Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open - Lang 5. juni 2011

Klasse: D-6N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tora Kittilsen

SPK Freidig

11:16

Una Kittilsen

SPK Freidig

11:23

Klasse: D7-8N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ane Malene Kolstad

SPK Freidig

11:22

Mathea Spets Storhov

SPK Freidig

6:19

June Munkeby

Frol IL

10:00

Klasse: H7-8N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Andreas Korstad

Forra IL

7:47

Martin Rolseth Øygarden

Forra IL

7:46

DNS

Emil Grønli

SPK Freidig

Klasse: D9-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vilde B. Avlesbug

Wing OK

15:08

Kristina Johansen

Freidig

13:21

Klasse: H9-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jo Even Kolstad

SPK Freidig

9:35

Nikolai Renolen

Wing OK

10:30

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martine Klock Fleten

Wing OK

26:13

Kristin Rolseth Øygarden

Forra IL

18:03

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Viken

Byåsen IL

17:14

Randi Marie Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

21:45

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

13:06

Simen Spets Storhov

SPK Freidig

10:10

Vegard Kittilsen

SPK Freidig

10:57

DNS

Jonas Grønli

SPK Freidig

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mikkel Holt

Freidig

23:41

141

DNS

Peder Smetbak Eriksen

SPK Freidig

DNS

Charlotte Aasegg Sætherhaug

OL Trollelg

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

SPK Freidig

19:05

+0:00

2.

Malin Opøien

OL Trollelg

20:01

+0:56

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

20:07

+1:02

4.

Eli Kolstad

Mo OK - Orientering

20:42

+1:37

5.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

21:21

+2:16

6.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

26:24

+7:19

7.

Elisabeth Solberg

OL Trollelg

26:50

+7:45

8.

Ragne Munkeby

Frol IL

29:40

+10:35

9.

Anna Renolen

Wing OK

52:51

+33:46

DNS

Andrine Viken

Byåsen IL

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

SPK Freidig

15:02

+0:00

2.

Kristian Fredrik Lynum

SPK Freidig

18:41

+3:39

3.

Håkon Grande

Verdal OK

21:37

+6:35

4.

Bendik Østvik

Wing OK

23:24

+8:22

5.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

23:54

+8:52

6.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

27:06

+12:04

DNS

Andreas Smetbak Eriksen

SPK Freidig

DNS

Andreas Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Løvås

Byåsen IL

16:39

+0:00

2.

Øyvind Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

21:07

+4:28

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

IL Leik

37:13

+0:00

2.

Åshild Kolstad

Mo OK - Orientering

37:26

+0:13

3.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

47:56

+10:43

4.

Helga Stenvik

Byåsen IL

48:06

+10:53

5.

Hilvi Emerense Hamar

SPK Freidig

54:11

+16:58

DSQ

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

58:58

100

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

23:32

+0:00

2.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

29:08

+5:36

3.

Knut Aasheim

Oppsal IF Orientering

29:21

+5:49

4.

Johannes Midtbø

Wing OK

29:46

+6:14

5.

Sondre Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

29:50

+6:18

6.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

32:29

+8:57

7.

Preben Antonsen

Byåsen IL

36:27

+12:55

8.

Halvor Melkild

SPK Freidig

36:28

+12:56

9.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK

36:52

+13:20

10.

Nils Ola Kvam

SPK Freidig

36:59

+13:27

11.

Einar Keiserås

IL Leik

42:52

+19:20

12.

Birk Gravdahl

Wing OK

48:02

+24:30

13.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

54:31

+30:59

DNS

Brynjar Forseth

OL Trollelg

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

SPK Freidig

52:20

+0:00

2.

Katharina Mo Berge

SPK Freidig

56:45

+4:25

3.

Karin Walltin

Östersunds OK

1:09:52

+17:32

4.

Stina Elfving

Byåsen IL

1:10:14

+17:54

Klasse: H17K/Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Arild Heggeset

SPK Freidig

DNS

Alex Pedersen

OL Trollelg

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

SPK Freidig

35:24

+0:00

2.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

40:32

+5:08

3.

Anna Solberg

OL Trollelg

47:34

+12:10

4.

Maren Grande

Verdal OK

49:02

+13:38

5.

Gina Mølnvik

SPK Freidig

49:06

+13:42

6.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

52:13

+16:49

7.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

52:15

+16:51

8.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

55:31

+20:07

9.

Kaja Bø Timestad

SPK Freidig

55:33

+20:09

10.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

55:34

+20:10

11.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

55:36

+20:12

12.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

55:39

+20:15

13.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

59:28

+24:04

14.

Ida Margit Øien

OL Trollelg

1:02:12

+26:48

15.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

1:02:19

+26:55

16.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

1:02:35

+27:11

DNS

Rebecca Aasegg Sætherhaug

OL Trollelg

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

SPK Freidig

50:27

+0:00

2.

Åsta Wibe

Frol IL

1:08:10

+17:43

3.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:13:46

+23:19

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

SPK Freidig

46:22

+0:00

2.

