Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Sprint 22. mai 2022

Klasse: H19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Knudsen

Gneist, IL

16:09

+0:00

6:43

2.

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

16:28

+0:19

6:51

3.

Lars Røttingen

Fana IL

17:50

+1:41

7:25

4.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

18:33

+2:24

7:43

5.

Bård Hekland

IL Gular

18:57

+2:48

7:53

5.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

18:57

+2:48

7:53

7.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

19:25

+3:16

8:05

8.

Sturle Tolo Nordeide

Gneist, IL

20:32

+4:23

8:33

9.

Erik Vikane

Fana IL

20:40

+4:31

8:36

9.

Arne Johannesen

IL Gular

20:40

+4:31

8:36

11.

Dag Terje Røen

Samnanger IL

21:33

+5:24

8:58

12.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

22:22

+6:13

9:19

13.

Bjørge Solli

Askøy OL

23:04

+6:55

9:36

14.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

24:34

+8:25

10:14

15.

Hans-Richard Brattbakk

Fana IL

27:10

+11:01

11:19

DNS

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

14:37

+0:00

6:57

2.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

16:35

+1:58

7:53

3.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

16:57

+2:20

8:04

4.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

17:38

+3:01

8:23

5.

Annemarie Aarnes

Fana IL

18:25

+3:48

8:46

6.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

19:57

+5:20

9:30

7.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

21:15

+6:38

10:07

8.

Birte Nordeide

Gneist, IL

24:17

+9:40

11:33

Klasse: H16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

15:00

+0:00

7:08

2.

Dagfinn Gjerstad

Varegg Fleridrett

16:40

+1:40

7:56

Klasse: D16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

17:13

+0:00

9:03

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Wilhelm Knudsen

Gneist, IL

16:19

+0:00

8:35

2.

Svein Linga

IL Gular

16:46

+0:27

8:49

3.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

16:51

+0:32

8:52

4.

Rune Erdal

Samnanger IL

16:55

+0:36

8:54

5.

Jan Arve Solli

Askøy OL

18:51

+2:32

9:55

6.

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

20:52

+4:33

10:58

7.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

28:35

+12:16

15:02

8.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

31:03

+14:44

16:20

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Strand

Bergens TF

25:51

+0:00

13:36

2.

Anette Kocbach Bølling

Bergens TF

26:44

+0:53

14:04

Klasse: D13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Hausberg Kåstad

Fana IL

14:04

+0:00

7:48

2.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

15:08

+1:04

8:24

3.

Ingrid Brattbakk

Fana IL

27:16

+13:12

15:08

DNS

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

Klasse: H13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

11:48

+0:00

6:33

2.

Emil Heksem

Fana IL

12:26

+0:38

6:54

3.

Magnus Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

13:11

+1:23

7:19

4.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

13:16

+1:28

7:22

5.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

16:18

+4:30

9:03

6.

Jakob B Aarnes

Fana IL

17:55

+6:07

9:57

7.

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

21:07

+9:19

11:43

8.

Markus Heldal Hersvik

Fana IL

24:29

+12:41

13:36

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

17:04

+0:00

9:28

2.

Rannveig Solli

Askøy OL

17:08

+0:04

9:31

3.

Berit Hegdal

Bergens TF

17:18

+0:14

9:36

4.

Siren Greve

Bergens TF

17:58

+0:54

9:58

5.

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

18:06

+1:02

10:03

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Skår

Os Orienteringsklubb

16:33

+0:00

9:11

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Mari Richter

Sandnes IL (Rogaland)

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alis Skår

Os Orienteringsklubb

22:04

+0:00

16:58

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Timian Heere Tuastad

Fana IL

17:11

+0:00

13:13

Klasse: D/H9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Gjerstad

Varegg Fleridrett

9:30

+0:00

7:18

DSQ

Ylva Berg Haugen

Hordvik IL

8:47

52 59 48 43

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Ingeborg Eikanger

Gneist, IL

12:17

+0:00

9:26

2.

Gustav Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

16:47

+4:30

12:54

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eduard Streltsov

Varegg Fleridrett

8:41

+0:00

7:53

2.

Evgenia Streltsova

Varegg Fleridrett

10:04

+1:23

9:09

3.

Daniel Streltsov

Varegg Fleridrett

10:07

+1:26

9:11

4.

Veronica Streltsova

Varegg Fleridrett

10:09

+1:28

9:13

5.

Mira Mukhidinova

Varegg Fleridrett

10:11

+1:30

9:15

6.

Hedda Karlsen Eik

Hordvik IL

10:31

+1:50

9:33

7.

Ole Gjerstad

Varegg Fleridrett

11:00

+2:19

10:00

8.

Maria Christensson

Gneist, IL

11:38

+2:57

10:34

DSQ

Julia Andersen Krog

Gneist, IL

11:40

65


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 mai 2022, 09:55:25

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

71

Antall startet:

68