Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM sprint 9. juni 2022

Klasse: N2-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tiril Agnethe Brynildsen

Eiker OL

21:22

Ella Johanne Sauve

Sturla, IF

15:08

Eira Zürcher-Grette

Eiker OL

10:19

DNS

Dmitry Katsnelson

Ukraina

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Thora Alexandra Brynildsen

Eiker OL

21:12

15:08

Marte Gulliksen

Eiker OL

14:30

10:21

Vilje Hilleren

Eiker OL

15:06

10:47

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Gulliksen

Eiker OL

13:00

+0:00

7:36

2.

Nila Hilleren

Eiker OL

13:06

+0:06

7:39

45 37

3.

Emma Eline Elvekrok

Eiker OL

16:48

+3:48

9:49

4.

Sofie Skare

Konnerud IL

17:22

+4:22

10:09

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

12:20

+0:00

5:23

2.

Nora Nathalie Elvekrok

Eiker OL

20:00

+7:40

8:44

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Eger

Kongsberg OL

16:07

+0:00

5:45

2.

Elise Renard

Kongsberg OL

16:08

+0:01

5:45

3.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

16:32

+0:25

5:54

4.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

22:10

+6:03

7:55

5.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

22:19

+6:12

7:58

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lone Brochmann

Nydalens SK

16:56

+0:00

5:29

2.

Jenny Baklid

NTNUI

17:09

+0:13

5:34

3.

Mina Akiko Horni Johnsen

Sturla, IF

17:32

+0:36

5:41

4.

Thea Dyrkorn

NTNUI

17:42

+0:46

5:44

5.

Hedda Kjeldsen

Sturla, IF

18:00

+1:04

5:50

6.

Hanna Fedosieieva

Ukraina

18:02

+1:06

5:51

7.

Maiken Økern Hågård

Konnerud IL

18:26

+1:30

5:59

8.

Ylva Klausen

Sturla, IF

18:52

+1:56

6:07

9.

Celine Renard

Kongsberg OL

18:57

+2:01

6:09

10.

Ingrid Mobråthen

Sandefjord OK

19:18

+2:22

6:15

11.

Anita Hilleren

Eiker OL

19:57

+3:01

6:28

12.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

20:36

+3:40

6:41

13.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

23:45

+6:49

7:42

DSQ

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

24:14

43

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

17:00

+0:00

6:04

2.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

19:13

+2:13

6:51

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

18:27

+0:00

6:48

2.

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

19:11

+0:44

7:04

3.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

20:40

+2:13

7:37

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torun Dyrkorn

Eiker OL

17:37

+0:00

6:30

2.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

19:33

+1:56

7:12

3.

Bjørg Svanberg

Røyken OL

21:55

+4:18

8:05

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jack Boström

Konnerud IL

11:33

8:15

Emil Thune Iversen

Sturla, IF

10:51

7:45

51

Sjur Skare

Konnerud IL

14:44

10:31

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

10:06

+0:00

5:54

2.

Marius Thune Iversen

Sturla, IF

10:28

+0:22

6:07

3.

Aksel Elias Sauve

Sturla, IF

13:25

+3:19

7:50

DNS

Mathis Renard

Kongsberg OL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

11:12

+0:00

4:53

2.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

11:57

+0:45

5:13

3.

Nils Zahl Eriksson

Kongsberg OL

12:02

+0:50

5:15

4.

Aksel Klausen

Sturla, IF

13:01

+1:49

5:41

5.

Danylo Bielokon

Kongsberg OL

15:14

+4:02

6:39

6.

Trym Bækken OReilly

Sturla, IF

16:59

+5:47

7:24

7.

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

21:04

+9:52

9:11

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

11:47

+0:00

4:12

2.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

12:27

+0:40

4:26

2.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

12:27

+0:40

4:26

4.

Jens Wold

Sturla, IF

12:40

+0:53

4:31

5.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

12:42

+0:55

4:32

6.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

13:39

+1:52

4:52

7.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

14:36

+2:49

5:12

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

NTNUI

14:42

+0:00

4:24

2.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

15:25

+0:43

4:37

3.

Serhii Kiziiov

Ukraina

17:58

+3:16

5:23

4.

Martin Kaiser

Sturla, IF

18:33

+3:51

5:34

5.

Håkon Wold

Sturla, IF

20:28

+5:46

6:08

6.

Ole Kristian Bangås

Botne SK

26:37

+11:55

7:59

DSQ

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

15:30

48 32 33 34 35 36 44 41 55 40

DSQ

Lars Baklid

Konnerud IL

19:38

DSQ

Stepan Skvirsky

Ukraina

24:54

47

DNS

Mazur Mykhailo

Ukraina

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Elvekrok

Eiker OL

19:48

+0:00

6:25

2.

Eirik Brynildsen

Eiker OL

23:46

+3:58

7:42

3.

Glenn Ekholdt Hilleren

Eiker OL

32:37

+12:49

10:35

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

14:07

+0:00

5:12

2.

Øystein Rognebakke

Sturla, IF

15:30

+1:23

5:43

3.

Roger Wiik

Sturla, IF

16:47

+2:40

6:11

4.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

18:36

+4:29

6:51

DSQ

Peter Carlsen

Sturla, IF

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kr Kopland

Modum OL

16:10

+0:00

5:57

Klasse: A-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isa Heggedal

Konnerud IL

17:26

+0:00

6:13

2.

Bjørn Baklid

Konnerud IL

19:02

+1:36

6:47

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dorota Thune Iversen

Sturla, IF

31:27

+0:00

11:36

DNS

Natali Mazur

Ukraina

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Zürcher-Grette

Eiker OL

17:07

+0:00

10:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 juni 2022, 14:12:55

Arrangør:

Lierbygda O-lag

Antall deltagere:

85

Antall startet:

81