Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

BBIK Poengløp - Svarterudbekken 22. juni 2022

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Spangberg

Eltek BIL

56:48

+0:00

11:13

Klasse: A-Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Jogeir Karlsbakk

Konnerud IL

46:44

+0:00

11:10

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda o-lag

47:54

+1:10

11:27

3.

Øivind Bergstrand

Konnerud IL

52:05

+5:21

12:27

4.

Reidar Stenseng

Lærerne

55:05

+8:21

13:10

5.

Jan Morten Andersen

Rambøll BIL

55:34

+8:50

13:17

6.

Mikael Frogum

Eltek BIL

59:51

+13:07

14:19

7.

Geir Holm Gundersen

Statens vegvesen

1:01:07

+14:23

14:37

8.

Veslemøy Solberg

Røyskattlia

1:01:48

+15:04

14:47

124

9.

Sven Ohrvik

Røyskattlia

1:04:05

+17:21

15:19

10.

Jostein Haugholt

Eltek BIL

1:09:03

+22:19

16:31

11.

Håkon Hafnor

Eltek BIL

1:16:44

+30:00

18:21

DSQ

Marius Strandseter

Røyken o-lag

1:20:56

113 112 110 111 108 116 118 122

Klasse: A-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda o-lag

47:47

+0:00

14:20

2.

Aud Ellen Brevik

Lærerne

49:31

+1:44

14:52

3.

Petter Faugstad Johannessen

Rambøll BIL

50:04

+2:17

15:02

4.

Elling Frøvoll

Lærerne

53:22

+5:35

16:01

5.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda o-lag

54:09

+6:22

16:15

6.

Kjetil Eriksen

Glitre Energi

55:50

+8:03

16:46

7.

Ragnar Langberg

Rambøll BIL

57:45

+9:58

17:20

8.

Jan Reidar Mikkelsen

Røyskattlia

58:14

+10:27

17:29

9.

Rolf Lunde

Røyskattlia

58:36

+10:49

17:35

10.

Tom Wirkola

Glitre Energi

1:04:43

+16:56

19:26

11.

Stian Abelsen

Eltek BIL

1:09:59

+22:12

21:00

12.

Edvin Anfinsen

Glitre Energi

1:13:13

+25:26

21:59

13.

Asle Wang

Ford

1:17:35

+29:48

23:17

14.

Arild Moen

Skautroll

1:18:30

+30:43

23:34

15.

Tormod Høimyr

Lærerne

1:19:36

+31:49

23:54

16.

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

1:40:39

+52:52

30:13

17.

Grethe Lill Ryeng

Rambøll BIL

1:41:38

+53:51

30:31

18.

Arild Trolsrud

Jernbanen IL

1:45:58

+58:11

31:49

DSQ

Eli Tufte Hanssen

Glitre Energi

33:22

104 109 111 113 115 118 122

DSQ

Kristin Sørensen

Sturla

1:21:23

122

DSQ

Roar Holther

Drammen Strong

1:21:33

111 113 115

DSQ

Jon Halden

Rambøll BIL

1:29:58

118 122

DSQ

Reidar Moe

NoTeam

1:32:37

113

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Tøndevold

Stener Sørensen

48:50

+0:00

16:29

2.

Knut Maudal

Røyskattlia

1:00:52

+12:02

20:33

3.

Berit Grosvold

Glitre Energi

1:04:49

+15:59

21:53

4.

Lasse Gullen

Eltek BIL

1:05:22

+16:32

22:05

5.

Ellen Slotte

Eltek BIL

1:11:18

+22:28

24:05

6.

Kjersti Fossum Olsen

Drammen kommune

1:20:33

+31:43

27:12

7.

Jostein Hoset

Inforegi

1:47:39

+58:49

36:22

DSQ

Aud Kjemperud

Glitre Energi

50:05

101 102 107 116 117 119 122


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 juni 2022, 19:49:03

Arrangør:

BBIK Orientering

Antall deltagere:

44

Antall startet:

44