Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap mellom 14. juni 2022

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Thorine Marie Setså

Østmarka OK

16:31

Elida Setså

Østmarka OK

16:31

Henrik Jahnsen

Østmarka OK

46:58

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lucia Panadero Dolatowski

Østmarka OK

48:05

35:37

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iben Svensvik

Østmarka OK

26:43

+0:00

14:31

2.

Line Debald

Østmarka OK

36:32

+9:49

19:51

DNS

Linnea Green

Østmarka OK

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leonie Svensvik

Østmarka OK

29:34

+0:00

13:15

2.

Mie Fosshaug Weinholdt

Østmarka OK

30:42

+1:08

13:46

3.

Karoline Alvestad Bjørklund

Østmarka OK

36:56

+7:22

16:33

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Arntsen Haug

Østmarka OK

35:11

+0:00

11:48

2.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

46:11

+11:00

15:29

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

47:56

203 223 205 208

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

43:39

+0:00

14:38

2.

Heidi Vogt

Østmarka OK

47:22

+3:43

15:53

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Even Holt

Østmarka OK

DNS

Linus Svensvik

Østmarka OK

DNS

Aleksander Tselepis Føien

Østmarka OK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Hanssen Lauten

Østmarka OK

43:50

+0:00

19:39

DNS

Isak Sverre Karlsen

Østmarka OK

DNS

Aksel Holt

Østmarka OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

49:22

+0:00

16:33

DNS

Marius Knøsberg Esvall

Østmarka OK

DNS

Erlend Luis Otterlei

Østmarka OK

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

57:30

+0:00

15:34

2.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

1:06:33

+9:03

18:02

3.

Jakob Gilljam

Østmarka OK

1:27:07

+29:37

23:36

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Lerø Kongsnes

Østmarka OK

51:32

+0:00

13:57

2.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

51:49

+0:17

14:02

3.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

52:54

+1:22

14:20

4.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

1:08:08

+16:36

18:27

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

36:49

+0:00

9:58

DNS

Lorant Farkas

Østmarka OK

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

Østmarka OK

40:27

+0:00

10:57

2.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

47:24

+6:57

12:50

3.

Håvar Brevik

Østmarka OK

55:13

+14:46

14:57

4.

Jørn Mjøster

Østmarka OK

59:58

+19:31

16:15

5.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:12:51

+32:24

19:44

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Hobøl

Østmarka OK

44:33

+0:00

17:16

2.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

1:06:22

+21:49

25:43

Klasse: Åpen-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Lunde Jensen

50:02

+0:00

13:33

2.

Torgeir Skjønhaug

Fet OL

57:06

+7:04

15:28

3.

Inge Ramberg

Østmarka OK

1:04:08

+14:06

17:22

4.

Alexander Urnes Johnson

FFI BIL

1:07:20

+17:18

18:14

5.

Øyvind Grandum

IL GeoForm

1:07:57

+17:55

18:24

6.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:16:04

+26:02

20:36

Klasse: Åpen-AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank

33:03

+0:00

11:05

2.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

40:26

+7:23

13:34

3.

Leif Billingsø

Eidskog OL

52:24

+19:21

17:35

4.

Ove Martinsen

Leithe Christiansen

1:00:28

+27:25

20:17

5.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

1:17:28

+44:25

25:59

Klasse: Åpen-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Nittedal OL

44:19

+0:00

17:10

2.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

49:42

+5:23

19:15

3.

Knut Erik Østengen

Thales

50:35

+6:16

19:36

4.

Per Nermo

Cowi BIL

55:17

+10:58

21:25

5.

Eva Reistad

Thales

55:56

+11:37

21:40

6.

Bjørn Egner

Heming Orientering

58:18

+13:59

22:35

7.

Ingrid Jarstadmarken Price

Østmarka OK

1:04:27

+20:08

24:58

8.

Roar Gudding

Fossum IF

1:09:06

+24:47

26:46

9.

Knut Je Karlsen

Omega

1:10:03

+25:44

27:09

Klasse: Åpen-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Nordre Follo Orientering

34:47

+0:00

15:35

2.

Øyvind Haug

Østmarka OK

35:00

+0:13

15:41

3.

Sverre Sandernes

Østmarka OK

38:13

+3:26

17:08

4.

Dag Haugland

Østmarka OK

53:46

+18:59

24:06

5.

Kenneth Raknes

Klubbløs

56:05

+21:18

25:08

6.

Sjur Hodnestad

FFI BIL

1:50:15

+1:15:28

49:26

Klasse: Åpen-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Svensvik

Østmarka OK

50:44

+0:00

27:34


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 juni 2022, 19:15:29

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

67

Antall startet:

58