Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusellen 2022 - løp 9, Åpent klubbmesterskap 22. juni 2022

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Larsson Hovind

Ullensaker o-lag

30:32

+0:00

2.

Ella Larsson Hovind

Ullensaker o-lag

45:39

+15:07

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klara Soma Slåstad

Ullensaker o-lag

24:19

+0:00

2.

Emma Finstad

Nes o-lag

46:06

+21:47

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Soma Slåstad

Ullensaker o-lag

1:04:41

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Skårbø

Ullensaker o-lag

52:08

+0:00

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum o-lag

56:19

+0:00

2.

Oline Soma Slåstad

Ullensaker o-lag

57:11

+0:52

3.

Eline Andrea Andersen

Gjerdrum o-lag

1:03:30

+7:11

4.

Tiril Ruud Bråten

Ullensaker o-lag

1:03:59

+7:40

5.

Turid Kamstrup Hovind

Ullensaker o-lag

1:06:46

+10:27

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Taraldrud

Nes o-lag

53:39

+0:00

DSQ

Tina Økern

Frogner IL

58:58

36 39 50 41 37 127

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Rapp

Gjerdrum o-lag

45:07

+0:00

2.

Heidi Gabrielsen

Hurdal o-lag

1:03:09

+18:02

DSQ

Anne Grethe Austad

Ullensaker o-lag

32:43

49 44 36 39 50 41 37

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker o-lag

30:07

+0:00

2.

Tina Bjørnstad

Eidsvoll o-lag

1:26:53

+56:46

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Saxhaug

Eidsvoll o-lag

31:07

+0:00

2.

Bente Aarhus

Nes o-lag

44:23

+13:16

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Røise Saxhaug

Eidsvoll o-lag

29:18

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Øsmundset

Eidsvoll o-lag

26:57

+0:00

2.

Philip Fiebig

Frogner IL

31:05

+4:08

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Saxhaug

Eidsvoll o-lag

1:10:44

+0:00

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker o-lag

56:38

+0:00

2.

Martin Damm

Viking

1:00:47

+4:09

DSQ

Gjermund Bieltvedt Skeie

Eidsvoll o-lag

36:54

48 49 36 39 50 41 37 127

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Saxhaug

Eidsvoll o-lag

1:03:06

+0:00

2.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll o-lag

1:12:33

+9:27

3.

Knut Øsmundset

Eidsvoll o-lag

1:13:28

+10:22

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka o-lag

36:58

+0:00

2.

Pål Stenslet

Privat

49:22

+12:24

3.

Øystein Kildal

Østmarka

57:26

+20:28

4.

Dag Økern

Frogner IL

1:00:26

+23:28

5.

Bent Skatvedt

Ullensaker o-lag

1:01:10

+24:12

6.

Anders Kronberg

Gjerdrum o-lag

1:06:44

+29:46

7.

Geir Elvhaug

Gjerdrum o-lag

1:15:18

+38:20

DSQ

Markus Fiebig

Frogner IL

1:19:27

47 48 49 36 39 50 41 37

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Strand

Eidsvoll o-lag

33:36

+0:00

2.

Tron Erik Hovind

Eidsvoll o-lag

37:36

+4:00

3.

Knut Engen

Nes o-lag

38:39

+5:03

4.

Jan Sveen

Ullensaker o-lag

1:02:43

+29:07

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Antonsen

Eidsvoll o-lag

23:47

+0:00

2.

Lars Saxhaug

Eidsvoll o-lag

30:34

+6:47

3.

Tom Eidseter

Eidsvoll o-lag

31:28

+7:41

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Monsrud

Nes o-lag

52:21

+0:00

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Terje Bråten

Ullensaker o-lag

Arrangør

Trine Ruud Bråten

Ullensaker o-lag

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Sørli

Gjerdrum o-lag

47:31

+0:00

2.

Odd Sletten

Ullensaker o-lag

59:15

+11:44

DSQ

Hanne Sørby

Privat

1:14:41

49 36

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Soma Slåstad

Ullensaker o-lag

28:45

+0:00

2.

Erling Amdahl

Eidsvoll o-lag

32:24

+3:39

3.

Jens Nyerød

Nes o-lag

36:24

+7:39

4.

Ingrid Kvarme

Nes o-lag

45:02

+16:17

5.

Eli Anne Nyerød Kvarme

Nes o-lag

45:03

+16:18

6.

Knut Lundtveit

Ullensaker o-lag

45:06

+16:21

7.

Astrid Kvarme

Nes o-lag

45:41

+16:56


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 juni 2022, 21:16:27

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

58

Antall startet:

58