Klasse: N-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Edvin Thorrud Brunes | Modum OL | 0:00 | ||||||
Siri Thorrud Brunes | Modum OL | 0:00 | ||||||
Falk Teigen Staib | Sturla, IF | 0:00 | ||||||
Arya Bottegård | Modum OL | 0:00 | ||||||
Lars Magnus Dalby | Modum OL | 0:00 | ||||||
Sondre V. E. Westerlund | Modum OL | 0:00 | ||||||
Eirik Brandtenborg | Modum OL | 0:00 | ||||||
Amanda Sørumshagen | Modum OL | 0:00 | ||||||
Thale Strande | Ringerike OL | 0:00 | ||||||
Hendy Hope Barth | Ringerike OL | 0:00 | ||||||
Pernille Solheim Berge | Modum OL | 0:00 | ||||||
DNS | Jenny Solheim Berge | Modum OL | ||||||
Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingeborg Marie Bjørgum-Thorsby | Eiker OL | 17:17 | +0:00 | 8:38 | |||
2. | Alva Zahl Eriksson | Kongsberg OL | 29:33 | +12:16 | 14:46 | |||
3. | Emma Eline Elvekrok | Eiker OL | 32:05 | +14:48 | 16:02 | |||
4. | Nila Hilleren | Eiker OL | 36:53 | +19:36 | 18:26 | |||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oda Opseth | Ringerike OL | 21:09 | +0:00 | 10:04 | |||
2. | Amalie Myrvold Skovlyst | Kongsberg OL | 24:13 | +3:04 | 11:31 | |||
3. | Nora Nathalie Elvekrok | Eiker OL | 29:37 | +8:28 | 14:06 | |||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mina Hobbelstad | Eiker OL | 24:49 | +0:00 | 10:20 | |||
2. | Elsa Sofie Lysheden-Vogt | Konnerud IL | 30:48 | +5:59 | 12:50 | |||
3. | Ingrid Lesteberg | Kongsberg OL | 32:27 | +7:38 | 13:31 | |||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mina Akiko Johnsen | Sturla, IF | 23:30 | +0:00 | 8:42 | |||
2. | Synne Sommerstad Røste | Kongsberg OL | 24:48 | +1:18 | 9:11 | |||
3. | Martine Gjermstad Pettersen | Konnerud IL | 25:36 | +2:06 | 9:28 | |||
4. | Ylva Klausen | Sturla, IF | 26:37 | +3:07 | 9:51 | |||
5. | Marianne Solheim Sandberg | Modum OL | 28:05 | +4:35 | 10:24 | |||
6. | Anita Hilleren | Eiker OL | 31:54 | +8:24 | 11:48 | |||
DSQ | Tonje Elvekrok | Eiker OL | 27:30 | 94 87 73 88 90 100 200 | ||||
Klasse: D 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingjerd Sommerstad | Kongsberg OL | 23:24 | +0:00 | 9:21 | |||
2. | Trine Opseth | Ringerike OL | 27:11 | +3:47 | 10:52 | |||
3. | Stine Kaiser | Sturla, IF | 28:52 | +5:28 | 11:32 | |||
4. | Grete Thorsby | Eiker OL | 40:16 | +16:52 | 16:06 | |||
5. | Trude Hansen | Berger og Svelvik OL | 40:29 | +17:05 | 16:11 | |||
6. | Kristin Sæthre Sørensen | Sturla, IF | 45:12 | +21:48 | 18:04 | |||
DSQ | Kirsten Gjermstad | Konnerud IL | 32:37 | 83 | ||||
Klasse: D 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Torun Dyrkorn | Eiker OL | 33:40 | +0:00 | 16:01 | |||
2. | Eli Tufte Hanssen | Eiker OL | 33:42 | +0:02 | 16:02 | |||
3. | Aud Kjemperud | Eiker OL | 39:14 | +5:34 | 18:40 | |||
DNS | Kari Lyngbakken | Konnerud IL | ||||||
Klasse: D 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingrid Strande | Ringerike OL | 24:13 | +0:00 | 14:14 | |||
2. | Kari Strande | Ringerike OL | 27:53 | +3:40 | 16:24 | |||
3. | Berit Grosvold | Eiker OL | 39:03 | +14:50 | 22:58 | |||
4. | Grethe Lill Ryeng | Sturla, IF | 53:34 | +29:21 | 31:30 | |||
DNS | Birgitte Bekkelund | Røyken OL | ||||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ted Boström | Konnerud IL | 16:35 | +0:00 | 8:17 | |||
2. | Sindre Elias Lysheden-Vogt | Konnerud IL | 18:43 | +2:08 | 9:21 | |||
3. | Magnus Lesteberg | Kongsberg OL | 19:14 | +2:39 | 9:37 | |||
4. | Valdemar Hellerud Sire | Konnerud IL | 21:11 | +4:36 | 10:35 | |||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jonatan Herman Lysheden-Vogt | Konnerud IL | 15:04 | +0:00 | 7:10 | |||
2. | Hans Kristian Wiger | Modum OL | 15:57 | +0:53 | 7:35 | |||
2. | Ola Gjermstad Pettersen | Konnerud IL | 15:57 | +0:53 | 7:35 | |||
4. | Jon Strand | Kongsberg OL | 16:25 | +1:21 | 7:49 | |||
5. | Kristian Kaiser | Sturla, IF | 16:26 | +1:22 | 7:49 | |||
6. | Filip Molenaar | Modum OL | 20:08 | +5:04 | 9:35 | |||
7. | Aksel Klausen | Sturla, IF | 21:32 | +6:28 | 10:15 | |||
8. | Eirik Lesteberg | Kongsberg OL | 23:26 | +8:22 | 11:09 | |||
9. | Trym Bækken OReilly | Sturla, IF | 34:18 | +19:14 | 16:20 | |||
