Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2022Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 10, Leinstrandmarka 2. august 2022

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Aurora Nolte

Gjest

41:05

+0:00

11:44

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Hjorth

SINTEF Energi

1:02:02

+0:00

11:16

2.

Marit Schmid

Gjest

1:08:23

+6:21

12:26

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrea Vik Bjarkø

SINTEF

50:13

+0:00

19:18

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

Trondheim Kommune

33:20

+0:00

9:31

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit Sandquist

SINTEF Energi

2:26:03

+0:00

56:10

DSQ

Hilde Sande Borch

Kartverket

1:57:36

92

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Mari Mohus

St Olavs Hospital

54:10

+0:00

15:28

2.

Mildrid Liasjø

Trondheim kommune

1:31:48

+37:38

26:13

3.

Janne Fossum Malmring

St. Olavs Hospital

1:49:20

+55:10

31:14

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Beth Carlsen

Multiconsult BIL

1:22:09

+0:00

14:56

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Ressel Nolte

Eggen Arkitekter AS

1:01:42

+0:00

17:37

2.

Frøy Hagelid

Freidig

1:29:52

+28:10

25:40

DSQ

Ingrid Reinertsen

SINTEF

1:30:15

150

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Selleg

Trondheim kommune

50:23

+0:00

19:22

2.

Cathrine King

NTNU

1:33:10

+42:47

35:50

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim kommune

37:36

+0:00

10:44

2.

Tone Almås

Bufetat

41:47

+4:11

11:56

3.

Marianne Houbiers

Equinor

1:39:35

+1:01:59

28:27

Arrangør

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

43:33

+0:00

16:45

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

47:29

+0:00

13:34

2.

Hilde Forbord

Koteng Eiendom

49:49

+2:20

14:14

3.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:13:58

+26:29

21:08

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Nordgård Bolås

Equinor BIL

50:45

+0:00

19:31

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

58:31

+7:46

22:30

3.

Vigdis Heimly

NTNU

59:09

+8:24

22:45

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:11:27

+0:00

20:24

Arrangør

Grete Berge Owren

Melhus VGS

1:02:45

44 47 64 154 95 97 118 139 150

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sikt

48:12

+0:00

18:32

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:17:26

+29:14

29:46

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkland Kommune

50:59

+0:00

14:34

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:42:58

+0:00

39:36

DSQ

Kari Lillealtern

1:09:03

147 150

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:27:06

+0:00

24:53

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

44:00

+0:00

16:55

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Bolås

Eget

1:33:24

+0:00

35:55

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Grøvdal

ARM

53:43

+0:00

14:31

2.

Robert Hoel Lund

Skanska Aktiv

1:11:50

+18:07

19:24

3.

Erik Tørn

SINTEF

1:26:44

+33:01

23:26

4.

Vanja Haugsnes

NGU

1:26:49

+33:06

23:27

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Reinertsen Leroyer

E.A. Smith AS

48:10

+0:00

8:45

2.

Even Unsgård

Leik

53:32

+5:22

9:44

3.

Runar Krognes

Leik

55:42

+7:32

10:07

4.

Eivind Næve

Leik

1:04:14

+16:04

11:40

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:03:04

+0:00

17:02

2.

Magnus Nord

NTNU

1:12:09

+9:05

19:30

3.

Amund Stenseth

AS Waterlinked

1:45:30

+42:26

28:30

DSQ

Anthony Bossard

Nordic Semiconductor

1:05:06

147 150

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:08:41

+0:00

12:29

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Titlestad

ARM

1:15:17

+0:00

20:20

2.

Tore Kvalen

Hent

1:20:21

+5:04

21:42

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

47:29

+0:00

8:38

2.

Frank Aasgård

Rypetoppen Adventurepark

59:05

+11:36

10:44

3.

John Olav Næve

Leik

1:24:01

+36:32

15:16

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

44:11

+0:00

11:56

2.

Frode Seland

NTNU

46:28

+2:17

12:33

3.

Kurt Amundsen

Avinor

49:12

+5:01

13:17

Arrangør

Petter Andreas Bergh

NTNU

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Henrikson

ARM

56:53

+0:00

10:20

2.

Vegard Hansen

Prima

58:23

+1:30

10:36

3.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:02:33

+5:40

11:22

4.

Antthony Leroyer

EA SMITH

1:21:30

+24:37

14:49

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

44:28

+0:00

12:01

2.

Rolf Arne Kleiv

NTNU

46:11

+1:43

12:28

3.

Dag Stormbo

St. Olavs Hospital

53:08

+8:40

14:21

4.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

57:17

+12:49

15:28

5.

Thor Ivar Tryggestad

Sparebank 1 SMN

59:45

+15:17

16:08

6.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:01:49

+17:21

16:42

DSQ

Mario Ditaranto

SINTEF Energi

1:20:10

147 150

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

57:42

+0:00

10:29

2.

