Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim Open 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open - Sprint 3. juni 2011

Klasse: D7-8N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ane Malene Kolstad

SPK Freidig

8:58

Mathea Spets Storhov

SPK Freidig

6:12

Klasse: H7-8N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Andreas Korstad

Forra IL

6:35

Martin Rolseth Øygarden

Forra IL

6:15

Klasse: H9-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mikkel Holt

SPK Freidig

12:06

Jo Even Kolstad

SPK Freidig

4:29

Nikolai Renolen

Wing OK

8:06

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martine Klock Fleten

Wing OK

13:56

Dina Reitan

SPK Freidig

10:39

Kristin Rolseth Øygarden

Forra IL

15:22

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Viken

Byåsen IL

11:14

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

7:25

Simen Spets Storhov

SPK Freidig

8:18

Einar Eide

Byåsen IL

7:36

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Per Magnus Reitan

SPK Freidig

13:15

Martin Grande

Verdal OK

14:33

DSQ

Siri Li Lekselius

Östersunds OK

16:22

167 168 163

DSQ

Mira-Märtha Lekselius

Östersunds OK

16:19

167 168 163

DNS

Charlotte Aasegg Sætherhaug

OL Trollelg

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

15:42

+0:00

2.

Eli Kolstad

Mo OK - Orientering

17:02

+1:20

3.

Malin Opøien

OL Trollelg

19:12

+3:30

4.

Vera Melkild

SPK Freidig

20:29

+4:47

5.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

20:34

+4:52

6.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

21:35

+5:53

7.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

24:15

+8:33

8.

Elisabeth Solberg

OL Trollelg

32:35

+16:53

9.

Marie Longva

Byåsen IL

39:41

+23:59

10.

Anna Renolen

Wing OK

1:00:26

+44:44

DNS

Andrine Viken

Byåsen IL

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

SPK Freidig

13:09

+0:00

2.

Anders Haugskott

OL Trollelg

15:00

+1:51

3.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

22:32

+9:23

4.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

26:12

+13:03

5.

Bendik Østvik

Wing OK

33:01

+19:52

6.

Håkon Grande

Verdal OK

34:49

+21:40

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

14:22

+0:00

2.

Line Sølberg

IL Leik

14:35

+0:13

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

15:54

+1:32

4.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

16:03

+1:41

5.

Åshild Kolstad

Mo OK - Orientering

16:41

+2:19

6.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

18:08

+3:46

7.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

19:19

+4:57

8.

Susanne Eide Haug

Stjørdals-Blink Orientering

19:29

+5:07

9.

Helga Stenvik

Byåsen IL

23:04

+8:42

DNS

Hilvi Emerense Hamar

SPK Freidig

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

11:46

+0:00

2.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK

13:12

+1:26

3.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

13:14

+1:28

4.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

13:47

+2:01

5.

Johannes Midtbø

Wing OK

14:27

+2:41

6.

Knut Aasheim

Oppsal IF Orientering

14:43

+2:57

7.

Halvor Melkild

SPK Freidig

15:11

+3:25

8.

Preben Antonsen

Byåsen IL

15:40

+3:54

9.

Sondre Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

15:42

+3:56

10.

Einar Keiserås

IL Leik

15:45

+3:59

11.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

16:05

+4:19

12.

Johannes Løvås

Byåsen IL

16:30

+4:44

13.

Birk Gravdahl

Wing OK

18:14

+6:28

14.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

19:47

+8:01

15.

Nils Ola Kvam

SPK Freidig

20:58

+9:12

DSQ

Henrik Haanes

Byåsen IL

17:59

160

DNS

Martin Løvås

OK Nidarøst

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

SPK Freidig

19:55

+0:00

2.

Katharina Mo Berge

SPK Freidig

26:02

+6:07

3.

Stina Elfving

Byåsen IL

30:52

+10:57

4.

Karin Walltin

Östersunds OK

36:36

+16:41

Klasse: D17K/Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitta Solberg

Trollelg

24:16

+0:00

Klasse: H17K/Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Klemetsen

OL Trollelg

21:06

+0:00

DNS

Arild Heggeset

SPK Freidig

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

SPK Freidig

15:03

+0:00

2.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

15:11

+0:08

3.

Eirin Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

16:10

+1:07

4.

Gina Mølnvik

SPK Freidig

16:28

+1:25

5.

Anna Solberg

OL Trollelg

17:16

+2:13

6.

Norunn Dengerud

Steinkjer OK

17:25

+2:22

7.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

18:04

+3:01

8.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

18:17

+3:14

9.

Ida Margit Øien

OL Trollelg

19:13

+4:10

10.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

19:54

+4:51

11.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

20:11

+5:08

12.

Maren Grande

Verdal OK

20:30

+5:27

13.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

20:44

+5:41

14.

Kaja Bø Timestad

SPK Freidig

21:01

+5:58

15.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

21:11

+6:08

16.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

21:34

+6:31

17.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

21:38

+6:35

DNS

Rebecca Aasegg Sætherhaug

OL Trollelg

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

14:56

+0:00

2.

