Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusell nr. 16 31. august 2022

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Haug

OL Vallset/Stange

44:38

+0:00

11:26

2.

Knut Gjertsen

Ullensaker OL

48:29

+3:51

12:25

3.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

50:12

+5:34

12:52

4.

Terje Bråten

Ullensaker OL

56:44

+12:06

14:32

5.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

1:00:07

+15:29

15:24

6.

Tor Strand

Eidsvoll OL

1:02:52

+18:14

16:07

7.

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

1:04:00

+19:22

16:24

8.

Knut Engen

Nes OL

1:05:04

+20:26

16:41

9.

Gjermund Taje Skeie

Eidsvoll OL

1:07:04

+22:26

17:11

10.

Geir Johan Andersen

Eidsvoll OL

1:07:21

+22:43

17:16

11.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

1:11:02

+26:24

18:12

12.

Erik Saxhaug

Eidsvoll OL

1:12:12

+27:34

18:30

13.

Pål Stenslet

Privat

1:15:24

+30:46

19:20

14.

Knut Saxhaug

Eidsvoll OL

1:16:04

+31:26

19:30

15.

Alvin Andersen Maribo

Eidsvoll OL

1:24:43

+40:05

21:43

DSQ

Dag Økern

Frogner IL

42:27

47 46 49 50 51 115

DSQ

Even Engh

Eidsvoll OL

53:32

41 38 36 48 47 46 49 50 51 115

DSQ

Mikulá? Janda

Badischer Turner-Bund e.V.

1:43:05

48 47 46 50 51 115

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oline Soma Slåstad

Ullensaker OL

1:01:25

+0:00

15:44

2.

Eline Andersen

Gjerdrum OL

1:02:28

+1:03

16:01

3.

Anna Stüdeli

Eidsvoll OL

1:08:39

+7:14

17:36

4.

Cathrine Sandvik

Gjerdrum OL

1:13:38

+12:13

18:52

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

47:34

+0:00

16:24

2.

Odd Sletten

Ullensaker OL

56:16

+8:42

19:24

3.

Per Sørberg

Frogner IL

1:04:35

+17:01

22:16

4.

Jan Sveen

Ullensaker OL

1:15:02

+27:28

25:52

DSQ

Jørgen Jensen

Privat

1:01:10

49 50 51 115

DSQ

Mathias Spieler

Privat

1:14:51

47 48

Brutt

Frej Larsen

Privat

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Leena Lähde

Eidsvoll OL

1:00:13

+0:00

20:45

2.

Ida Engen

Nes OL

1:01:48

+1:35

21:18

3.

Jenny Soma Slåstad

Ullensaker OL

1:07:54

+7:41

23:24

4.

Hege Norstad Maribo

Eidsvoll OL

1:22:55

+22:42

28:35

DSQ

Nora Sørberg

Frogner IL

109 32 46 47 48 49 50 51 115

DSQ

Tina Økern

Frogner IL

14:09

109 32 46 47 48 49

DSQ

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

54:11

109 32

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

29:18

+0:00

19:32

2.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

34:20

+5:02

22:53

3.

Alfred Røise Saxhaug

Eidsvoll OL

36:05

+6:47

24:03

4.

Arne Saxhaug

Eidsvoll OL

36:08

+6:50

24:05

5.

Are André Kvaal

Eidsvoll OL

37:28

+8:10

24:58

6.

Christoffer Kvaal

Eidsvoll OL

38:53

+9:35

25:55

7.

Ivar Monsrud

Nes OL

51:35

+22:17

34:23

DSQ

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

27:47

49 50 51 115

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

30:51

+0:00

20:34

2.

Marianne Soma Slåstad

Ullensaker OL

33:13

+2:22

22:08

3.

Astrid Marie Bauck Jensen

Ullensaker OL

46:38

+15:47

31:05

4.

Ragnhild Haugen

Ullensaker OL

47:35

+16:44

31:43

5.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

53:16

+22:25

35:30

6.

Bente Aarhus

Nes OL

57:22

+26:31

38:14

7.

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

1:11:24

+40:33

47:36

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alva Larsen

Privat

15:08

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2022, 16:37:14

Arrangør:

Eidsvoll OL

Antall deltagere:

53

Antall startet:

53