Heidi Arnesen

SPK Freidig

50:21

+3:59

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

55:20

+8:58

4.

Mona J. Mølnvik

SPK Freidig

57:43

+11:21

5.

Tone Almås

IL Leik

1:00:43

+14:21

6.

Hilde Forbord

Malvik IL

1:00:54

+14:32

DSQ

Hanne Svegård

Byåsen IL

1:13:53

122

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

50:53

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

54:15

+3:22

3.

Anne Melkild

Freidig

58:22

+7:29

4.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

1:13:50

+22:57

5.

Siri Bø Timestad

SPK Freidig

1:20:32

+29:39

DNS

Karin Galaaen

Selbu OK

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

33:56

+0:00

2.

Ola Keiserås

IL Leik

42:51

+8:55

3.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

47:39

+13:43

4.

Arvid Lyngstad

Wing OK

50:28

+16:32

5.

Rein Helle Mårdalen

SPK Freidig

54:59

+21:03

6.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

57:27

+23:31

7.

Torgeir Leithe

Selbu OK

1:09:05

+35:09

8.

Ottar Østvik

Wing OK

1:18:41

+44:45

DNS

Johannes Okkenhaug

Frol IL

DNS

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

45:34

+0:00

2.

Kurt Halvarsson

Östersunds OK

49:33

+3:59

3.

Roar Forbord

Malvik IL

54:15

+8:41

4.

Harald Aasheim

Oppsal IF Orientering

55:09

+9:35

5.

Tom Bugge

Byåsen IL

55:24

+9:50

6.

Frode Stensrud

OL Trollelg

57:51

+12:17

7.

Stig Berge

SPK Freidig

58:17

+12:43

8.

Tom Brantheim

Östersunds OK

1:00:33

+14:59

9.

Nils Olav Vennevik

SPK Freidig

1:10:18

+24:44

10.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

1:10:25

+24:51

DNS

Gunnar Hedberg

Östersunds OK

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

SPK Freidig

47:21

+0:00

2.

Jardar Sandstad

Selbu OK

55:22

+8:01

3.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

58:03

+10:42

4.

Ivar Bolstad

OK Skøynar

1:06:27

+19:06

5.

Paul Forseth

OL Trollelg

1:10:25

+23:04

6.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

1:26:36

+39:15

Klasse: D19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Jørgensen

Frol IL

1:18:42

+0:00

2.

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

1:22:29

+3:47

3.

Kari Lien Johnsen

Byåsen IL

1:53:00

+34:18

DSQ

Evelina Wallentin

Östersunds OK

17:44

159 158 160 165 121 123 124 121 122 123 164 125 8...

DNS

Daniela Josefa Ivars Ferrer

NTNUI

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

53:20

+0:00

2.

Paul Sirum

Frol IL

55:49

+2:29

3.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

55:56

+2:36

4.

Kristian Øien

OL Trollelg

1:02:24

+9:04

5.

Johannes Svendsen

OL Trollelg

1:05:05

+11:45

6.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

1:05:14

+11:54

7.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

1:07:17

+13:57

8.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

1:07:46

+14:26

9.

Martin Rønning

SPK Freidig

1:07:49

+14:29

10.

Håkon Selmer

SPK Freidig

1:07:50

+14:30

11.

Mattis Holt

SPK Freidig

1:11:26

+18:06

DSQ

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

1:09:39

124 122

DNS

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

SPK Freidig

53:02

+0:00

2.

Jostein Mårdalen

SPK Freidig

1:00:47

+7:45

3.

Pål Kittilsen

SPK Freidig

1:00:55

+7:53

4.

Håvard Lorange

SPK Freidig

1:02:29

+9:27

5.

Bjørnar Lynum

SPK Freidig

1:05:15

+12:13

6.

Knut Hagen

Byåsen IL

1:08:16

+15:14

7.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:11:38

+18:36

8.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

1:14:27

+21:25

9.

Olle Malmring

SPK Freidig

1:20:37

+27:35

10.

Erling Bye

Byåsen IL

1:22:30

+29:28

11.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:27:50

+34:48

DSQ

Tore Kolstad

Mo OK - Orientering

40:56

160 165 121 123 124 121 122 123 164 125 88 127 13...

DSQ

Geir Paulsen

OL Trollelg

1:22:28

124 121 122 123

DNS

Jon Arne Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

SPK Freidig

1:01:34

+0:00

2.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

1:14:41

+13:07

3.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

1:14:55

+13:21

4.

Kjell Maroni

Byåsen IL

1:20:38

+19:04

5.

Magne Lysberg

Freidig

1:23:57

+22:23

6.

Torbjørn Sirum

Frol IL

1:24:52

+23:18

7.

Tore Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

1:47:05

+45:31

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Nøvik

NTNUI

1:00:47

+0:00

2.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

1:01:30

+0:43

3.

Line Hagman

NTNUI

1:07:26

+6:39

4.

Erica Johansson

Östersunds OK

1:08:13

+7:26

5.

Sofia Törnqvist

Alfta-Ösa OK

1:09:46

+8:59

6.

