Klasse: N-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Oskar Saxe Vidvei | Wing OK | 38:06 | ||||||
Johanna Hohl Reenaas | Byåsen IL | 22:37 | ||||||
Johannes Håbrekke Roald | Byåsen IL | 24:08 | ||||||
Sondre Håbrekke Roald | Byåsen IL | 44:52 | ||||||
Einar Wold Aalde | Freidig | 26:15 | ||||||
Ingrid Margrete Melvær Bjerkås | Freidig | 35:16 | ||||||
Torunn Mørch | Byåsen IL | 32:49 | ||||||
Isabella Chemis | Wing OK | 47:06 | ||||||
Magnus Hope | Wing OK | 41:45 | ||||||
Lovise Aam | Byåsen IL | 22:29 | ||||||
Eirik Rise Danielsen | Freidig | 26:50 | ||||||
Kristian Ovesen | Malvik IL | 23:56 | ||||||
Olivia Grøtte Stene | Wing OK | 39:04 | ||||||
Maia Andersen | Byåsen IL | 38:10 | ||||||
DSQ | Sofie Laura Andresen | Malvik IL | 35:52 | 36 40 57 | ||||
DNS | Isak Skjærvold Hammern | Byåsen IL | ||||||
Klasse: N-Ã¥pen 10-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Eva van Duinen | Byåsen IL | 41:20 | ||||||
Rebekka van Duinen | Byåsen IL | 26:43 | ||||||
Mikael Hope | Wing OK | 38:40 | ||||||
Klasse: D 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingrid Hohl Reenaas | Byåsen IL | 18:01 | +0:00 | ||||
2. | Oline Randli Elden | Freidig | 22:07 | +4:06 | ||||
3. | Embla Neese-Følstad | Freidig | 24:58 | +6:57 | ||||
4. | Anna Slagsvold | Freidig | 25:17 | +7:16 | ||||
5. | Sanna Dalsaune Thun | Freidig | 25:57 | +7:56 | ||||
6. | Andrea van Duinen | Byåsen IL | 26:05 | +8:04 | ||||
7. | Olivia Meyer Johansen | Wing OK | 27:25 | +9:24 | ||||
8. | Birka Neese-Følstad | Freidig | 35:26 | +17:25 | ||||
9. | Saga Elise Nergaard | Wing OK | 1:08:47 | +50:46 | ||||
DSQ | Edith Skovholt Bonnemaire | Freidig | 23:31 | 55 | ||||
DNS | Jenny Lauvstad Brenne | Byåsen IL | ||||||
DNS | Zoe Coudert | Freidig | ||||||
Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marit Storler Snøfugl | Freidig | 14:36 | +0:00 | ||||
2. | Irene Storler Snøfugl | Freidig | 16:35 | +1:59 | ||||
3. | Vilde Haaland | Wing OK | 18:00 | +3:24 | ||||
4. | Sigrid Lauvstad Brenne | Byåsen IL | 21:38 | +7:02 | ||||
5. | Clara Reinertsen Leroyer | Freidig | 22:04 | +7:28 | ||||
6. | Synnøve Aam | Byåsen IL | 25:44 | +11:08 | ||||
7. | Anna Agathe Gussiaas Gustafson | Freidig | 31:56 | +17:20 | ||||
8. | Victoria Ovesen | Malvik IL | 34:12 | +19:36 | ||||
9. | Eline Reinås Thevik | Malvik IL | 42:38 | +28:02 | ||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tuva Skimmeli Halvorsen | OL Trollelg | 18:38 | +0:00 | ||||
2. | Lina Sandquist | OL Trollelg | 19:16 | +0:38 | ||||
3. | Alice Skovholt Bonnemaire | Freidig | 19:29 | +0:51 | ||||
4. | Maia Ruano Strand | Wing OK | 23:18 | +4:40 | ||||
5. | Guro Haaland | Wing OK | 23:59 | +5:21 | ||||
6. | Eira Forsbak Asplem | Freidig | 24:36 | +5:58 | ||||
7. | Vilde Nordgård Leiren | Byåsen IL | 27:29 | +8:51 | ||||
8. | Ellinor Haugan Sando | Freidig | 31:00 | +12:22 | ||||
9. | Emma Imsland | Wing OK | 31:02 | +12:24 | ||||
10. | Sofie Denstad Eilertsen | Wing OK | 32:05 | +13:27 | ||||
11. | Hanna Othea Raanes-Fjelnseth | Freidig | 32:58 | +14:20 | ||||
12. | Erle Heksem Kjellås | OL Trollelg | 35:06 | +16:28 | ||||
13. | Eirill Hagelid Norheim | Freidig | 48:32 | +29:54 | ||||
DSQ | Maja Sjøgren Carlsen | Freidig | 24:20 | 35 | ||||
DSQ | Eva Amundsen | Freidig | 54:04 | 59 | ||||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Juni Hagelid Norheim | Freidig | 36:27 | +0:00 | ||||
2. | Ine Bohnhorst Tegdan | Freidig | 39:58 | +3:31 | ||||
