Klasse: N-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Luka Kraskovskiy | OK Moss | 14:28 | +0:00 | ||||
2. | Maja Saastad | OK Moss | 19:37 | +5:09 | ||||
3. | Ella Aune Rytter Jakobsen | OK Moss | 19:47 | +5:19 | ||||
Klasse: C-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mira Fosser Lundsrud | OK Moss | 38:23 | +0:00 | ||||
2. | Elisabeth Aune Jakobsen | OK Moss | 40:05 | +1:42 | ||||
3. | Solan Løken | OK Moss | 45:31 | +7:08 | ||||
4. | Erik Listerud | OK Moss | 1:01:01 | +22:38 | ||||
5. | Luka Kraskovskiy | OK Moss | 1:10:59 | +32:36 | ||||
6. | Amelia Aune Bryne | OK Moss | 1:15:43 | +37:20 | ||||
DSQ | Charlotte Aune Bryne | OK Moss | 1:15:44 | 122 | ||||
Klasse: A-B Løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Selmer Løken | OK Moss | 51:58 | +0:00 | ||||
2. | Kaja Lie | OK Moss | 55:21 | +3:23 | ||||
3. | Jan Jansen | OK Moss | 58:44 | +6:46 | 59 | |||
4. | Elise Holm Nedrebø | OK Moss | 1:00:30 | +8:32 | ||||
5. | Kristin Lind Larsen | OK Moss | 1:03:30 | +11:32 | ||||
6. | Anita Rostveit | OK Moss | 1:24:23 | +32:25 | ||||
DSQ | Bente Fosser Lundsrud | OK Moss | 8:52 | 34 49 59 60 90 108 115 114 113 111 130 126 | ||||
DSQ | Trym Breimo | OK Moss | 35:08 | 60 90 108 115 114 113 111 130 | ||||
Klasse: A kort Løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjetil Karlsen | Team Jeløy | 42:28 | +0:00 | 59 | |||
2. | Christopher Schive | OK Moss | 48:31 | +6:03 | 59 | |||
3. | Hanne Sophie Wold | OK Moss | 52:26 | +9:58 | 59 | |||
4. | Roy Gjerding | OK Moss | 55:30 | +13:02 | 59 | |||
5. | Tonje Holm | OK Moss | 57:58 | +15:30 | ||||
6. | Magne Janitz | OK Moss | 1:04:02 | +21:34 | ||||
7. | Even Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:04:57 | +22:29 | ||||
8. | Jan Løken Johannessen | OK Moss | 1:05:53 | +23:25 | ||||
9. | Kristine Roskifte | OK Moss | 1:08:24 | +25:56 | ||||
10. | Odd Korslund | OK Moss | 1:20:38 | +38:10 | ||||
DSQ | Hege Rytter Jakobsen | OK Moss | 7:17 | 69 67 60 78 90 111 120 130 126 | ||||
DSQ | Martin Eisvang | OK Moss | 1:12:16 | 69 67 60 78 90 111 120 130 | ||||
Klasse: A-lang løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øystein Geir Olsen | OK Moss | 41:20 | +0:00 | 78 | |||
2. | Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | 46:37 | +5:17 | 59 | |||
3. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 50:00 | +8:40 | 59 | |||
4. | Erika Lind-Larsen | OK Moss | 52:07 | +10:47 | ||||
5. | Erik Sandbæk | OK Moss | 52:34 | +11:14 | ||||
6. | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 54:41 | +13:21 | ||||
7. | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 54:54 | +13:34 | ||||
8. | Egon Lundsrud | OK Moss | 55:40 | +14:20 | ||||
9. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 55:50 | +14:30 | ||||
10. | Sofie Holm Nedrebø | OK Moss | 59:54 | +18:34 | ||||
11. | Tuva Fosser Lundsrud | OK Moss | 1:10:03 | +28:43 | ||||
12. | Birk Breimo | OK Moss | 1:11:37 | +30:17 | ||||
13. | Morten Breimo | OK Moss | 1:19:30 | +38:10 | ||||
DSQ | Donatas Kontautas | OK Moss | 1:02:28 | 130 |
Sist oppdatert: | 18 august 2022, 17:52:39 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 44 |
Antall startet: | 44 |