Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp nr. 4 16. juni 2022

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Startet

Ingrid Margrete Melvær Bjerkås

Freidig

Startet

Olivia Grøtte Stene

Wing OK

Startet

Einar Wold Aalde

Freidig

Startet

Sofie Laura Andresen

Malvik IL

Startet

Isabella Chemis

Wing OK

Startet

Maia Andersen

Byåsen IL

Startet

Helene Aurstad Bergum

Byåsen IL

Startet

Johanna Hohl Reenaas

Byåsen IL

Startet

Oskar Saxe Vidvei

Wing OK

Startet

Isak Skjærvold Hammern

Byåsen IL

Startet

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

7:16

+0:00

2.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

7:25

+0:09

3.

Clara Reinertsen Leroyer

Freidig

8:18

+1:02

4.

Olea Bjørnsen

Byåsen IL

9:05

+1:49

5.

Vilde Haaland

Wing OK

9:16

+2:00

6.

Una Nomeland

Byåsen IL

10:31

+3:15

7.

Anna Agathe Gussiaas Gustafson

Freidig

11:42

+4:26

8.

Victoria Ovesen

Malvik IL

16:35

+9:19

9.

Sigrid Lauvstad Brenne

Byåsen IL

18:50

+11:34

10.

Eline Reinås Thevik

Malvik IL

27:23

+20:07

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

18:45

+0:00

2.

Maia Ruano Strand

Wing OK

21:40

+2:55

3.

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

23:12

+4:27

4.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

23:13

+4:28

5.

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

23:28

+4:43

6.

Guro Haaland

Wing OK

25:57

+7:12

7.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

26:03

+7:18

8.

Lina Sandquist

OL Trollelg

27:19

+8:34

9.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

27:51

+9:06

10.

Emma Imsland

Wing OK

30:49

+12:04

11.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

48:01

+29:16

DSQ

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

19:15

163

DNS

Eva Amundsen

Freidig

DNS

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Halvorsen

Freidig

31:36

+0:00

2.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

35:11

+3:35

3.

Johanna Rosling

Stjørdals-Blink Orientering

36:18

+4:42

4.

Anna Bellingmo

OL Gaula

39:58

+8:22

5.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

40:34

+8:58

6.

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

52:25

+20:49

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

38:07

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

7:49

+0:00

2.

Filip Leonard Nolte

Freidig

8:37

+0:48

3.

Linus Fossum Malmring

Freidig

8:45

+0:56

4.

Trygve Bøhle

Freidig

8:55

+1:06

5.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

9:26

+1:37

6.

Tim Aursand

Malvik IL

9:32

+1:43

7.

Jesper Rønsberg

Malvik IL

9:56

+2:07

8.

Ivar Sæheim

OL Trollelg

11:21

+3:32

9.

Kornelius Aas

Freidig

13:33

+5:44

10.

Håkon Furuholt Sjøvoll

Wing OK

16:37

+8:48

11.

Edgar Speed

Wing OK

26:57

+19:08

12.

Ole Einar Andresen

Malvik IL

29:30

+21:41

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

15:02

+0:00

2.

Martin Randli Elden

Freidig

18:00

+2:58

3.

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

19:00

+3:58

4.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

22:00

+6:58

5.

Sigurd Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

26:03

+11:01

6.

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

26:32

+11:30

7.

Aksel Hanssen

Byåsen IL

27:41

+12:39

8.

Imre Leander Gangaune

Freidig

33:30

+18:28

9.

Torstein Aam

Byåsen IL

36:50

+21:48

Brutt

Johannes Krohn-Botten

Freidig

DNS

Mathias Tvete Martinsen

Byåsen IL

DNS

Martin Melhuus

Wing OK

DNS

Odin Bang Lukassen

Wing OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Lerli

Melhus IL

47:56

+0:00

DNS

Hallvard Hellevik

Freidig

DNS

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

Klasse: N2-åpen 10-19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva van Duinen

Byåsen IL

7:06

+0:00

2.

Rebekka van Duinen

Byåsen IL

8:33

+1:27

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

6:50

+0:00

2.

Oline Randli Elden

Freidig

7:39

+0:49

3.

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

8:03

+1:13

4.

Zoe Coudert

Freidig

8:08

+1:18

5.

Ingrid Hohl Reenaas

Byåsen IL

8:14

+1:24

6.

Emmy Sofie Bjørnsen

Byåsen IL

9:14

+2:24

7.

Andrea van Duinen

Byåsen IL

13:09

+6:19

DNS

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

DNS

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

DNS

Embla Neese-Følstad

Freidig

DNS

Birka Neese-Følstad

Freidig

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

7:05

+0:00

2.

Heine Aakvik Aga

Malvik IL

8:16

+1:11

3.

Sverre Bøhle

Freidig

8:34

+1:29

4.

Martin Lona

Wing OK

8:52

+1:47

5.

Johannes Harneshaug Ronæss

Freidig

9:35

+2:30

6.

Kristian Ovesen

Malvik IL

11:29

+4:24

139 140 134 136 138 137 117 175 150

7.

Lukas Skjærvold Hammern

Byåsen IL

11:46

+4:41

8.

Robin Reinås Thevik

Malvik IL

11:54

+4:49

9.

Kristian Nybrodal

Malvik IL

16:15

+9:10

10.

Endre Krogh

Freidig

19:09

+12:04

DNS

Torstein Wold Aalde

Freidig

DNS

Caspian Campbell

Byåsen IL

Klasse: Cåpen 13-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Iver Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

Klasse: Båpen15-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 juni 2022, 19:43:29

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

97

Antall startet:

82