Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim Open 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open - Mellom 4. juni 2011

Klasse: D-6N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tora Kittilsen

Freidig

5:22

Una Kittilsen

Freidig

5:28

Rakel Lerfald Størset

Stjørdals-Blink Orientering

17:33

Selma Solberg

OL Trollelg

17:53

Mira-Märtha Lekselius

Östersunds OK

14:27

Klasse: D7-8N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ane Malene Kolstad

Freidig

5:11

Mathea Spets Storhov

Freidig

4:26

Kristina Johansen

Freidig

6:23

Klasse: H7-8N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Grønli

Freidig

6:29

Andreas Korstad

Forra IL

5:21

Martin Rolseth Øygarden

Forra IL

7:29

Klasse: H9-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jo Even Kolstad

Freidig

8:48

Nilkolai Renolen

Wing OK

16:31

DNS

Marius Ressem

Frol IL

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martine Klock Fleten

Wing OK

16:35

Dina Reitan

Freidig

11:54

Kristin Rolseth Øygarden

Forra IL

12:53

Nora Kotsbakk

Byåsen IL

28:50

Ane Haanes

Byåsen IL

28:22

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Viken

Byåsen IL

15:26

Randi Marie Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

23:42

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

11:38

Simen Spets Storhov

Freidig

8:43

Vegard Kittilsen

Freidig

8:25

Jonas Grønli

Freidig

14:26

Einar Eide

Byåsen IL

11:49

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Per Magnus Reitan

Freidig

13:41

Peder Smetbak Eriksen

Freidig

13:25

Elise Ye Lunde

Malvik IL

14:44

Ingrid Helene Lunde Nilssen

Malvik IL

17:14

Idunn Hungnes Aarnseth

Malvik IL

16:36

Mikkel Holt

Freidig

13:20

DNS

Charlotte Aasegg Sætherhaug

OL Trollelg

DNS

Siri Li Lekselius

Östersunds OK

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

13:50

+0:00

2.

Eli Kolstad

Mo OK - Orientering

16:44

+2:54

3.

Malin Opøien

OL Trollelg

19:01

+5:11

4.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

19:07

+5:17

5.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

20:57

+7:07

6.

Anna Renolen

Wing OK

26:14

+12:24

7.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

32:20

+18:30

8.

Elisabeth Solberg

OL Trollelg

33:40

+19:50

DSQ

Vera Melkild

Freidig

22:11

133

DNS

Andrine Viken

Byåsen IL

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

12:09

+0:00

2.

Andreas Smetbak Eriksen

Freidig

13:19

+1:10

3.

Håkon Grande

Verdal OK

16:25

+4:16

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

19:17

+7:08

5.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

21:52

+9:43

6.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

22:33

+10:24

7.

Bendik Østvik

Wing OK

23:51

+11:42

DNS

Andreas Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Løvås

Byåsen IL

15:23

+0:00

2.

Henrik Haanes

Byåsen IL

20:30

+5:07

3.

Øyvind Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

29:55

+14:32

DNS

Sondre Bakkhaug

OL Trollelg

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

19:31

+0:00

2.

Åshild Kolstad

Mo OK - Orientering

19:59

+0:28

3.

Line Sølberg

IL Leik

24:16

+4:45

4.

Hilvi Emerense Hamar

Freidig

25:58

+6:27

5.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

28:07

+8:36

6.

Susanne Eide Haug

Stjørdals-Blink Orientering

31:24

+11:53

7.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

34:48

+15:17

8.

Helga Stenvik

Byåsen IL

39:44

+20:13

9.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

44:13

+24:42

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

17:10

+0:00

2.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

18:46

+1:36

3.

Sondre Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

21:18

+4:08

4.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

22:41

+5:31

5.

Knut Aasheim

Oppsal IF Orientering

23:08

+5:58

6.

Johannes Midtbø

Wing OK

23:34

+6:24

7.

Halvor Melkild

Freidig

23:46

+6:36

8.

Nils Ola Kvam

Freidig

26:04

+8:54

9.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK

26:46

+9:36

10.

