Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM mellom, Buskerud 4. september 2022

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Økern Hågård

Konnerud IL

25:00

15:37

70 75 45 48 53 61 65 79

Edel Vollen Sataøen

Geilo IL

24:49

15:30

Iver Nordby Endrestøl

Geilo IL

25:43

16:04

DSQ

Vetle Nordby Endrestøl

Geilo IL

16:31

61 65 79 100 110

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Guro Ryen

Nesbyen IL

20:48

+0:00

11:33

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

26:29

+0:00

9:27

2.

Oda Opseth

Ringerike OL

31:29

+5:00

11:14

3.

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

33:23

+6:54

11:55

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Hobbelstad

Eiker OL

48:43

+0:00

15:42

2.

Elise Renard

Kongsberg OL

49:31

+0:48

15:58

3.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

1:03:24

+14:41

20:27

Klasse: D17 - KM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Andersen

Kristiansand OK

42:07

+0:00

10:31

2.

Marie Asprusten

Hemsedal IL

45:20

+3:13

11:20

3.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

49:53

+7:46

12:28

4.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

50:03

+7:56

12:30

5.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

50:08

+8:01

12:32

6.

Live Bredholt Jørgensen

Sandefjord OK

53:04

+10:57

13:16

7.

Marie Kvarme

Sturla, IF

53:49

+11:42

13:27

8.

Ina Charlotte Moe

Sogndal IL

54:26

+12:19

13:36

9.

Kristin Vollen Sataøen

Geilo IL

55:29

+13:22

13:52

10.

Elin Mikkelsplass

Nesbyen IL

58:03

+15:56

14:30

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Kaiser

Sturla, IF

1:09:03

+0:00

18:10

DSQ

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

58:11

50 76 82 58 74 73 100

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

39:50

+0:00

12:50

2.

Trine Opseth

Ringerike OL

40:40

+0:50

13:07

3.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

41:49

+1:59

13:29

4.

Vibeke Øye

IL Gular

42:47

+2:57

13:48

5.

May Ingela Hope

Modum OL

43:00

+3:10

13:52

6.

Line Skjevik Arnevik

Ringerike OL

48:14

+8:24

15:33

7.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

58:51

+19:01

18:59

8.

Sissel Rudningen

Hemsedal IL

1:04:52

+25:02

20:55

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Verde

Sturla, IF

35:22

+0:00

13:36

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

22:42

+0:00

12:36

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Zahl Eriksson

Kongsberg OL

25:28

+0:00

9:05

2.

Jon Strand

Kongsberg OL

25:54

+0:26

9:15

3.

Hans Kristian Wiger

Modum OL

26:47

+1:19

9:33

4.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

29:06

+3:38

10:23

5.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

29:56

+4:28

10:41

6.

Filip Molenaar

Modum OL

37:48

+12:20

13:30

7.

Danylo Bielokon

Kongsberg OL

47:41

+22:13

17:01

8.

Jørgen Wiger

Modum OL

52:32

+27:04

18:45

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

33:16

+0:00

8:45

2.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

35:20

+2:04

9:17

3.

Oskar Hope

Modum OL

39:18

+6:02

10:20

4.

Mats Ishii Johnsen

Sturla, IF

42:30

+9:14

11:11

5.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

42:51

+9:35

11:16

5.

Fredrik Fet Andersen

Sturla, IF

42:51

+9:35

11:16

7.

Jens Wold

Sturla, IF

43:03

+9:47

11:19

8.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

52:00

+18:44

13:41

9.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

55:46

+22:30

14:40

DNS

Erlend Ulsaker

Hemsedal IL

Klasse: H17 - KM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Dale

Bergens TF

39:41

+0:00

8:05

2.

Håkon Jarvis Drage

Tyrving IL

41:33

+1:52

8:28

3.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

41:37

+1:56

8:29

4.

Vegard Myklemyr

Nesbyen IL

41:59

+2:18

8:34

5.

Halvor Løken

Kongsberg OL

42:54

+3:13

8:45

6.

Bjørn Haavengen

Kongsberg OL

44:54

+5:13

9:09

7.

Kristen Mikkelsplass

Nesbyen IL

47:24

+7:43

9:40

8.

Håkon Wold

Sturla, IF

49:52

+10:11

10:10

9.

Espen Røste

Kongsberg OL

50:30

+10:49

10:18

10.

Håvard Hågård

Konnerud IL

52:25

+12:44

10:41

11.

Neil Marston

Hemsedal IL

53:45

+14:04

10:58

12.

Kristian Mikkelsplass

Nesbyen IL

54:42

+15:01

11:09

13.

Terje W. Pettersen

Konnerud IL

1:02:50

+23:09

12:49

14.

Martin Kaiser

Sturla, IF

1:10:13

+30:32

14:19

DNS

Håvard Bakke

Ringerike OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole A. Wiger

Modum OL

57:49

+0:00

11:47

2.

Espen Nordby Andersen

Geilo IL

1:05:50

+8:01

13:26

DSQ

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

51:06

56

DSQ

Sigurd Tonna

Ringerike OL

1:25:23

54

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Strand

Kongsberg OL

38:56

+0:00

9:44

2.

Endre Ulsaker

Hemsedal IL

46:58

+8:02

11:44

3.

Per Erik Opseth

Ringerike OL

48:06

+9:10

12:01

4.

Join Erik Kvarme

Sturla, IF

49:33

+10:37

12:23

5.

Bjørn Bendiktsen

Modum OL

1:05:32

+26:36

16:23

6.

Lars S Tveito

Ål IL

1:13:15

+34:19

18:18

DNS

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Ragnar Andersen

Halden SK

43:38

+0:00

14:04

2.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

57:29

+13:51

18:32

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Rønning Jensen

OL Trollo

38:49

+0:00

14:55

2.

Øystein Andersen

Eiker OL

49:43

+10:54

19:07

Klasse: N 2, 10-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Vollen Sataøen

Geilo IL

20:40

+0:00

12:55

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

26:02

+0:00

10:00

2.

Hanne Kristin Kvarme

Sturla, IF

58:29

+32:27

22:29

Klasse: B-åpen, 17 år og eldre

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Sataøen

Geilo IL

36:01

+0:00

12:51

Klasse: C-åpen, 17 år og eldre

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Endrestøl

Geilo IL

25:05

+0:00

13:56

Klasse: C-åpen, 10-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Betlehem Hebteab

Modum OL

50:18

+0:00

27:56


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 september 2022, 10:57:40

Arrangør:

Nesbyen IL

Antall deltagere:

87

Antall startet:

84