Jorunn Kvakland

SPK Freidig

15:03

+0:07

3.

Åsta Wibe

Frol IL

18:24

+3:28

4.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

22:43

+7:47

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

19:04

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

SPK Freidig

19:21

+0:17

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

20:02

+0:58

4.

Margit Eide

Stjørdals-Blink Orientering

20:15

+1:11

5.

Gøril Eide

Byåsen IL

20:50

+1:46

6.

Tone Almås

IL Leik

21:42

+2:38

7.

Berit Reistad

Frol IL

25:37

+6:33

8.

Randi Haugskott

Frol IL

27:46

+8:42

9.

Hanne Svegård

Byåsen IL

28:56

+9:52

10.

Sigrid Melkild

SPK Freidig

30:23

+11:19

DNS

Kjersti Selmer

SPK Freidig

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

19:10

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

20:27

+1:17

3.

Siri Bø Timestad

SPK Freidig

21:17

+2:07

4.

Anne Melkild

Freidig

22:33

+3:23

5.

Karin Galaaen

Selbu OK

22:48

+3:38

6.

Åse Brødholt

Indre Østfold OK

24:25

+5:15

7.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

28:01

+8:51

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

13:08

+0:00

2.

Vegard Ressem

Frol IL

13:33

+0:25

3.

Ivar Wibe

Frol IL

14:43

+1:35

4.

Johannes Okkenhaug

Frol IL

15:06

+1:58

5.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

15:59

+2:51

6.

Ola Keiserås

IL Leik

16:11

+3:03

7.

Jonas Ressem

Frol IL

16:38

+3:30

8.

Arvid Lyngstad

Wing OK

16:42

+3:34

9.

Rein Helle Mårdalen

SPK Freidig

17:11

+4:03

10.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

17:43

+4:35

11.

John Kasper Svergja

Nord-Østerdal OK

20:06

+6:58

12.

Torgeir Leithe

Selbu OK

22:23

+9:15

13.

Øystein Krogstie

SPK Freidig

24:10

+11:02

14.

Ottar Østvik

Wing OK

29:53

+16:45

15.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

30:54

+17:46

DSQ

John Gederaas Kanstad

Wing OK

20:23

127

DNS

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Aasheim

Oppsal IF Orientering

18:33

+0:00

2.

Bjørn Berger

Byåsen IL

19:37

+1:04

3.

Kurt Halvarsson

Östersunds OK

21:10

+2:37

4.

Nils Olav Vennevik

SPK Freidig

23:14

+4:41

5.

Tom Brantheim

Östersunds OK

23:19

+4:46

6.

Tom Bugge

Byåsen IL

23:24

+4:51

7.

Stig Berge

SPK Freidig

23:46

+5:13

8.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

25:30

+6:57

DNS

Roar Forbord

Malvik IL

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

SPK Freidig

19:27

+0:00

2.

Paul Forseth

OL Trollelg

23:55

+4:28

3.

Jardar Sandstad

Selbu OK

26:42

+7:15

4.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

40:33

+21:06

5.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

49:16

+29:49

Klasse: D19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

21:59

+0:00

2.

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK

22:08

+0:09

3.

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

22:19

+0:20

4.

Rannveig Jørgensen

Frol IL

22:20

+0:21

5.

Kari Lien Johnsen

Byåsen IL

23:25

+1:26

6.

Evelina Wallentin

Östersunds OK

23:27

+1:28

7.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

24:41

+2:42

DSQ

Kaisa Svergja

Nord-Østerdal OK

36:16

154 155 157 162 160 163 87

DNS

Elin-Kristin Hem

Sandefjord OK

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

14:42

+0:00

2.

Paul Sirum

Frol IL

16:51

+2:09

3.

Kristian Øien

OL Trollelg

17:14

+2:32

4.

Johannes Svendsen

OL Trollelg

17:15

+2:33

5.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

17:31

+2:49

6.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

17:39

+2:57

7.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

17:45

+3:03

8.

Ola Morset

Wing OK

17:51

+3:09

9.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

17:55

+3:13

10.

Mattis Holt

SPK Freidig

18:38

+3:56

11.

Håkon Selmer

SPK Freidig

18:44

+4:02

12.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

19:05

+4:23

13.

Sindre Johannessen

Wing OK

22:43

+8:01

DNS

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

SPK Freidig

17:01

+0:00

2.

Jostein Mårdalen

SPK Freidig

17:43

+0:42

3.

Øyvind Schjelderup

SPK Freidig

18:52

+1:51

4.

Håvard Lorange

SPK Freidig

19:00

+1:59

5.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

19:09

+2:08

6.

Geir Paulsen

OL Trollelg

19:36

+2:35

7.

Olle Malmring

SPK Freidig

19:48

+2:47

8.

Tore Kolstad

Mo OK - Orientering

19:49

+2:48

9.

Per Grande

Verdal OK

20:13

+3:12

10.