Einar Keiserås

IL Leik

27:10

+10:00

11.

Birk Gravdahl

Wing OK

28:19

+11:09

12.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

30:09

+12:59

DSQ

Preben Antonsen

Byåsen IL

30:10

131

DNS

Brynjar Forseth

OL Trollelg

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

37:09

+0:00

2.

Torid Kvaal

Freidig

43:06

+5:57

3.

Stina Elfving

Byåsen IL

49:27

+12:18

4.

Karin Walltin

Östersunds OK

52:47

+15:38

Klasse: H17K/Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Wing OK

29:12

+0:00

2.

Håvard Klemetsen

OL Trollelg

35:40

+6:28

DNS

Arild Heggeset

Freidig

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

28:06

+0:00

133

2.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

29:43

+1:37

3.

Maren Grande

Verdal OK

30:07

+2:01

4.

Gina Mølnvik

Freidig

31:08

+3:02

5.

Eirin Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

32:49

+4:43

6.

Anna Solberg

OL Trollelg

33:11

+5:05

7.

Norunn Dengerud

Steinkjer OK

33:54

+5:48

8.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

35:16

+7:10

9.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

35:26

+7:20

10.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

35:33

+7:27

11.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

37:36

+9:30

12.

Kaja Bø Timestad

Freidig

38:43

+10:37

13.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

39:31

+11:25

14.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

39:38

+11:32

15.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

40:39

+12:33

16.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

41:41

+13:35

17.

Ida Margit Øien

OL Trollelg

42:34

+14:28

18.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

43:31

+15:25

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig

27:18

+0:00

2.

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

29:11

+1:53

3.

Line Sundsvik

Frol IL

34:16

+6:58

4.

Åsta Wibe

Frol IL

44:36

+17:18

5.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

52:59

+25:41

6.

Astrid Lunde Nilssen

Malvik IL

1:04:10

+36:52

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

29:17

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

29:44

+0:27

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

31:47

+2:30

4.

Mona J. Mølnvik

Freidig

32:11

+2:54

5.

Tone Almås

IL Leik

34:27

+5:10

6.

Bente H. Sundsvik

Frol IL

35:11

+5:54

7.

Hilde Forbord

Malvik IL

36:40

+7:23

8.

Gunhild Kvistad

Steinkjer OK

37:12

+7:55

9.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

39:12

+9:55

10.

Sigrid Melkild

Freidig

42:35

+13:18

11.

Hanne Svegård

Byåsen IL

45:43

+16:26

12.

Randi Haugskott

Frol IL

47:40

+18:23

13.

Berit Reistad

Frol IL

50:21

+21:04

14.

Margit Eide

Stjørdals-Blink Orientering

55:39

+26:22

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

Freidig

34:19

+0:00

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

35:02

+0:43

3.

Åse Brødholt

Indre Østfold OK

39:49

+5:30

4.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

40:35

+6:16

5.

Siri Bø Timestad

Freidig

40:43

+6:24

6.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

41:11

+6:52

7.

Karin Galaaen

Selbu OK

55:35

+21:16

DNS

Anne Moian Nydal

Asker Skiklubb

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

21:56

+0:00

2.

Jonas Ressem

Frol IL

22:45

+0:49

3.

Ola Keiserås

IL Leik

24:50

+2:54

4.

Vegard Ressem

Frol IL

25:02

+3:06

5.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

27:13

+5:17

6.

Arvid Lyngstad

Wing OK

28:05

+6:09

7.

Ivar Wibe

Frol IL

29:16

+7:20

8.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

29:35

+7:39

9.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

29:49

+7:53

10.

John Kasper Svergja

Nord-Østerdal OK

32:09

+10:13

11.

John Gederaas Kanstad

Wing OK

36:59

+15:03

12.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

39:25

+17:29

13.

Torgeir Leithe

Selbu OK

41:12

+19:16

14.

Øystein Krogstie

Freidig

48:17

+26:21

15.