Truls Ryum

NTNU

1:00:15

+2:33

10:57

3.

Olle Malmring

Trondheim kommune

1:08:04

+10:22

12:22

Arrangør

Arild Holm Clausen

NTNU

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Malvik kommune

33:56

+0:00

13:03

2.

Geir Willumsen

A C Møller

1:11:11

+37:15

27:22

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Selmrr

Politiet

47:43

+0:00

12:53

2.

Håkon Tjelmeland

NTNU

51:43

+4:00

13:58

3.

Knut Hagen

St Olavs Hospital

59:24

+11:41

16:03

4.

Geir Paulsen

Miele

1:02:22

+14:39

16:51

5.

Mike Long

NTNU

1:20:28

+32:45

21:44

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun kommune

56:58

+0:00

10:21

2.

Stein Ivar Foss

Sit Studentsamskipnaden

1:07:09

+10:11

12:12

3.

Stig Forbord

Alcatel Submarine Networks

1:14:08

+17:10

13:28

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

Trønder Energi

54:47

+0:00

14:48

2.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

1:03:10

+8:23

17:04

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Vianova Trondheim

56:27

+0:00

10:15

2.

Olve Mogstad

Statnett

1:18:21

+21:54

14:14

3.

Øystein Nytrø

NTNU

1:33:59

+37:32

17:05

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

48:25

+0:00

13:50

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

50:31

+2:06

14:26

3.

Øystein Hoffart

Jsta

51:01

+2:36

14:34

4.

Even Hofstad

DNB Sport

51:48

+3:23

14:48

5.

Tore Heggem

HiNT

54:43

+6:18

15:38

6.

Olav Kvittem

Sikt

57:14

+8:49

16:21

7.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:01:37

+13:12

17:36

8.

Klaus Livik

Volue

1:02:58

+14:33

17:59

9.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:12:42

+24:17

20:46

DSQ

Arnulf Villmo

Eget

1:02:53

150

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Equinor

1:09:11

+0:00

12:34

Arrangør

Geir Owren

NTNU

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

45:00

+0:00

17:18

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

45:15

+0:15

17:24

3.

Atle Mørk

NTNU

1:20:50

+35:50

31:05

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Eget

51:51

+0:00

14:48

2.

Frank Bjarkø

NRK

51:57

+0:06

14:50

3.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

52:00

+0:09

14:51

4.

Rolf Wærnes

OIF

1:11:26

+19:35

20:24

5.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:14:09

+22:18

21:11

6.

Terje Hansen

Politiet

1:16:15

+24:24

21:47

7.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:20:42

+28:51

23:03

8.

Asbjørn Rønning

Eget

1:39:16

+47:25

28:21

DSQ

Ottar Kristiansen

Tieto EVRY

35 38 44 47 64 154 95 97 118 117 139 150 17...

DSQ

Ole Lutro

NGU

35:31

35 38 118 117 139 150 175

DSQ

Tor Gjermstad

Hemit

1:26:01

64 150

DNS

Ole Lutro

NGU

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

50:21

+0:00

19:21

2.

Øistein Åsmul

Trondheim kommune

51:36

+1:15

19:50

3.

Leif Røhjell

Siemens

56:02

+5:41

21:33

4.

Magne Rø

St Olavs Hospital

1:11:45

+21:24

27:35

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Heggem

Eget

50:44

+0:00

14:29

2.

Torgeir Iversen

Evry

1:10:43

+19:59

20:12

3.

Edgar Furuholt

Det norske

1:11:34

+20:50

20:26

4.

Frode Stensrud

Eget

1:15:22

+24:38

21:32

5.

Svein Hove

Rambøl

1:15:32

+24:48

21:34

6.

Halvor Flatberg

NTNU

1:24:18

+33:34

24:05

7.

Magnus Landstad

NTNU

1:27:42

+36:58

25:03

DSQ

Karl Martin Larsen

NTNU

1:22:42

64

DSQ

Roar Forbord

Terratec

1:35:43

117

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eigil Sørli

Q-Free

49:54

+0:00

19:11

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

54:57

+5:03

21:08

3.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:13:08

+23:14

28:07

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

54:01

+0:00

15:26

2.

Gunnar Østerbø

DnB

1:04:03

+10:02

18:18

3.

Tore Brurok

Eget

1:35:51

+41:50

27:23

DSQ

Leif Engen

Eget

1:25:48

117

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:03:14

+0:00

24:19

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:12:24

+9:10

27:50

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Maja Carlsen

Gjest

1:33:37

147

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Eget

39:14

+0:00

7:08

2.

Vebjørn Berg Hansen

Gjest

46:47

+7:33

8:30

3.

Tommy Schmid

Gjest

1:02:38

+23:24

11:23


Sist oppdatert:

10 august 2022, 12:37:53

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

142

Antall startet:

141