Karianne Ruud

NTNUI

1:09:52

+9:05

7.

Emma Johansson

NTNUI

1:10:18

+9:31

8.

Pavla Udrzalova

Wing OK

1:11:31

+10:44

9.

Hanna Haugen Nordbrøden

NTNUI

1:11:48

+11:01

10.

Sofie Aarnes

NTNUI

1:14:44

+13:57

11.

Sofia Lekselius

Östersunds OK

1:25:55

+25:08

12.

Jenny Persson

NTNUI

1:27:36

+26:49

13.

Ingrid Helene Skantze

NTNUI

1:37:10

+36:23

14.

Elisabet Halvarsson

KFUM Örebro OK

1:40:17

+39:30

15.

Katarina Johansen

ATU Kosice

1:50:52

+50:05

15.

Guro Fløgstad

Freidig

1:50:52

+50:05

17.

Natalie Egli

NTNUI

1:53:01

+52:14

18.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

2:04:44

+1:03:57

DSQ

Gøril Rønning Sund

Frol IL

1:17:16

124 121 122 123

DNS

Mari Angell-Petersen

SPK Freidig

Klasse: H19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Carl Petter Lyngen

Frol IL

17:59

159 156 157 155 152 154 153 152 151 154 161 165 12...

DNS

Per Melander Often

Tynset IF

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Vassenden

Frol IL

1:09:32

+0:00

2.

Espen Fiskum

NTNUI

1:13:58

+4:26

3.

Tomas Udrzal

Wing OK

1:14:30

+4:58

4.

Audun Weltzien

IL Tyrving

1:15:47

+6:15

5.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

1:20:34

+11:02

6.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

1:20:42

+11:10

7.

Espen Jakobsen

NTNUI

1:21:47

+12:15

8.

Nicholas Morgan

Malvik IL

1:26:26

+16:54

9.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:32:40

+23:08

10.

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

1:34:02

+24:30

11.

Christian Grønvold

NTNUI

1:36:26

+26:54

12.

Øivind Aunøien

OK Fjell

1:38:22

+28:50

12.

Marcus Amrén

Östersunds OK

1:38:22

+28:50

14.

Marcus Andersson

KFUM Örebro OK

1:38:47

+29:15

15.

Harri Luchsinger

Kongsberg OL

1:39:47

+30:15

16.

Marius Christoffer Hartmann Dietrichson

Kongsberg OL

1:39:52

+30:20

17.

Snorre Hansen

Byåsen IL

1:45:28

+35:56

18.

Johan Halvarsson

OL Trollelg

1:47:40

+38:08

19.

Jan Peder Hegdal

Orkanger IF

1:56:32

+47:00

20.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

2:01:11

+51:39

DSQ

Håkon Heggedal

Kongsberg OL

47:45

159 156 157 155 152 154 153 152 151 154 161 162 16...

DSQ

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

1:20:53

162 163 88 127 132 133 110

DSQ

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

1:32:27

154

DSQ

Stian Alexander Grann

NTNUI

1:55:31

152 151

DSQ

Marius Østnor Døllner

Wing OK

2:34:13

133

DSQ

Einar Hjortås

NTNUI

2:34:14

151 133

DNS

Jan Schmid

OL Trollelg

DNS

Halvor Saunes

NTNUI

DNS

Øyvind Enger

NTNUI

DNS

Øystein Haug

Frol IL

DNS

Trygve Olsen

NTNUI

Klasse: Direkte A4.3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Keiseraas

IL Leik

43:07

+0:00

2.

Margot Lynum

Freidig

47:52

+4:45

3.

Rine Hanssen

Byåsen IL

52:16

+9:09

4.

Eivind Olsen

55:23

+12:16

5.

Per Erik Kvam

Freidig

1:13:42

+30:35

6.

Bjørn Erik Johnsen

1:14:40

+31:33

7.

Ida Willen

Östersunds OK

1:16:21

+33:14

8.

Harald Fløgstad

Freidig

1:56:44

+1:13:37

Klasse: Direkte A6.4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

1:04:45

+0:00

DSQ

Ola Leksenius

Östersunds OK

1:03:49

158 160 165 121 123 124 121 122 123 164 125 88

Klasse: Direkte B2.7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Røset

Byåsen IL

28:03

+0:00

2.

Line Kolstad

Forra IL

31:09

+3:06

3.

Fridtjof Sandstad

Frol IL

31:12

+3:09

4.

Elin Krogstad

NTNUI

31:54

+3:51

5.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

34:20

+6:17

6.

Vigdis Holom

NTNUI

35:31

+7:28

7.

Talke Elisabeth Evjen

Byåsen IL

40:53

+12:50

8.

Rudolf Schmid

Trollelg

44:16

+16:13

9.

Reidun Småvik

Freidig

55:46

+27:43

Klasse: Direkte C2.0

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Stenvik

32:25

+0:00

2.

Janne Fossum

Freidig

34:21

+1:56

Klasse: Direkte A3.6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune M Holt

Freidig

50:42

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 september 2011, 23:52:57

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

243

Antall startet:

218