Ottar Østvik

Wing OK

50:04

+28:08

DSQ

Stian Sundsvik

Frol IL

23:50

129

DNS

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

DNS

Johannes Okkenhaug

Frol IL

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

28:02

+0:00

2.

Kurt Halvarsson

Östersunds OK

30:56

+2:54

3.

Harald Aasheim

Oppsal IF Orientering

34:14

+6:12

4.

Stig Berge

Freidig

34:29

+6:27

5.

Frode Stensrud

OL Trollelg

35:04

+7:02

6.

Tom Bugge

Byåsen IL

35:07

+7:05

7.

Knut Skjesol

Wing OK

36:26

+8:24

8.

Tom Brantheim

Östersunds OK

38:22

+10:20

9.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

39:06

+11:04

10.

Nils Olav Vennevik

Freidig

46:43

+18:41

DNS

Roar Forbord

Malvik IL

DNS

Gunnar Hedberg

Östersunds OK

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

34:52

+0:00

2.

Ivar Bolstad

OK Skøynar

41:32

+6:40

3.

Paul Forseth

OL Trollelg

42:01

+7:09

4.

Jardar Sandstad

Selbu OK

42:23

+7:31

5.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

44:11

+9:19

6.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

46:05

+11:13

Klasse: D19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Jørgensen

Frol IL

41:19

+0:00

2.

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK

47:13

+5:54

3.

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

47:47

+6:28

4.

Elin-Kristin Hem

Sandefjord OK

52:20

+11:01

5.

Kaisa Svergja

Nord-Østerdal OK

56:06

+14:47

6.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

58:24

+17:05

7.

Evelina Wallentin

Östersunds OK

58:45

+17:26

8.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

1:03:03

+21:44

DSQ

Daniela Josefa Ivars Ferrer

NTNUI

1:25:15

142

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Sirum

Frol IL

29:02

+0:00

2.

Espen Sundsvik

Frol IL

31:56

+2:54

3.

Kristian Øien

OL Trollelg

32:36

+3:34

4.

Håkon Selmer

Freidig

32:51

+3:49

5.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

32:52

+3:50

6.

Martin Rønning

Freidig

33:08

+4:06

7.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

33:18

+4:16

8.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

33:23

+4:21

9.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

37:12

+8:10

10.

Mattis Holt

Freidig

38:06

+9:04

11.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

38:27

+9:25

12.

Johannes Svendsen

OL Trollelg

42:08

+13:06

DNS

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

DNS

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

DNS

Henry Eide Haug

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Freidig

29:43

+0:00

2.

Jon Arne Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

32:24

+2:41

3.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

32:39

+2:56

4.

Håvard Lorange

Freidig

32:55

+3:12

5.

Jens Even Storhov

Freidig

33:59

+4:16

6.

Øyvind Schjelderup

Freidig

35:26

+5:43

7.

Bjørnar Lynum

Freidig

36:14

+6:31

8.

Edvard Haanes

Byåsen IL

36:20

+6:37

9.

Harald Storrønning

Byåsen IL

36:52

+7:09

10.

Jostein Mårdalen

Freidig

37:47

+8:04

11.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

38:49

+9:06

12.

Robert Ressem

Frol IL

39:34

+9:51

13.

Tore Kolstad

Mo OK - Orientering

40:54

+11:11

14.

Per Grande

Verdal OK

40:55

+11:12

15.

Geir Paulsen

OL Trollelg

41:18

+11:35

16.

Arild H Clausen

Freidig

41:46

+12:03

17.

Knut Hagen

Byåsen IL

42:47

+13:04

18.

Olle Malmring

Freidig

43:31

+13:48

19.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

43:51

+14:08

20.

Erling Bye

Byåsen IL

51:04

+21:21

DSQ

Johnny Sundsvik

Frol IL

18:16

122 125 136 128 129 130 131 142 132 133 150

DSQ

Svein Terje Kolstad

Freidig

51:02

134 127 123 122 125 136 129

DSQ

Bjørn P. Løvås

OK Nidarøst

53:31

130 131 142 132 133

DNS

Falk von Nessen

Gjø-Vard OL

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

Freidig

35:39

+0:00

2.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

40:10

+4:31

3.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

42:32

+6:53

4.

