Klasse: Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Arild Heggeset | Gjest | 35:59 | +0:00 | 13:19 | |||
2. | Grethe Liatun | Gjest | 43:45 | +7:46 | 16:12 | |||
3. | Egil Repvik | Gjest | 46:57 | +10:58 | 17:23 | |||
4. | Arne Mikkelsen | NTNU | 47:27 | +11:28 | 17:34 | |||
5. | Øistein Åsmul | Byutvikling | 52:02 | +16:03 | 19:16 | |||
6. | Sverre Torp | St Olav | 52:45 | +16:46 | 19:32 | |||
7. | Tore Brurok | Gjest | 53:24 | +17:25 | 19:46 | |||
8. | Berit Grande | Sikt | 55:25 | +19:26 | 20:31 | |||
9. | Maj-Lis Rønning | NTNU | 1:01:04 | +25:05 | 22:37 | |||
10. | Jostein Grepstad | NTNU | 1:04:53 | +28:54 | 24:01 | |||
11. | Ruth Schmid | SINTEF | 1:07:02 | +31:03 | 24:49 | |||
12. | Arnfinn Langeland | NTNU | 1:10:50 | +34:51 | 26:14 | |||
13. | Anders Lauglo | Gjest | 1:11:40 | +35:41 | 26:32 | |||
14. | Edmund Olsen | NTNU | 1:14:53 | +38:54 | 27:44 | |||
15. | Atle Briskemyr | Gjest | 1:14:59 | +39:00 | 27:46 | |||
16. | Atle Mørk | NTNU | 1:17:25 | +41:26 | 28:40 | |||
17. | Magne Rø | St Olav | 1:23:18 | +47:19 | 30:51 | |||
18. | Paul Forseth | Gjest | 1:28:01 | +52:02 | 32:35 | |||
19. | Ståle Engdal | Gjest | 1:28:05 | +52:06 | 32:37 | |||
20. | Ingrid Venås | Gjest | 1:28:19 | +52:20 | 32:42 | |||
DSQ | Finn Faye Knudsen | NTNU | 34:25 | 31 32 33 34 | ||||
DSQ | Asbjørg Engdal Olsen | Statkraft | 1:02:36 | 33 34 35 36 | ||||
DSQ | Anne Furuholt | Gjest | 1:15:36 | 34 37 38 | ||||
Klasse: Mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gustav Ruø | Gjest | 38:26 | +0:00 | 9:51 | |||
2. | Jens Kjetil Mehammer | Gjest | 39:39 | +1:13 | 10:10 | |||
3. | Marit Schmid | Gjest | 42:24 | +3:58 | 10:52 | |||
4. | Morten Korsvold | SINTEF | 45:42 | +7:16 | 11:43 | |||
5. | Atle Haugan | Equinor | 51:45 | +13:19 | 13:16 | |||
6. | Frank Bjarkø | Gjest | 51:56 | +13:30 | 13:18 | |||
7. | Kyrre Auran | Gjest | 55:18 | +16:52 | 14:10 | |||
8. | Terje Kanstad | NTNU | 55:39 | +17:13 | 14:16 | |||
9. | Kurt Amundsen | Gjest | 56:04 | +17:38 | 14:22 | |||
10. | Erik Horghagen | Gjest | 57:31 | +19:05 | 14:44 | |||
11. | Per Ivar Skinderhaug | Gjest | 58:16 | +19:50 | 14:56 | |||
12. | Reidar Selmer | Politiet | 58:59 | +20:33 | 15:07 | |||
13. | Even Hofstad | Gjest | 59:25 | +20:59 | 15:14 | |||
14. | Tore Fornes | Gjest | 59:57 | +21:31 | 15:22 | |||
15. | Edgar Furuholt | Gjest | 1:01:11 | +22:45 | 15:41 | |||
16. | Hilde Forbord | Gjest | 1:01:33 | +23:07 | 15:46 | |||
17. | Tore Heggem | Gjest | 1:03:47 | +25:21 | 16:21 | |||
18. | Helge Rustad | SINTEF | 1:05:30 | +27:04 | 16:47 | |||
19. | Hilde Nestvold | Gjest | 1:13:48 | +35:22 | 18:55 | |||
20. | Olav Kvittem | Sikt | 1:13:58 | +35:32 | 18:57 | |||
21. | HÃ¥vard Rekstad | NTNU | 1:24:00 | +45:34 | 21:32 | |||
Klasse: Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Schmid | Gjest | 43:21 | +0:00 | 8:20 | |||
2. | Johan Ahlbäck | St Olav | 43:53 | +0:32 | 8:26 | |||
3. | Johannes Høysæter | Gjest | 45:49 | +2:28 | 8:48 | |||
4. | Truls Ryum | NTNU | 48:47 | +5:26 | 9:22 | |||
5. | Lars Einar Steinsli | Gjest | 53:15 | +9:54 | 10:14 | |||
6. | Tommy Schmid | Gjest | 57:17 | +13:56 | 11:00 | |||
7. | Arild Holm Clausen | NTNU | 1:02:38 | +19:17 | 12:02 | |||
8. | Ingrid Okkenhaug | NTNU | 1:03:09 | +19:48 | 12:08 | |||
9. | Petter Andreas Bergh | NTNU | 1:04:35 | +21:14 | 12:25 | |||
10. | Pauline Røstum Bellingmo | SINTEF | 1:08:52 | +25:31 | 13:14 | |||
11. | Martin Larsen | Gjest | 1:10:12 | +26:51 | 13:30 | |||
12. | Morten Husom | Volue | 1:15:12 | +31:51 | 14:27 | |||
13. | Terje Berg | Statkraft | 1:26:24 | +43:03 | 16:36 | |||
14. | Torgeir Haaland | Equinor | 1:34:00 | +50:39 | 18:04 | |||
15. | Jan Kondula | Gjest | 1:40:57 | +57:36 | 19:24 | |||
DSQ | Ida Hjorth | SINTEF | 17:42 | 31 39 50 51 54 41 42 47 48 36 37 49 3... |
Sist oppdatert: | 25 oktober 2022, 07:49:29 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 60 |
Antall startet: | 60 |