sophia Lund-Haugen

Sarpsborg OL

Vetle Stanes

Sarpsborg OL

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

Alvar Hasvik

Fredrikstad SK

Olav Nikolai Bangor

Fredrikstad SK

Caroline Svartedal Aasen

Trøsken IL

Athene Victoria Stokseth

Halden SK

Ivar Helgerud

Halden SK

Eldar Helgerud

Halden SK

Brynjar Ramtvedt

Sarpsborg OL

Ingrid Dahlstrøm

Fredrikstad SK

Klara Johansson

Sarpsborg OL

Ivar Emil Schiøtz

Sarpsborg OL

Aurora Wernersen-Guldberg

Sarpsborg OL

Tobias Haldin

Halden SK

Kari Lindemark-Vikesland

Sarpsborg OL

Martine Westby

Indre Østfold OK

Mikaela Melleby Fremmerlid

Indre Østfold OK

Olav Lavoll Giltvedt

Indre Østfold OK

Olivia Aune Bryne

OK Moss

Abel Aurel Karosi

Halden SK

Annika Louise Thuve

Fredrikstad SK

Torid Helene Førrisdahl-Johansen

Indre Østfold OK

Oda Moen

Indre Østfold OK

Martin Schie

Indre Østfold OK

146 141 143

Elida Espenes

Varteig OL

Milli Espenes

Varteig OL

Anna Elizabeth Fontes Aarbu

Varteig OL

Mina Bauer

Varteig OL

Lukas Bauer

Varteig OL

146 141 143

Klasse: D9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aisha Rostveit Elmi

OK Moss

Mari Haugstvedt

Indre Østfold OK

Lotta Ringstad Holt

Fredrikstad SK

Ingrid Johanne Ringstad

Fredrikstad SK

Eva Riddervold Kahrs

Fredrikstad SK

Signe Kjerkreit

Trøsken IL

Frøydis Ramtvedt

Sarpsborg OL

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

Maren Signebøen

Halden SK

Sigrid Dyrop

Sarpsborg OL

Klasse: H9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Trym Strømberg

Fredrikstad SK

Aksel Solberg

Fredrikstad SK

Johan Karlsson Kahrs

Fredrikstad SK

Ebi Fahadi-Elmenhorst

OK Moss

Jonas Bjur Haugsten

Fredrikstad SK

Troy Victor Stokseth

Halden SK

Edwin Flinth Rakstad

Halden SK

144

Silas Håkonseth

Halden SK

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Bekkevard

Halden SK

18:42

+0:00

6:48

2.

Hanna Haldin

Halden SK

19:18

+0:36

7:01

3.

Ellen Maria Ringstad

Fredrikstad SK

19:53

+1:11

7:13

4.

Emma Enger-Olsen

Fredrikstad SK

22:07

+3:25

8:02

5.

Johanne Klavestad Aaby

Fredrikstad SK

22:09

+3:27

8:03

6.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

22:46

+4:04

8:16

7.

Marie Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

23:33

+4:51

8:33

8.

Tora Marie Kjerkreit

Trøsken IL

25:48

+7:06

9:22

9.

Ella Mathilde Thuve

Fredrikstad SK

26:10

+7:28

9:30

10.

Marte Julie Fremstad

Indre Østfold OK

28:01

+9:19

10:11

11.

Åsne November Bjørke

Halden SK

31:49

+13:07

11:34

12.

Elise Haugstvedt

Indre Østfold OK

33:46

+15:04

12:16

13.

Amelia Aune Bryne

OK Moss

41:34

+22:52

15:06

14.

Emma Josefine Haugen

Sarpsborg OL

42:02

+23:20

15:17

DNS

Miriam Ramtvedt

Sarpsborg OL

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Bryggen

Halden SK

18:42

+0:00

6:48

2.

Ole Christian Løchen

Halden SK

24:26

+5:44

8:53

3.

William Barslund

Fredrikstad SK

27:07

+8:25

9:51

4.

Gellert Endre Karosi

Halden SK

29:38

+10:56

10:46

DSQ

Oskar Tobias Bjøntegaard Karlsrud

Indre Østfold OK

26:05

149

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pauline Gudim Valsgård

Indre Østfold OK

20:21

+0:00

6:56

2.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

23:23

+3:02

7:58

3.