Torbjørn Sirum

Frol IL

42:55

+7:16

5.

Helge Rustad

Freidig

43:45

+8:06

6.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

49:03

+13:24

7.

Tore Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

49:36

+13:57

8.

Kjell Maroni

Byåsen IL

51:02

+15:23

9.

Morten Skoglund

Byåsen IL

51:03

+15:24

10.

Tor Lunde

Malvik IL

56:19

+20:40

11.

Geir Aune

Bjugn IL

1:15:56

+40:17

DNS

Roar Nydal

Asker Skiklubb

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

31:44

+0:00

2.

Bodil Holmström

NTNUI

32:20

+0:36

3.

Anne Johanne Lind

NTNUI

34:36

+2:52

4.

Hanne Nøvik

NTNUI

35:19

+3:35

5.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

35:47

+4:03

6.

Emma Johansson

NTNUI

36:01

+4:17

7.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

36:05

+4:21

8.

Karianne Ruud

NTNUI

37:27

+5:43

9.

Sofia Törnqvist

Alfta-Ösa OK

37:41

+5:57

10.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

38:34

+6:50

11.

Hanna Haugen Nordbrøden

NTNUI

40:10

+8:26

12.

Mari Angell-Petersen

Freidig

40:27

+8:43

13.

Erica Johansson

Östersunds OK

40:42

+8:58

14.

Sofia Lekselius

Östersunds OK

41:08

+9:24

15.

Sara Profors

Frol IL

41:47

+10:03

16.

Jenny Persson

NTNUI

41:49

+10:05

17.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

43:42

+11:58

18.

Martine Åstebøl

NTNUI

43:56

+12:12

19.

Sofie Aarnes

NTNUI

44:08

+12:24

20.

Sunniva Morgan

Malvik IL

44:31

+12:47

21.

Ingrid Helene Skantze

NTNUI

46:21

+14:37

22.

Guro Fløgstad

Freidig

46:27

+14:43

23.

Randi Lillealtern

Freidig

47:09

+15:25

24.

Elisabet Halvarsson

KFUM Örebro OK

48:43

+16:59

25.

Åsta Venås Flægstad

Steinkjer OK

48:51

+17:07

26.

Katarina Johansen

ATU Kosice

52:01

+20:17

27.

Elin Krogstad

NTNUI

52:03

+20:19

28.

Giulia Mazzotti

NTNUI

52:32

+20:48

29.

Maria Rost

NTNUI

54:20

+22:36

30.

Silje Borge Hovi

NTNUI

54:28

+22:44

31.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

55:59

+24:15

DSQ

Gøril Rønning Sund

Frol IL

33:12

129

DSQ

Line Hagman

NTNUI

33:53

129

DSQ

Pavla Udrzalova

Wing OK

37:58

129

DSQ

Natalie Egli

NTNUI

45:08

130 131 142 132 133 150

Klasse: H19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

38:40

+0:00

2.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

39:38

+0:58

3.

Morten Severin Saue

IL Tyrving

39:44

+1:04

4.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

40:03

+1:23

5.

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

41:11

+2:31

6.

Erlend Nydal

Asker Skiklubb

48:21

+9:41

DSQ

Per Melander Often

Tynset IF

7:47

122 123 124 122 125 126 122 127 128 129 130 131 13...

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Skjeset

Frol IL

31:37

+0:00

2.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

31:40

+0:03

3.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

33:53

+2:16

4.

Håvard Vassenden

Frol IL

33:54

+2:17

5.

Espen Fiskum

NTNUI

35:07

+3:30

6.

Tomas Udrzal

Wing OK

36:40

+5:03

7.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

36:58

+5:21

8.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

37:58

+6:21

9.

Ståle Gjelsten

NTNUI

38:19

+6:42

10.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

38:48

+7:11

11.

Harri Luchsinger

Kongsberg OL

39:06

+7:29

12.

Martin Hoset

NTNUI

40:05

+8:28

13.