3. | Annika Lund Eikrem | Freidig | 40:21 | +3:54 | ||||
4. | Emilie Standal | Stjørdals-Blink Orientering | 43:48 | +7:21 | ||||
5. | Mari Lauvstad Brenne | Byåsen IL | 52:01 | +15:34 | ||||
6. | Johanna Rosling | Stjørdals-Blink Orientering | 57:52 | +21:25 | ||||
DNS | Ingeborg Kolstad | Wing OK | ||||||
Klasse: D 17-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Maria Strømdal Wik | Freidig | 34:31 | +0:00 | ||||
2. | Solveig Louise Nissen | Freidig | 34:37 | +0:06 | ||||
3. | Lina Storler Snøfugl | Freidig | 35:07 | +0:36 | ||||
4. | Malin Nordgård Leiren | Byåsen IL | 39:34 | +5:03 | ||||
Klasse: H 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sverre Nordgård Leiren | Byåsen IL | 16:53 | +0:00 | ||||
2. | Sverre Bøhle | Freidig | 20:25 | +3:32 | ||||
3. | Torstein Wold Aalde | Freidig | 24:44 | +7:51 | ||||
4. | Martin Lona | Wing OK | 29:54 | +13:01 | ||||
5. | Endre Krogh | Freidig | 33:18 | +16:25 | ||||
6. | Kristian Nybrodal | Malvik IL | 37:12 | +20:19 | ||||
7. | Robin Reinås Thevik | Malvik IL | 38:21 | +21:28 | ||||
8. | Johannes Harneshaug Ronæss | Freidig | 38:40 | +21:47 | ||||
9. | Lukas Skjærvold Hammern | Byåsen IL | 41:21 | +24:28 | ||||
DSQ | Heine Aakvik Aga | Malvik IL | 31:38 | 37 38 41 42 51 52 53 55 58 170 65 | ||||
DSQ | Martin Ã…segg Nikolaisen | Melhus IL | 35:38 | 37 38 | ||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Leo Benjamin Morgan | Malvik IL | 13:23 | +0:00 | ||||
2. | Sigurd Wold Aalde | Freidig | 17:06 | +3:43 | ||||
3. | Trygve Bøhle | Freidig | 18:26 | +5:03 | ||||
4. | Linus Fossum Malmring | Freidig | 18:48 | +5:25 | ||||
5. | Firmin Coudert | Freidig | 20:05 | +6:42 | ||||
6. | Edgar Speed | Wing OK | 20:41 | +7:18 | ||||
7. | Jesper Rønsberg | Malvik IL | 21:12 | +7:49 | ||||
8. | Tim Aursand | Malvik IL | 24:31 | +11:08 | ||||
9. | Sondre Denstad Eilertsen | Wing OK | 24:44 | +11:21 | ||||
10. | Linus Rise Danielsen | Freidig | 27:22 | +13:59 | ||||
11. | Kornelius Aas | Freidig | 32:06 | +18:43 | ||||
12. | Valentin Kampfer | Nidarøst OK | 32:15 | +18:52 | ||||
13. | Iver Sørensen Båtnes | Freidig | 32:27 | +19:04 | ||||
14. | Håkon Furuholt Sjøvoll | Wing OK | 32:49 | +19:26 | ||||
15. | Even Gylland | Freidig | 39:44 | +26:21 | ||||
16. | Ole Einar Andresen | Malvik IL | 46:33 | +33:10 | ||||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mathias Leroyer | Freidig | 15:33 | +0:00 | ||||
2. | Ludwik Monsrud-Sikorski | Freidig | 15:56 | +0:23 | ||||
3. | Martin Randli Elden | Freidig | 21:02 | +5:29 | ||||
4. | Aksel Hanssen | Byåsen IL | 22:15 | +6:42 | ||||
5. | Torstein Aam | Byåsen IL | 25:06 | +9:33 | ||||
6. | Paul Kampfer | Nidarøst OK | 39:05 | +23:32 | ||||
DSQ | Martin Melhuus | Wing OK | 18:47 | 47 | ||||
DSQ | Odin Bang Lukassen | Wing OK | 25:54 | 59 | ||||
Brutt | Fredrik Hals Stensrud | OL Trollelg | ||||||
DNS | Imre Leander Gangaune | Freidig | ||||||
DNS | Dagfinn Stenvik | Byåsen IL | ||||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vebjørn Bergh-Hansen | Byåsen IL | 29:43 | +0:00 | ||||
2. | Alf Petter Lynum | Freidig | 33:56 | +4:13 | ||||
3. | Ludvik Storler Snøfugl | Freidig | 35:46 | +6:03 | ||||
4. | Jakob Jøsang With | Wing OK | 40:18 | +10:35 | ||||
5. | Johannes Lerli | Melhus IL | 1:01:00 | +31:17 | ||||
DNS | Hallvard Hellevik | Freidig |
Sist oppdatert: | 11 juni 2022, 10:47:55 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 110 |
Antall startet: | 103 |