Klasse: N1Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Anuuk Marleen Hagge | Fossekallen IL | |||||||
Janne Runa Hagge | Fossekallen IL | |||||||
Elias Vold Kjemperud | Fossekallen IL | |||||||
Fillip Brumoen Kjemperud | Fossekallen IL | 154 100 | ||||||
Klasse: D 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Anastasiya Mironava | Modum OL | 16:43 | 165 144 166 146 145 | |||||
Ea Eline Sexe | Fossum IF | 19:34 | 165 144 166 146 145 | |||||
Klasse: N2Ã¥pen 9-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Tor Raistrick | Fossum IF | 34:58 | ||||||
Sky Raistrick | Fossum IF | 28:47 | ||||||
Klasse: H 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Gustav Heir Puntervold | Fossum IF | 20:05 | ||||||
Kristian Baksaas Gjetøy | Fossum IF | 20:37 | 165 144 166 146 145 | |||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Frikk Sexe | Fossum IF | 33:57 | +0:00 | ||||
2. | Martin Baksaas Gjetøy | Fossum IF | 34:56 | +0:59 | ||||
Klasse: C åpen 10-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Linnea Nyhagen | Fossekallen IL | 56:33 | +0:00 | 137 165 144 148 149 150 | |||
Klasse: C åpen 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eilidh Raistrick | Fossum IF | 36:47 | +0:00 | ||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Frida Hope | Modum OL | 56:35 | +0:00 | 167 | |||
Klasse: B åpen 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 37:05 | +0:00 | ||||
Klasse: D 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Grete Synnøve Hovi | Skien OK | 29:10 | +0:00 | ||||
2. | Ragnhild Elsrud Hultgreen | Ringerike OL | 31:36 | +2:26 | ||||
3. | Kari Lyngbakken | Konnerud IL | 41:45 | +12:35 | ||||
4. | Aud Kjemperud | Eiker OL | 43:38 | +14:28 | ||||
5. | Anne Lise Andreassen | Sandefjord OK | 46:57 | +17:47 | ||||
DNS | Runa Skyttersæter | Heming Orientering | ||||||
Klasse: D 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingrid Strande | Ringerike OL | 32:16 | +0:00 | ||||
2. | Kari Strande | Ringerike OL | 33:46 | +1:30 | ||||
3. | Berit Grosvold | Eiker OL | 1:02:08 | +29:52 | ||||
DSQ | Bjørg Gårdhammer | Fossekallen IL | 1:26:31 | 168 | ||||
DNS | Birgitte Bekkelund | Røyken OL | ||||||
Klasse: D 80- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Elin Dahlen | Ringerike OL | 50:21 | +0:00 | ||||
Klasse: H 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 26:08 | +0:00 | ||||
2. | Morten DÃ¥snes | Ringerike OL | 28:01 | +1:53 | ||||
3. | Roy Gjerding | OK Moss | 34:53 | +8:45 | ||||
4. | Per Kaarby | Fossum IF | 36:31 | +10:23 | ||||
DNS | Egil Wickstrand Iversen | Heming Orientering | ||||||
Klasse: H 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Svein S Jacobsen | Tyrving IL | 31:18 | +0:00 | ||||
2. | Dag Rønning Jensen | OL Trollo | 33:42 | +2:24 | ||||
3. | Hans Roar Bakken | Eiker OL | 35:21 | +4:03 | ||||
4. | Kjell Grønhovd | Modum OL | 35:43 | +4:25 | ||||
5. | Ã…mund Tonna | Eiker OL | 41:31 | +10:13 | ||||
6. | Helge Revhaug | Ringerike OL | 41:56 | +10:38 | ||||
7. | John Ivar Kjellevold | Modum OL | 42:20 | +11:02 | ||||
8. | Leif Roger Hultgreen | Ringerike OL | 1:14:34 | +43:16 | 167 145 154 | |||
9. | Brede Høibak Gundersen | Ringerike OL | 1:16:24 | +45:06 | ||||
Klasse: H 80- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tormod Dahlen | Ringerike OL | 23:43 | +0:00 | 148 145 168 154 100 | |||
Klasse: D 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Line Skjevik Arnevik | Ringerike OL | 46:59 | +0:00 | ||||
2. | Lill-Ann Torp | Sandefjord OK | 50:31 | +3:32 | ||||
DSQ | Solveig Sikkeland | Tyrving IL | 29:37 | 140 148 157 159 160 161 162 151 156 154 | ||||
DSQ | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 50:23 | 160 161 162 151 156 154 | ||||
Klasse: AK åpen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sigurd Tonna | Ringerike OL | 43:22 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Bendiktsen | Modum OL | 47:23 | +4:01 | ||||
3. | Leiv Inge Kjemperud | Fossekallen IL | 55:22 | +12:00 | ||||
Brutt | Camilla Kjemperud | Fossekallen IL | 22:36 | 157 159 160 161 162 151 156 154 100 | ||||
Brutt | Tine Elisa Kjemperud | Fossekallen IL | ||||||
DNS | Miriam Hagge | Fossekallen IL | ||||||
DNS | Sascha Bucko | Fossekallen IL | ||||||
Klasse: D 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Larysa Mironava | Modum OL | 58:53 | +0:00 | ||||
DNS | Hanna Mironava | Modum OL | ||||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oskar Hope | Modum OL | 42:23 | +0:00 | ||||
Klasse: H 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gunnar Hope | Modum OL | 43:40 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn-Willy Arntzen | Lierbygda OL | 47:38 | +3:58 | ||||
Klasse: D 21- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Zsuzsa Fey | Tyrving IL | 58:07 | +0:00 | ||||
Klasse: AL Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Osen | Vestre Akers SK | 58:48 | +0:00 | ||||
2. | Harald Hovi | Skien OK | 1:01:40 | +2:52 | ||||
3. | Magnus Hope Barth | Ringerike OL | 1:04:37 | +5:49 | ||||
4. | Vigleik Sexe | Fossum IF | 1:15:35 | +16:47 | ||||
Klasse: H 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Puntervold Hammer | Fossum IF | 49:23 | +0:00 | ||||
Klasse: H 21- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sander Arntzen | NTNUI | 39:03 | +0:00 | ||||
2. | Karl Fremstad | Tyrving IL | 41:26 | +2:23 | ||||
3. | Lars Grønhovd | Modum OL | 52:43 | +13:40 | ||||
4. | Trond Lund | Tyrving IL | 55:14 | +16:11 | ||||
5. | Lars-Inge Arnevik | Ringerike OL | 55:19 | +16:16 | ||||
6. | Henning Spjelkavik | Tyrving IL | 1:01:01 | +21:58 | ||||
7. | Lars Berglund | Ringerike OL | 1:01:20 | +22:17 | ||||
8. | Samuel Schiess | Ringerike OL | 1:04:35 | +25:32 | ||||
9. | Lars Enerhaugen | Modum OL | 1:05:03 | +26:00 | ||||
DSQ | Charles Halaas | Fossum IF | 57:17 | 160 |
Sist oppdatert: | 23 august 2022, 12:36:49 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 75 |
Antall startet: | 69 |