Nicholas Morgan

Malvik IL

40:13

+8:36

14.

Øivind Aunøien

OK Fjell

40:44

+9:07

14.

Espen Jakobsen

NTNUI

40:44

+9:07

16.

Øystein Haug

Frol IL

41:35

+9:58

17.

Sondre Sande Gullord

NTNUI

41:39

+10:02

18.

Stian Alexander Grann

NTNUI

41:41

+10:04

19.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

42:03

+10:26

20.

Trygve Olsen

NTNUI

42:37

+11:00

21.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

43:25

+11:48

22.

Marcus Andersson

KFUM Örebro OK

44:52

+13:15

23.

Bjørn Tore Mathiesen

NTNUI

46:01

+14:24

24.

Marius Christoffer Hartmann Dietrichson

Kongsberg OL

47:12

+15:35

25.

Johan Halvarsson

OL Trollelg

47:14

+15:37

26.

Christian Grønvold

NTNUI

47:28

+15:51

27.

Eivind Schjelderup Skarpsno

Nord-Østerdal OK

47:45

+16:08

28.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

48:16

+16:39

29.

Per Arne Troset

Wing OK

48:55

+17:18

30.

Christian Hohl

Wing OK

50:33

+18:56

31.

Marcus Amrén

Östersunds OK

50:38

+19:01

32.

Jostein Bø Fløystad

NTNUI

57:47

+26:10

33.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

1:05:30

+33:53

DSQ

Halvor Lund

NTNUI

8:07

122 123 124 122 125 126 122 127 128 129 130 131 13...

DSQ

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

37:42

129

DSQ

Petter Reinemo

NTNUI

41:33

123 124 122 126 122 127 129 130

DSQ

Halvor Saunes

NTNUI

56:24

129

DNS

Jan Peder Hegdal

Orkanger IF

DNS

Stig Rune Holberg

OK Skøynar

DNS

Øyvind Enger

NTNUI

DNS

Håkon Heggedal

Kongsberg OL

DNS

Jostein Kvakland

Wing OK

DNS

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

DNS

Jan Schmid

OL Trollelg

DNS

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marcus Lundagårds

29:27

+0:00

2.

Johan Eriksson

Linköping OK

29:39

+0:12

3.

Roar Størset

Stjørdals-Blink Orientering

29:57

+0:30

4.

Vegard Grønli

Freidig

30:31

+1:04

5.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

32:27

+3:00

6.

Magnhild Forseth

Frol IL

33:49

+4:22

7.

Magne Lysberg

Freidig

34:00

+4:33

8.

Knut Skjeset

Vang OL

34:02

+4:35

9.

Brage Keiseraas

IL Leik

34:23

+4:56

10.

Margot Lynum

Freidig

35:10

+5:43

11.

Birgit Økern Jensen

Stjørdals-Blink Orientering

35:15

+5:48

12.

Marcus Enberg

Linköping OK

36:19

+6:52

13.

Line Korstad

Forra IL

36:48

+7:21

14.

Agnar Renolen

Wing OK

38:11

+8:44

15.

Per Erik Kvam

Freidig

38:15

+8:48

16.

Ida Willen

Östersunds OK

38:54

+9:27

17.

Bjørn Erik Johnsen

39:16

+9:49

18.

Ola Lekselius

Östersunds OK

39:47

+10:20

19.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

45:48

+16:21

20.

Jacob Hygen

Freidig

46:05

+16:38

21.

Gunn Karin Hygen

Freidig

50:24

+20:57

22.

Vigdis Holom

NTNUI

50:25

+20:58

23.

Astrid Johansen

Stjørdals-Blink Orientering

50:38

+21:11

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Hage

IL Leik

24:39

+0:00

2.

Talke Elisabeth Evjen

Byåsen IL

30:09

+5:30

3.

Rune M Holt

Freidig

33:05

+8:26

4.

Kristian Sølberg

IL Leik

40:40

+16:01

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Olavsen

Freidig

30:00

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 september 2011, 23:53:46

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

343

Antall startet:

317