Ingrid Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

25:59

+5:38

8:52

4.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

28:26

+8:05

9:42

4.

Malin Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

28:26

+8:05

9:42

6.

Betina Arnesen

Fredrikstad SK

29:59

+9:38

10:13

7.

Mina Karlsrud

Indre Østfold OK

35:39

+15:18

12:10

8.

Nora Sofie Fremstad

Indre Østfold OK

1:01:19

+40:58

20:55

DNS

Alvilde Ramtvedt

Sarpsborg OL

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ville Emil Wingstedt

Halden SK

20:50

+0:00

7:06

2.

Fredrik Signebøen

Halden SK

20:57

+0:07

7:09

3.

Peder Kjerkreit

Trøsken IL

25:38

+4:48

8:44

4.

Isak Solberg

Fredrikstad SK

25:48

+4:58

8:48

5.

Selmer Ringstad Holt.

Fredrikstad SK

28:33

+7:43

9:44

6.

Sondre Strømberg

Fredrikstad SK

29:00

+8:10

9:53

7.

Johan Fredrik Svendsby Braarud

Halden SK

29:56

+9:06

10:12

8.

Sander Agnalt Heggenes

Trøsken IL

32:15

+11:25

11:00

9.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

33:50

+13:00

11:32

10.

Ralf Johannes G. Hamre

Sarpsborg OL

34:00

+13:10

11:36

11.

Hans Elias Moen

Halden SK

35:45

+14:55

12:12

12.

Trym Breimo

OK Moss

43:47

+22:57

14:56

13.

Halvor Ek Hedlund

Trøsken IL

48:55

+28:05

16:41

DSQ

Hugo Holmquist

Fredrikstad SK

31:53

138

DSQ

Sean Christian Berget

Halden SK

1:06:07

135

DNS

Kristian Petrus Førrisdahl-Johansen

Indre Østfold OK

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Schmitt Gran

Halden SK

22:15

+0:00

5:57

2.

Inger Anne Svendsby Braarud

Halden SK

24:37

+2:22

6:35

110

3.

Ingrid Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

25:39

+3:24

6:52

4.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

26:43

+4:28

7:09

5.

Hedvig Scheele Søyland

Fredrikstad SK

27:39

+5:24

7:24

6.

Ingrid Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

29:32

+7:17

7:55

132

7.

Marte Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

30:09

+7:54

8:04

DNS

Jenny Danevad

Fredrikstad SK

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

24:23

+0:00

6:32

2.

Martin Bryggen

Halden SK

26:11

+1:48

7:01

3.

Sverre Sandvik

Halden SK

28:18

+3:55

7:35

139 133 130 140 131 134 135 142

4.

Jesper Vonen Svae

Sarpsborg OL

28:24

+4:01

7:36

5.

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

29:04

+4:41

7:47

6.

Audun Nordby

Fredrikstad SK

32:20

+7:57

8:40

7.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

33:54

+9:31

9:05

8.

Birk Breimo

OK Moss

36:00

+11:37

9:39

9.

Eskil Pehrsen-Lunde

Sarpsborg OL

49:51

+25:28

13:21

10.

Fredrik Texmo Grønn

Sarpsborg OL

51:28

+27:05

13:47

DNS

Syver Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

Klasse: D10-20 Utvikling

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilma Danevad

Fredrikstad SK

20:37

+0:00

7:29

2.

Charlotte Svartedal Aasen

Trøsken IL

22:14

+1:37

8:05

3.

Oda Gullingsrud

Trøsken IL

24:24

+3:47

8:52

Klasse: H10-20 Utvikling

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Kuritar

Fredrikstad SK

29:52

+0:00

10:51

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

32:56

+0:00

8:49

2.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

38:36

+5:40

10:20

DNS

Sigrid Hauge

Sarpsborg OL

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

20:54

+0:00

5:36

2.

Henrik Julian Fontes Aarbu

Halden SK

30:51

+9:57

8:16

3.

Mathias Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

31:18

+10:24

8:23

4.

Peder Bryggen

Halden SK

31:28

+10:34

8:26

DNS

Balder Hasvik Larsen

Halden SK

DNS

Sivert Finstad

Fredrikstad SK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 mai 2022, 20:11:09

Arrangør:

Indre Østfold OK

Antall deltagere:

128

Antall startet:

120