Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Varegg Klubbmesterskap og Sommeravslutning ved Skomakerdiket 7. juni 2022

Klasse: A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

38:21

+0:00

10:57

2.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

39:33

+1:12

11:18

3.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

41:17

+2:56

11:47

4.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

41:58

+3:37

11:59

5.

Kristian Bråten

Varegg Fleridrett

42:03

+3:42

12:00

6.

Tora Aasheim Nymark

NTNUI

42:40

+4:19

12:11

7.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

43:51

+5:30

12:31

8.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

45:07

+6:46

12:53

9.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

45:14

+6:53

12:55

10.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

48:36

+10:15

13:53

11.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

50:53

+12:32

14:32

12.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

51:34

+13:13

14:44

13.

Ove Drange

Varegg Fleridrett

56:42

+18:21

16:12

DSQ

Lars Stuland Larsen

Varegg Fleridrett

42 41 59 46 49 50 51 52 48 53 54 55 16...

DSQ

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

52:06

41

DNS

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

DNS

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

DNS

Roar Berge

Varegg Fleridrett

DNS

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

DNS

Andreas Strømme Lid

Varegg Fleridrett

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

38:55

+0:00

13:53

2.

Tove Aasheim

Varegg Fleridrett

40:50

+1:55

14:35

3.

Britt Kjersti Jåstad

Varegg Fleridrett

44:02

+5:07

15:43

4.

Kari Skarstein Markussen

Varegg Fleridrett

46:53

+7:58

16:44

5.

Lenea Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

47:59

+9:04

17:08

6.

Mette Rogne

Varegg Fleridrett

48:55

+10:00

17:28

7.

Atle Bergseth

Varegg Fleridrett

53:22

+14:27

19:03

8.

Trygve Dahle

Varegg Fleridrett

59:13

+20:18

21:08

9.

Elin Sjødin Drange

Varegg Fleridrett

59:56

+21:01

21:24

10.

Aron Haaheim

Varegg Fleridrett

1:03:36

+24:41

22:42

DSQ

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

39:15

46

DSQ

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

56:09

55

DNS

Inger Søndervik

Varegg Fleridrett

DNS

Lea Hag

Varegg Fleridrett

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrikke F Knudtzon

Varegg Fleridrett

15:22

+0:00

10:14

2.

Jørn Lekve

Varegg Fleridrett

19:30

+4:08

13:00

3.

Sofiya Mukhidinova

Varegg Fleridrett

23:55

+8:33

15:56

4.

Mira Mukhidinova

Varegg Fleridrett

28:29

+13:07

18:59

5.

Pelle Føleide

Varegg Fleridrett

29:11

+13:49

19:27

6.

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

29:32

+14:10

19:41

7.

Maren F Bråten

Varegg Fleridrett

38:59

+23:37

25:59

8.

Aslak Berg Angell

Varegg Fleridrett

1:10:38

+55:16

47:05

161

9.

Håkon Okkenhaug

Varegg Fleridrett

1:13:52

+58:30

49:14

DSQ

Helene Hitland Vang

Varegg Fleridrett

16:33

42 43 44 45 161

DSQ

Simon Søndervik Lekve

Varegg Fleridrett

16:40

42 43 44 45 161

DNS

Henrik Hitland Vang

Varegg Fleridrett

DNS

Sigrun Hitland Johannessen

Varegg Fleridrett

DNS

Anne Horne

Varegg Fleridrett

DNS

Marte Lundestad

Varegg Fleridrett

DNS

Erik Lundestad

Varegg Fleridrett


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 juni 2022, 17:24:48

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

50

Antall startet:

38