DSQ | Nils Zahl Eriksson | Kongsberg OL | 30:21 | 111 | ||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jens Wold | Sturla, IF | 17:54 | +0:00 | 7:09 | |||
2. | Mats Ishii Johnsen | Sturla, IF | 18:26 | +0:32 | 7:22 | |||
3. | Simen Sommerstad Røste | Kongsberg OL | 19:40 | +1:46 | 7:52 | |||
4. | Jan Olav Bergan | Kongsberg OL | 21:55 | +4:01 | 8:46 | |||
5. | Fredrik Fet Andersen | Konnerud IL | 22:56 | +5:02 | 9:10 | |||
6. | August Hellerud Sire | Konnerud IL | 24:00 | +6:06 | 9:36 | |||
7. | Oskar Hope | Modum OL | 24:33 | +6:39 | 9:49 | |||
8. | Henrik Kaiser | Sturla, IF | 24:44 | +6:50 | 9:53 | |||
9. | Sebastian Røkeberg | Eiker OL | 27:19 | +9:25 | 10:55 | |||
10. | Georg Knudsen Lund | Modum OL | 34:36 | +16:42 | 13:50 | |||
Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andreas Myrvold Skovlyst | Kongsberg OL | 20:26 | +0:00 | 7:02 | |||
2. | Kenneth Sandvold | Eiker OL | 22:19 | +1:53 | 7:41 | |||
3. | Ola Lesteberg | Kongsberg OL | 23:32 | +3:06 | 8:06 | |||
4. | Joar Gjerdahl | Bodø og Omegn IF Orientering | 23:58 | +3:32 | 8:15 | |||
Klasse: H 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jim Boström | Konnerud IL | 25:12 | +0:00 | 9:20 | |||
2. | Per Erik Opseth | Ringerike OL | 31:16 | +6:04 | 11:34 | |||
3. | Eirik Brynildsen | Eiker OL | 35:10 | +9:58 | 13:01 | |||
4. | Nicolai Andre Bjørgum | Eiker OL | 37:48 | +12:36 | 14:00 | |||
5. | Anders Elvekrok | Eiker OL | 39:35 | +14:23 | 14:39 | |||
6. | Lars Johan Zahl Eriksson | Kongsberg OL | 39:37 | +14:25 | 14:40 | |||
7. | Morten Herman Vogt | Konnerud IL | 43:30 | +18:18 | 16:06 | |||
Klasse: H 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Gustafsson | Sturla, IF | 19:41 | +0:00 | 7:52 | |||
2. | Terje W. Pettersen | Konnerud IL | 22:28 | +2:47 | 8:59 | |||
3. | Øyvind Kjølstad | Modum OL | 31:52 | +12:11 | 12:44 | |||
4. | HÃ¥vard Sandvoll Ask | Lierbygda OL | 36:16 | +16:35 | 14:30 | |||
DSQ | Rune Sørensen | Sturla, IF | 32:45 | 83 | ||||
Klasse: H 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Morten DÃ¥snes | Ringerike OL | 24:57 | +0:00 | 10:23 | |||
2. | Geir Holm Gundersen | Konnerud IL | 25:43 | +0:46 | 10:42 | |||
3. | Roar Nydal | Røyken OL | 53:40 | +28:43 | 22:21 | |||
Klasse: H 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | John Ivar Kjellevold | Modum OL | 32:50 | +0:00 | 15:38 | |||
Klasse: C-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sigurd Paulsen Ask | Lierbygda OL | 20:44 | +0:00 | 10:22 | |||
2. | Jørgen Wiger | Modum OL | 21:30 | +0:46 | 10:45 | |||
3. | Line Zürcher-Grette | Eiker OL | 32:09 | +11:25 | 16:04 | |||
4. | Simen Hobbelstad | Eiker OL | 38:36 | +17:52 | 19:18 | |||
5. | Hedda Wessel Pettersen | Berger og Svelvik OL | 42:11 | +21:27 | 21:05 | |||
DSQ | Ann-Karin Lesteberg | Kongsberg OL | 20:54 | 108 | ||||
Klasse: B-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ellen Akiko Horni-Johnsen | Sturla, IF | 32:01 | +0:00 | 15:14 | |||
2. | Philippe Zürcher | Eiker OL | 33:01 | +1:00 | 15:43 | |||
3. | Anne Moian Nydal | Røyken OL | 38:17 | +6:16 | 18:13 | |||
4. | Silje Overn | Modum OL | 42:46 | +10:45 | 20:21 | |||
5. | Martine Røkeberg | Eiker OL | 51:18 | +19:17 | 24:25 | |||
Klasse: D 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Klara Zahl Eriksson | Kongsberg OL | 29:37 | 14:06 | |||||
Thora Alexandra Brynildsen | Eiker OL | 28:22 | 13:30 | |||||
Tiril Agnethe Brynildsen | Eiker OL | 28:45 | 13:41 | |||||
Vilje Hilleren | Eiker OL | 23:00 | 10:57 | |||||
Marina Sandvold | Eiker OL | 25:57 | 12:21 | |||||
Ylva Teigen Staib | Sturla, IF | 25:46 | 12:16 | |||||
Eira Zürcher-Grette | Eiker OL | 26:59 | 12:50 | |||||
Anastasiya Mironava | Modum OL | 25:49 | 12:17 | |||||
Sofie Storhaug Molenaar | Modum OL | 19:02 | 9:03 | |||||
Marie Gjære Smestad | Kongsberg OL | 41:57 | 19:58 | |||||
Klasse: H 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Jack Boström | Konnerud IL | 16:16 | 7:44 |
Sist oppdatert: | 20 juli 2022, 12:05:09 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 111 |
Antall startet: | 108 |