Erling Bye

Byåsen IL

21:21

+4:20

11.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

21:38

+4:37

12.

Harald Storrønning

Byåsen IL

23:10

+6:09

13.

Per Erik Kvam

SPK Freidig

28:14

+11:13

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

18:33

+0:00

2.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

19:58

+1:25

3.

Bernt Rognes

SPK Freidig

20:10

+1:37

4.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

20:25

+1:52

5.

Kjell Maroni

Byåsen IL

21:16

+2:43

6.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

24:01

+5:28

7.

Torbjørn Sirum

Frol IL

24:12

+5:39

8.

Tor Lunde

Malvik IL

24:45

+6:12

9.

Håvard Eidnes

Trollelg

24:56

+6:23

10.

Geir Aune

Bjugn IL

28:22

+9:49

11.

Rune M Holt

SPK Freidig

33:50

+15:17

DSQ

Helge Rustad

SPK Freidig

27:48

160

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

16:20

+0:00

2.

Kine Hallan Steiwer

Lillomarka OL

16:34

+0:14

3.

Anne Johanne Lind

NTNUI

16:37

+0:17

4.

Line Hagman

NTNUI

16:47

+0:27

5.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

17:07

+0:47

6.

Pavla Udrzalova

Wing OK

17:43

+1:23

7.

Hanne Nøvik

NTNUI

17:55

+1:35

8.

Erica Johansson

Östersunds OK

18:50

+2:30

9.

Hanna Haugen Nordbrøden

NTNUI

18:57

+2:37

10.

Sofie Aarnes

NTNUI

19:16

+2:56

11.

Sofia Törnqvist

Alfta-Ösa OK

20:18

+3:58

12.

Giulia Mazzotti

NTNUI

20:53

+4:33

13.

Sara Profors

Frol IL

20:57

+4:37

14.

Emma Johansson

NTNUI

21:28

+5:08

15.

Guro Fløgstad

Freidig

22:46

+6:26

16.

Katarina Johansen

ATU Kosice

22:50

+6:30

17.

Jenny Persson

NTNUI

23:57

+7:37

18.

Silje Borge Hovi

NTNUI

26:33

+10:13

19.

Emily Fertig

NTNUI

27:59

+11:39

20.

Sofia Lekselius

Östersunds OK

31:07

+14:47

21.

Daniela Josefa Ivars Ferrer

NTNUI

50:03

+33:43

Klasse: H19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

17:48

+0:00

2.

Per Melander Often

Tynset IF

17:52

+0:04

3.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

18:25

+0:37

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Hallan Steiwer

Lillomarka OL

15:28

+0:00

2.

Espen Fiskum

NTNUI

15:37

+0:09

3.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

16:07

+0:39

4.

Håvard Vassenden

Frol IL

16:12

+0:44

4.

Øystein Haug

Frol IL

16:12

+0:44

6.

Tomas Udrzal

Wing OK

16:18

+0:50

7.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

16:41

+1:13

8.

Sondre Sande Gullord

NTNUI

16:54

+1:26

9.

Martin Hoset

NTNUI

16:57

+1:29

10.

Trygve Olsen

NTNUI

16:58

+1:30

11.

Terje Maroni

Byåsen IL

17:00

+1:32

12.

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

17:16

+1:48

13.

Eivind Schjelderup Skarpsno

Nord-Østerdal OK

17:24

+1:56

14.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

17:25

+1:57

15.

Christian Grønvold

NTNUI

17:56

+2:28

16.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

17:59

+2:31

17.

Christian Hohl

Wing OK

18:20

+2:52

18.

Nicholas Morgan

Malvik IL

18:30

+3:02

19.

Marcus Amrén

Östersunds OK

18:32

+3:04

20.

Øivind Aunøien

OK Fjell

19:07

+3:39

21.

Marius Christoffer Hartmann Dietrichson

Kongsberg OL

19:49

+4:21

22.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

20:02

+4:34

23.

Håkon Heggedal

Kongsberg OL

20:13

+4:45

24.

Stian Alexander Grann

NTNUI

21:02

+5:34

25.

Thomas Lillevestre

Frol IL

22:17

+6:49

26.

Johan Halvarsson

OL Trollelg

22:35

+7:07

27.

Tommy Schmid

OL Trollelg

23:41

+8:13

28.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

25:12

+9:44

29.

Einar Hjortås

NTNUI

26:12

+10:44

30.

Jan Peder Hegdal

Orkanger IF

26:42

+11:14

31.

Erlend Skrøvseth

Wing OK

30:43

+15:15

DNS

Jostein Kvakland

Wing OK

DNS

Jan Schmid

OL Trollelg

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Grønli

Freidig

15:27

+0:00

2.

Vigdis Holom

NTNUI

21:45

+6:18

3.

Ida Willen

Østersund

22:00

+6:33

4.

Ola Lekselius

Östersunds OK

22:07

+6:40

5.

Inger Anne Ryen

Natura

27:23

+11:56


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 september 2011, 23:52:35

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

251

Antall startet:

238